Iekrāvēju vadītāju apmācība

Kurš gan vēl cits zina vairāk par kraušanas tehniku kā tie, kas to konstruē, izmēģina, ražo, pārdod, iznomā, remontē un konsultē? Kurš gan vēl vairāk ikdienā saskaras ar iekrāvēju ekspluatāciju visās iespējamajās tautsaimniecības nozarēs? Kurš gan cits vēl labāk zina kā pareizāk izmantot un kā efektīvāk strādāt ar iekrāvējiem?

Spējot sniegt jebkuru ar kraušanas tehniku saistītu informāciju un labprāt palīdzot interesentiem visos ar kraušanas tehniku saistītajos jautājumos, esam uzsākuši veikt oficiāli sertificētu iekrāvēju vadītāju apmācību.

Mūsu iekrāvēju vadītāju apmācības programma ir speciāli izstrādāta Vācijā, sertificēta GLC (Germanische Lloyd Certification) un starptautiski atzīta par vienu no labākajām pasaulē. Programma ir izstrādāta ar galveno mērķi uzlabot darba drošību strādājot ar kraušanas tehniku. Liela uzmanība kursa saturā ir pievērsta pareizai un ekonomiski efektīvai tehnikas lietošanai, saudzējošai un uzmanīgai attieksmei pret vērtīgo tehniku.

Sākotnējā apmācība

Apmācība iesācējiem vai vadītājiem ar braukšanas iemaņām.

Tālāk

Atkārtotā apmācība

Apmācība pieredzējušiem vadītājiem

Tālāk

Horizontālo pārvadātāju operatoriem

Apmācība horizontālo pārvadātāju operatoriem

Tālāk

Šauro eju (VNA) apmācība

Augsto plauktu krautņotāju operatoriem

Tālāk

Sazināties ar mums

Kontakti:

Tālrunis: 67 813 913
Fakss: 67 813 911
info(at)jungheinrich.lv

Atrast kontaktpersonu

Sazināšanās ar uzņēmumu

Vai Jūs vēlaties uzzināt vairāk par Jungheinrich, tā ražotajiem izstrādājumiem un sniegtajiem pakalpojumiem? Tādā gadījumā sazinieties ar mums.

Nosūtīt pieprasījumu

Online-Services

Aicinām iepazīties ar mācību kursa saturu

Iekrāvēju vadītāju apmācības kursa brošūra