Risinājumi viss vienā

Sākot ar Jūsu esošās iekārtas analīzi un optimizāciju, kā arī optimālu "jaunas iekārtas" projektēšanu, un beidzot ar tās realizāciju un veiksmīgu pieņemšanu ekspluatācijā – mēs ieguldīsim visas savas zināšanas un pieredzi, lai apmierinātu Jūsu individuālās prasības. Mēs vienmēr atradīsim Jums piemērotāko ilgtermiņa risinājumu. Jo tikai Jūsu uzņēmuma ekonomiskajos procesos perfekti integrētas loģistikas sistēmas radīs izšķirošas priekšrocības salīdzinājumā ar konkurentiem. Mēs izmantojam savas svarīgākās zināšanas kraušanas tehnikas būvniecībā un papildinām tās ar izcilu produktu klāstu – mērķis: Jūsu procesu norises optimizācija un efektivitātes kāpināšana pusautomatizētajās un pilnībā automatizētajās noliktavas.

Portfelis

Mēs Jums piedāvājam pilnu loģistikas risinājumu – sākot ar pirmajiem plānošanas darbiem un beidzot ar pilnīgu objekta realizāciju globālā līmenī un "After Sales" programmas īstenošanu.

Tālāk

Analīze

Ar pieredzējušu skatu mēs radām caurspīdīgumu un procesu uzlabojumus attiecībā uz Jūsu uzņēmuma materiālu plūsmas koncepcijām.

Tālāk

Plānošana

Ar profesionālas metodikas palīdzību mēs nodrošināsim manuālu, pusautomātisku vai pilnībā automātisku procesu norisi.

Tālāk

Realizācija

Ar izcilu kvalitāti mēs izveidosim Jūsu individuālo loģistikas risinājumu – un to, protams, izstrādātu līdz pēdējai detaļai.

Tālāk

Integrēšana sistēmā

Pielietojot savas speciālās zināšanas un pieredzi, kas atbilst maksimāli augstam līmenim, mēs zem viena jumta apvienosim visas darba zonas un to saskarpunktus.

Tālāk

Apkope un serviss

Pateicoties mūsu kvalificētajiem ekspertiem, mēs Jums garantēsim procesu drošību un optimālu atbalstu un apkalpošanu.

Tālāk

Sazināties ar mums

Kontakti:

Tālrunis: 67 813 913
Fakss: 67 813 911
info(at)jungheinrich.lv

Atrast kontaktpersonu

Sazināšanās ar uzņēmumu

Vai Jūs vēlaties uzzināt vairāk par Jungheinrich, tā ražotajiem izstrādājumiem un sniegtajiem pakalpojumiem? Tādā gadījumā sazinieties ar mums.

Nosūtīt pieprasījumu