EFG

EFG. ENERĢIJA IZAUGSMEI.

Pārejiet tagad uz mūsu litija jonu EFG — saņemiet pāriešanas bonusu un divkāršu garantiju.

 

Mūsu īpaši manevrētspējīgie un daudzfunkcionālie elektriskie EFG pretsvara dakšu iekrāvēji ir izstrādāti maksimālai veiktspējai ar minimālu enerģijas patēriņu — jaunākās paaudzes trīsfāzu maiņstrāvas motori, kam ir visaugstākā efektivitāte, pateicoties PureEnergy enerģijas koncepcijai, ražīgumu uzlabojoša ergonomika un optimāla drošība.

 

Jungheinrich EFG ar izcilo litija jonu tehnoloģiju ļaus jums uz visiem laikiem aizmirst par konkurenci. Ārkārtīgi augstā veiktspēja, ātrā uzlāde, un  īpaši ilgais kalpošanas laiks padara Jungheinrich litija jonu bezapkopes akumulatorus par visekonomiskāko enerģijas avotu ilgtermiņā.

 

Tāpēc mēs piešķiram divkāršu garantiju:
Izvēlieties pilnu litija jonu akumulatora jaudu ar mūsu 6 mēnešu apmierinātības garantiju un litija jonu akumulatora 5 gadu garantiju.

 

Turklāt, ja jūs nomainīsiet savu ar dīzeļdegvielu vai gāzi darbināmu iekrāvēju vai no svina-skābes baterijas strādājošu elektrisku iekrāvēju pret Jungheinrich EFG ar litija jonu tehnoloģiju, tad mēs jums piešķirsim pāriešanas bonusu.

Kopsavilkums par EFG priekšrocībām:

EFEKTIVITĀTE
Maksimāla veiktspēja ar minimālu enerģijas patēriņu ar mūsu unikālo enerģijas koncepciju PureEnergy.

 

VEIKTSPĒJA
EFG litija jonu baterija — augsta veiktspēja, maksimāla izturība vairāku maiņu darba režīmā, absolūti nav nepieciešama apkope.

 

ERGONOMIKA
Perfekts sēdēšanas komforts, visaptveroša pārredzamība, intuitīvas pielāgošanas un darbības iespējas.

 

DROŠĪBA
Vairākas palīgsistēmas, kas aizsargā cilvēkus, kravu un noliktavu.

EFG modeļu klāsts

Litija jonu tehnoloģija — Jūsu konkurences priekšrocība

Pilnveidota ar tehnoloģijas līderi un ražotāju.

 

Jungheinrich izstrādā un ražo akumulatorus, lādētājus un visas atbilstošās kraušanas tehnikas sastāvdaļas vienuviet. Tādējādi visas sistēmas sastāvdaļas var perfekti savstarpēji mijiedarboties, lai sasniegtu pilnu to veiktspējas potenciālu.

 

 

Rezultāts — EFG ar litija jonu jaudu ir visnenogurdināmākais enerģijas avots jūsu noliktavā. Iekrāvējus ir iespējams nepārtraukti ekspluatēt, jo to bateriju uzlādēšanas laiks ir ārkārtīgi īss, kā arī tām nav nepieciešama apkope. Kaušanas  tehnikas vienmēr ir gatava darbam un bez noguruma pazīmēm, un tai ir ļoti ilgs kalpošanas laiks. 

 

Izvēlieties pilnu litija jonu jaudu ar divkāršu garantiju:

100 % apmierinātība. Garantēti.

Mēs esam pārliecināti, ka šis lēmums ir piemērots tieši jums. Tāpēc mēs garantējam, ka  jebkurā brīdī varat viegli un ātri atgriezties atpakaļ pie sākotnējās tehnoloģijas pirmo 6 mēnešu laikā, nenorādot cēloņus.

5 gadi bez rūpēm. Garantēti.

Pateicoties mūsu litija jonu akumulatoru bateriju 5 gadu garantijai, mēs piedāvājam ilgtermiņa funkcionalitātes solījumu neatkarīgi no darba stundu skaita.

Litija jonu tehnoloģija

Izmantojot Jungheinrich litija jonu tehnoloģiju, jūs viegli varat apsteigt konkurentus — maksimāla veiktspēja ar līdz pat 20 % mazāku enerģijas patēriņu.

 

Uzziniet vairāk

Pāreja nekad nav bijusi vieglāka.

Izmantojot mūsu divkāršo garantiju, iegūstiet individuālas pārejas bonusu.

 

Kāpēc nepamest pagātnē laiku, kad izmantojāt savu pacēlāju ar iekšdedzes dzinēju vai vajadzēja bezgalīgi mainīt svina-skābes baterijas. Izmantojot Jungheinrich izcilās litija jonu bezapkopes tehnoloģijas maksimālo efektivitāti, jūs varat viegli pārspēt savus konkurentus.

Pārejiet tagad uz mūsu litija jonu tehnoloģiju un iegūstiet priekšrocības no mūsu pievilcīgā pirkuma vai nomas piedāvājuma ar pārejas bonusu:

Pārejas priekšlikums dīzeļdegvielas iekrāvējiem.

