Li-jons

Litija jonu spēks dod jums izšķirošu priekšrocību,
kas nepieciešama, lai uzvarētu.

Jungheinrich litija jonu tehnoloģija.

 

Litija jonu baterijas radikāli maina elektriskās industriālās kraušanas tehnikas tirgu. Tam ir pamatots iemesls — lieljaudas enerģijas akumulatori ir daudz spējīgāki par tradicionālajām svina-skābes baterijām lielākās veiktspējas un iespaidīgas pievienotās vērtības dēļ. Tām vienmēr ir jauda. Litija jonu bateriju ilgstoša darbība nodrošinās jums priekšrocības noliktavas efektivitātes un apstrādes veiktspējas ziņā. Turklāt ātra uzlāde un tas, ka nav nepieciešama apkope, nodrošina nepārtrauktu darbību. Un to ilgstošais kalpošanas laiks nozīmē, ka jūs varēsiet tās izmantot maksimāli lietderīgi. Jungheinrich piedāvā piecu gadu garantiju savām litija jonu baterijām ar līdz 10 000 darba stundām, kas ir unikāla parādība tirgū. Īsāk sakot, litija jonu spēks no Jungheinrich palīdzēs jums pārvarēt konkurenci.

Īsumā par litija jonu akumulatoru priekšrocībām.

Augsta veiktspēja, īss uzlādes laiks, bezapkopes darbība un īpaši ilgs kalpošanas laiks — skatiet infografiku, lai uzzinātu, kā uzvarēt vislielākās noliktavu efektivitātes un apstrādes veiktspējas sacensībās ar litija jonu baterijām.

 

Skatīt infografiku >

Jauns izturīgs noliktavas specialists lielākām sniegumam.

ETV216i – pasaulē pirmais bīdmasta krautņotājs ar integrētu litija jonu bateriju.

ETV216i ir jaunākā inovācija starp litija jonu tehnoloģijām. Tas ir pirmais bīdmasta krautņotājs ar pilnībā integrētu li-jonu bateriju. Krautņotāja maksimāla veiktspēja un jauda ievērojami uzlabo tā efektivitāti un sniegumu. Novatorisks transportlīdzekļa dizains nodrošina uzlabotu ergonomiku un drošu darbu Jūsu noliktavā.  

 

Uzziniet vairāk par ETV216i

Vienmēr maksimālā jauda.

Ar nepārtraukti augstu veiktspēju.

Litija jonu baterijas darbojas labāk nekā svina-skābes baterijas. Lielāks izlādes dziļums un konstants sprieguma raksturlielums nozīmē, ka jums būs pieejama lielāka jauda nekā ar svina-skābes baterijām, pat ja baterijas enerģijas līmenis ir zems. Baterijas atgūst enerģiju bremzēšanas laikā, un labāks vispārējas efektivitātes līmenis ļauj ietaupīt līdz pat 20 procentiem vairāk enerģijas. Turklāt saziņa starp bateriju un lādētāju nodrošina efektīvu un ātru uzlādi.

Ātrāka darbības atjaunošana.

Ļoti īss uzlādes laiks.

Litija jonu baterijas vienmēr ir uzlādētas un gatavas lietošanai vairāku maiņu laikā. Pēc 30 minūšu starpuzlādes 24 V baterija sasniegs 50 % no tās ietilpības. 80 V baterijai ir nepieciešamas tikai 53 minūtes. 24 V baterijas pilnīga uzlāde tiek sasniegta 80 minūšu laikā un 80 V baterijas — 105 minūšu laikā. Paātrinātās un starpuzlādes iespējas, piemēram, uzlāde pārtraukumu un dīkstāves laikā, nodrošina jūsu transportlīdzekļu pieejamību 24 stundas diennaktī, vienlaikus palielinot elastīgumu jūsu ikdienas noliktavu darbībās.

Vienmēr gatavas darbam.

Bez nogaidīšanas laika.

Litija jonu baterijas vienmēr ir gatavas nākamajam posmam. Bez jebkādiem pārtraukumiem. Tām nav nepieciešama nekāda apkope, un tām nav gāzu emisijas. Tādējādi nav nepieciešams tērēt laiku vai naudu tehniskajai apkopei, bateriju apkopei vai citām infrastruktūras prasībām. Dīkstāves paliks pagātnē, ja izmantosiet litija jonu baterijas.

Paliec sacensībās trīsreiz ilgāk.

Īpaši ilga kalpošanas laika dēļ.

Tāpat kā labs sprinteris, litija jonu baterijas ir iespaidīgas visos sacensību posmos — jo šīs baterijas ir trīsreiz ietilpīgākas nekā tradicionālās enerģijas uzkrāšanas ierīces. To ārkārtīgā izturība un pastāvīgi lielākais efektivitātes līmenis nodrošina jūsu ieguldījuma lietderību, vienlaikus ietaupot naudu par elektroenerģijas izmaksām.

“Nevienam citam zīmolam pasaulē ekspluatācijā nav vairāk litija jonu kraušanas tehnikas vienību kā Jungheinrich. Mēs esam tehnoloģiju līderi šajā jomā un nosakām standartus.”

