Automātiska augstplauktu noliktava

Modelis ETXa/EKXa

Fleksibilitāte neraugoties uz automatizāciju

Palieliniet attēlu ar peles kursoru

Nosūtīt pieprasījumu

Pamatiezīmes

  • Elastīga ekspluatācija
  • Augsta visas kompleksās sistēmas pieejamība
  • Lielāka plānošanas brīvība
  • Maksimāla modularitāte

Fleksibilitāte neraugoties uz automatizāciju! Izvēloties automātiskos Jungheinrich augstplauktu krautņotājus EKXa un ETXa, kas ir šīs noliktavas sistēmas galvenais komponents, Jūs sperat lielu soli pretī šī mērķa sasniegšanai.
Pateicoties pārslēgšanas iespējai starp manuālo, pusautomātisko vai automātisko darbības režīmu, šī veida noliktavas ir piemērotas jebkuram pielietojumam. Tādējādi ir iespējama arī pakāpeniska noliktavas funkciju automatizācija. EKXa un ETXa perifēriju veido standarta komponenti, piemēram, plaukts, priekšzonu pārvietošanas tehnika, drošības sistēma, vadības sistēma vai attiecīgi Transport Manager un Warehouse Management System (WMS). Šīs sistēmas modulārā uzbūve Jums sniedz brīvību, plānojot savas noliktavas topoloģiju, nodrošina augstu kopējās sistēmas izmantojamību un saskaņā ar Jūsu vajadzībām uzlabojamu risinājumu.

Ieguvumu pārskats

  • Raksturojums
  • Jūsu ieguvumi
  • Izmantošana

Parādīt ieguvumu detalizētu aprakstu

Ieguvumu detalizēts apraksts

Raksturojums

Šī automātiskā sistēma ir veidota uz automātisko augstplauktu krautņotāju modeļu EKXa (Man-Up) un ETXa (Man-Down) bāzes. Šie krautņotāji ekspluatācijas laikā ar WLAN un induktīvās vadības sistēmas starpniecību ir pastāvīgā kontaktā ar vadības un drošības sistēmu, kuras uzraudzībā tie strādā. Izmantojot Jungheinrich Warehouse Control System (WCS) kā vadības sistēmu vai preču transportēšanas pārvaldnieku un vienā plauktu sistēmā piesaistot vairākus augstplauktu krautņotājus, ir iespējams panākt optimālu pasūtījumu apstrādi. Bez tam noliktavas topoloģiju nosaka plaukti un priekšzonu pārvietošanas tehnika. Pēdējā var būt gan tradicionālā transportēšanas tehnika, gan arī tā var būt izgatavota uz tādu preču transportēšanas sistēmu bāzes, kuru vadīšanai nav nepieciešams vadītājs, piemēram, Jungheinrich Auto Pallet Mover (APM).

Izmantošana

Automātiskie augstplauktu krautņotāji ETXa un EKXa izmanto bāzes ierīces modeļu ETX un EKX īpašības un priekšrocības. Tāpēc esošo augstplauktu sistēmu automatizācija principā ir iespējama tikpat lielā mērā, cik jaunas noliktavas būvniecība. Pastāv iespēja vēlāk veikt jau ekspluatācijā esošu iekrāvēju automatizāciju.
Pateicoties spējai ērti manevrēt līkumos, mūsu automātiskie augstplauktu krautņotāji spēj ērti apkalpot vairākas ejas, un tos ir iespējams ekonomiski ekspluatēt arī tad, ja pie relatīvi liela preču pārkraušanas apjoma ir nepieciešama relatīvi maza iekraušanas/izkraušanas jauda vai arī noliktavas topoloģijā ir vērojams nevienmērīgums.

Jūsu ieguvumi

Automatizācija ir realizējama vairākās pakāpēs, tādējādi sniedzot Jums iespēju paredzēt "iestrādes fāzi", kā arī nodrošinot fleksibilitāti, plānojot budžetu un ekspluatācijas izmaksu optimizāciju.
Jums ir lielāka brīvība un nepieciešams ieguldīt mazāk darba, veicot savas noliktavas topoloģiju, nekā tas ir tradicionālās, ar krāutņotājkrāniem apkalpojamās automātiskās noliktavas gadījumā.
Tieši ierobežota noliktavas ēkas augstuma gadījumā automātiskās augstplauktu krautņotāju noliktavas piedāvā plašākas preču uzglabāšanas iespējas nekā tradicionālie automātisko krautņotājkrānu risinājumi. Izmantojot vairākas ierīces, katra no tām var piekļūt jebkurai no ejām. Ja kādā no ierīcēm notiek atteice, tās uzdevumu izpildi var turpināt jebkura cita ierīce, darba process noliktavā neapstājas, tiek paaugstināta kopējā pieejamība.
Mērogojamība: Mainoties Jūsu prasībām attiecībā uz preču pārkraušanas jaudu, atkarībā no noliktavas izkārtojuma ir iespējams piesaistīt papildu automātiskos krautņotājus.

Nosūtīt pieprasījumu