Vai pašlaik izmantojat iekrāvējus ar iekšdedzēs motoriem un gribētu elektrificēt savu autoiekrāvēju parku kombinētai izmantošanai iekštelpās un ārpus telpām, nepasliktinot veiktspēju? Mēs aizstāsim jūsu dīzeļdegvielas vai ar gāzi darbināmus iekrāvējus, neatkarīgi no ražotāja vai zīmola, ar mūsu EFG ar jaudīgu litija jonu akumulatoru. Kluss, tīrs, vienmēr gatavs darbam — un absolūti nekādas apkopes. Pāreja notiek bez piepūles un bez jebkāda riska ar mūsu 6 mēnešu apmierinātības garantiju un jūsu individuālo bonusu.

 

Jūsu priekšrocības:

 • Jūsu nākotne ir elektriska — lietošanai iekštelpās un ārā.
 • Jaunākās paaudzes trīsfāzu maiņstrāvas motoru tehnoloģija nodrošina dinamiskāku vadību un paaugstinātu kravnesību.
 • Ar litija jonu tehnoloģiju palīdzību jūs ilgtermiņā izmantojat visekonomiskāko enerģijas avotu — vienmēr pilna jauda, ārkārtīgi ātra uzlāde un nav nepieciešama nekāda apkope.
 • 100 % apmierinātības garantija kopā ar 6 mēnešu pilnām maiņas tiesībām.
 • 5 gadu garantija litija jonu akumulatoru baterijām neatkarīgi no darba stundu skaita.
 • Nodrošiniet savu individuālo pārejas bonusu par nomainītajiem dīzeļdegvielas vai gāzes iekrāvējiem.

 

 

 

Es vēlos nomainīt savu dīzeļiekrāvēju!

Uzziniet vairāk par mūsu pārejas piedāvājumu ar divkāršo garantiju un pāriešanas bonusu.

Pāriešanas priekšlikums elektriskajiem iekrāvējiem.

Jūs vēl joprojām paļaujaties uz elektriskajiem iekrāvējiem ar  svina-skābes baterijām? Tad tagad ir pienācis laiks pāriet uz izcilo litija jonu tehnoloģiju. Mēs nomainām jūsu svina-skābes bateriju elektriskos vilcējus — neatkarīgi no ražotāja vai zīmola — pret mūsu EFG ar litija jonu akumulatoriem. Šādi iegūstat mūsu bezapkopes litija jonu tehnoloģijas priekšrocības bez nekādas piepūles un riska. Ar mūsu 6 mēnešu apmierinātības garantija un jūsu individuālās pāriešanas bonusu.

 

Jūsu priekšrocības:

 • Jūs ietaupāt laiku un naudu — nav nepieciešama bateriju nomaiņa, nav vajadzīgas glabāšanas telpas svina-skābes baterijām, bez ūdens uzpildīšanas vai citas nepieciešamās apkopes.
 • Jūsu iekrāvēji būs nepārtraukti gatavi darbam, jo akumulatoru baterijas pilnībā un arī starpposmos uzlādējas ārkārtīgi ātri.
 • Līdz pat 20 % mazāks enerģijas patēriņš ar litija jonu baterijam un 3 reizes ilgāks kalpošanas laiks.
 • 100 % apmierinātības garantija ar 6 mēnešu pilnām maiņas tiesībām.
 • 5 gadu garantija litija jonu akumulatoriem neatkarīgi no darba stundu skaita.
 • Nodrošiniet savu individuālo bonusu par nomainītajiem elektriskajiem iekrāvējiem ar svina-skābes akumulatoriem.

Es vēlos nomainīt savu veco elektrisko iekrāvēju!

Uzziniet vairāk par mūsu pārejas piedāvājumu ar divkāršo garantiju un pāriešanas bonusu.

Pārejas priekšlikums svina-skābes baterijām.

Jūs pašlaik izmantojat Jungheinrich EFG iekrāvējus ar svina-skābes baterijām un vēlaties agrāk vai vēlāk pāriet uz mūsu izcilo litija jonu tehnoloģiju? Kāpēc jums nemodernizēt savu iekrāvēju parku, izmantojot litija jonu pilnu jaudu! Ar Jungheinrich litija jonu akumulatoru aizstāšanas shēmu jūs to varat izdarīt. Akumulatoru izmēri ir identiski, tādēļ varat ātri un bez piepūles palielināt savu EFG iekrāvēju veiktspēju. Šādi iegūstat bezapkopes litija jonu tehnoloģijas priekšrocības bez nekādas piepūles un riska. Ar mūsu 6 mēnešu apmierinātības garantiju un jūsu individuālo pārslēgšanās bonusu.

 

Jūsu priekšrocības:

 • Vienkārša modernizēšana — identiski akumulatora izmēri.
 • Jūs ietaupāt laiku un naudu — nav nepieciešama akumulatora nomaiņa, nav vajadzīgas glabāšanas telpas svina-skābes akumulatoriem, nav ūdens uzpildīšanas vai citas nepieciešamā apkopes.
 • Jūsu iekrāvēji būs nepārtraukti gatavi darbam, jo akumulatori pilnībā un arī starpposmos uzlādējas ārkārtīgi ātri.
 • Līdz pat 20 % mazāks enerģijas patēriņš ar litija jonu akumulatoriem un 3 reizes ilgāks kalpošanas laiks.
 • 100 % apmierinātības garantija ar 6 mēnešu pilnām konversijas tiesībām.
 • 5 gadu garantija litija jonu akumulatoriem neatkarīgi no darba stundu skaita.
 • Nodrošiniet savu individuālo bonusu par nomainītajiem svina-skābes akumulatoriem.

Es vēlos nomainīt savas svina-skābes baterijas!

Uzziniet vairāk par mūsu pārejas piedāvājumu ar divkāršo garantiju un pāriešanas bonusu.