Dr. Larss Brzoska, par mārketinga un tirdzniecības vadību atbildīgai valdes loceklis, Jungheinrich AG

Maksimālais sniegums ar augstākā līmeņa komandu.

Perfekti sinhronizēta sistēma.

Lai panāktu vislabāko sniegumu, pasaules klases skrējējam ir nepieciešams komandas atbalsts. Tas pats attiecas arī uz litija jonu baterijām. Pilns potenciāls tiek sasniegts tikai tad, ja visi strādā kopā nevainojami. Kā vienīgais sistēmu piegādātājs intraloģistikas nozarē Jungheinrich piedāvā pilnīgu, savstarpēji savienotu sistēmu, kurā baterija, uzlādēšanas vienība un transportlīdzeklis ideāli savstarpēji sazinās, tādējādi būtiski samazinot elektroapgādes prasības. Mēs varam sasniegt šo pilnības pakāpi, jo esam pirmie rūpnieciskās kraušanas tehnikas ražotāji visā pasaulē, kas paši ražo savas litija jonu baterijas, kā arī ievieš tās jūsu iekārtās. Mūsu komandas pieeja nozīmē, ka mēs palīdzēsim jums katrā jūsu litija jonu projekta posmā. Neatkarīgi no tā, vai jāpārveido viens transportlīdzeklis vai arī veseli autoparki. Mūsu konsultanti palīdzēs jums visā procesā, sākot no plānošanas līdz īstenošanai.

Sazinieties ar mums:

Perfekta koordinācija ceļā uz panākumiem.

Pabeigta sistēma, ko piedāvā Jungheinrich.

Jungheinrich nodrošina visu, kas saistīts ar litija jonu tehnoloģiju, no viena avota:

baterijas (1), lādētāji (2), tehnika (3) un konsultēšana (4).

Litija jonu tehnoloģiju pionieris. Sērijveida iekrāvēji, kas tiek izmantoti kopš 2011. gada.

Sacensībās par elektromobilitāti intraloģistikas nozarē Jungheinrich droši uzņemas vadību un ir apguvis litija jonu tehnoloģiju kā neviens cits. Jau no paša sākuma 2011. gadā — EJE 112i bija pirmais sērijveidā gatavotais litija jonu transportlīdzeklis — mēs turpinām enerģiski izstrādāt tehnoloģiju šeit, Jungheinrich Energy un Drive Systems (Enerģijas un Piedziņas Sistēmas — EDS), un nepārtraukti paplašinām mūsu ar litija jonu baterijām darbināto autoiekrāvēju piedāvājumu. Gandrīz viss mūsu autoparks ir aprīkots ar litija jonu baterijām.

 

Uzziniet vairāk par Jungheinrich EDS.

Sasniedziet savus mērķus droši — vienmēr.

Jungheinrich litija jonu baterijas ir uzticamās.

Ar Jungheinrich litija jonu baterijām jūs jutīsities droši katrā sacīkšu aplī. Mūsu baterijas tiek ražotas, izmantojot drošāko pieejamo galvanisko elementu ķīmiju, litija dzelzs fosfātu. Tās nav toksiskas, un tām nav gāzu emisijas. Mūsu speciāli izstrādātā bateriju vadības sistēma izmanto pilnveidotās funkcijas, lai uzraudzītu katru elementu, un tā pakāpeniski izslēgsies briesmu gadījumā. Mūsu klientu serviss īsteno transportēšanu un izvešanu, tādējādi nodrošinot maksimālu cilvēku un aprīkojuma drošību.

Produkta būtiskie raksturojumi

Sportiska izaugsme komandā.

EFG ar litija jonu tehnoloģiju.

Gandrīz viss Jungheinrich autoparks ir aprīkots ar litija jonu baterijām. Tas ietver mūsu EFG pretsvara autoiekrāvējus. Papildus mūsu pārbaudītajām svina-skābes baterijām jūs tagad varat nodrošināt darbību ar jaudīgām 80 V (500 Ah) litija jonu baterijām. Īss uzlādes laiks, nekādas apkopes un ilgs kalpošanas laiks nodrošina to, ka EFG ar litija jonu tehnoloģiju būs vienu soli priekšā ar lielāku pārkraušanas jaudu un energoefektivitāti.


Uzziniet vairāk par EFG

Pasūtījumu komplektēšana ar maksimālo sniegumu.

EKS ar litija jonu bateriju (48 V).

Jungheinrich pastāvīgi palielina sērijveidā izgatavotas kraušanas tehnikas skaitu, kas izmanto litija jonu tehnoloģiju. Tagad mūsu 3. sērijas EKS vertikālais pasūtījumu komplektētājs ar novatorisku 48 V litija jonu bateriju garantē drošu un energoefektīvu pasūtījumu atlasi ar augstu veiktspēju. Tas viss kļuvis iespējams ar ātras uzlādes, bezapkopes darbības un īpaši ilga kalpošanas laika palīdzību.

 

Uzziniet vairāk par EKS

Nodrošiniet sev daudzsološu sākumu ar litija jonu spēku.

Kā es varu uzlabot manas noliktavas veiktspēju?