Karjeras iespējas

Darbs

Savu iespēju paplašināšana pie Jungheinrich

Jūs uzticaties savām spējām. Jūs vēlētos radīt pārmaiņas. Jūs meklējat profesionāļu komandu, kurā Jūs varētu realizēt savas spējas. Jūs ilgojaties pēc darba vides, ko raksturo augsta līmeņa profesionalitāte. Jums ir svarīga draudzīga un droša darba atmosfēra, kurā galvenā nozīme netiek piešķirta vecumam. Jūs vēlaties sevi pierādīt. Tad kāpēc Jūs vēl nestrādājat pie mums?  Kas mēs esam? Mēs esam uzņēmums, kas nestrādā pēc principa "universāls produkts, kas apmierina visas vajadzības", bet gan vienmēr saviem klientiem piedāvā individuālus ilgtermiņa risinājumiem, kuriem raksturīga rentabilitāte. Kopš 1953. gada mēs savā uzņēmumā radām intraloģistikas nākotni. Mēs redzam sevi kā celmlaužus mūsu klientu panākumu nodrošināšanā. Mēs redzam sevi kā celmlaužus visas nozares sekmīgas un progresīvas attīstības nodrošināšanā.

Jungheinrich kā darba devējs

Mēs pelnīti esam ieguvuši uzticama darba devēja reputāciju. Mēs veidojam auglīgu sadarbību ar saviem darbiniekiem, balstot to uz viņu īpašajām spējām.

Tālāk

Ko mēs varam piedāvāt

Gribat pievienoties mūsu kolektīvam? Ieskatieties mūsu uzņēmuma atvērtajās vakancēs.

Tālāk

Sazināties ar mums

Kontakti:

Tālrunis: 67 813 913
Fakss: 67 813 911
info(at)jungheinrich.lv

Atrast kontaktpersonu

Sazināšanās ar uzņēmumu

Vai Jūs vēlaties uzzināt vairāk par Jungheinrich, tā ražotajiem izstrādājumiem un sniegtajiem pakalpojumiem? Tādā gadījumā sazinieties ar mums.

Nosūtīt pieprasījumu