Jūsu panākumiem:

Machines. Ideas. Solutions.

Mūsu uzņēmuma sauklis "Mashines. Ideas. Solutions.“ izsaka to, ko mēs piedāvājam saviem klientiem: tālredzīgu domāšanas veidu, iedvesmas pilnu darbošanos un kompleksu risinājumu radīšanu.

Par mums

Uzņēmums Jungheinrich AG ir viens no pasaules vadošajiem iekrāvēju, noliktavas tehnikas un materiālu plūsmas vadības tehnoloģiju ražotājiem. Mēs esam Eiropas vadošais noliktavas tehnikas ražotājs. Kopš 1953. gada mūsu uzņēmums, kura galvenā mītne ir Hamburgā, piedāvā visa veida izstrādājumus un pakalpojumus, kas saistīti ar iekrāvējiem. Turklāt mēs neapstajāmies pie parastās pieejas "standarta risinājums jebkurai situācijai". Mums ir svarīgi saviem klientiem izstrādāt un piedāvāt maksimāli rentablus ilgtermiņa risinājumus. Mēs identificējam un izstrādājam intraloģistikas nākotnes tendences neatkarīgi no nozares specifikas un redzam sevi kā celmlaužus mūsu klientu panākumu nodrošināšanā.

Vēsture

Uzziniet, kā Jungheinrich no maza uzņēmuma spēja kļūt par pasaules mēroga zīmolu.

Tālāk

Imidža vērtējums

Jungheinrich Latvija ir piešķirts CrefoCert Gold sertifikāts kā vienam no stabilākajiem uzņēmumiem Latvijā.

Tālāk

Vadība

Šeit Jūs varat atrast informāciju par mūsu valdes un uzraudzības padomes sastāvu.

Tālāk

Fakti un skaitļi

Šeit Jūs atradīsiet īsu pārskatu par uzņēmuma darbību raksturojošiem cipariem un skaitļiem, izstrādājumu klāstu un Jungheinrich AG pārstāvniecību globālā līmenī.

Tālāk

Kvalitāte

Lielu nozīmi mēs piešķiram kvalitātes izsekojamībai un dokumentēšanai, kā arī aktīvai līdzdalībai zinātnes un pētniecības nozares veicināšanā.

Tālāk

Stabilitāte

Veselības aizsardzība, vides aizsardzība un energoefektivitāte - jomas, kuras esam iekļāvuši savu pienākumu sarakstā. Protams, mēs arī aktīvi sniedzam savu ieguldījumu šo nozaru problēmu risināšanā.

Tālāk

Adrese

Jūs vēlaties ar mums sazināties? Jums ir radušies jautājumi par Jungheinrich Lift Truck SIA? Šeit ir norādītas kontaktpersonas, kas pārstāv dažādas koncerna struktūrvienības.

Tālāk

Sazināties ar mums

Kontakti:

Tālrunis: 67 813 913
Fakss: 67 813 911
info(at)jungheinrich.lv

Atrast kontaktpersonu

Sazināšanās ar uzņēmumu

Vai Jūs vēlaties uzzināt vairāk par Jungheinrich, tā ražotajiem izstrādājumiem un sniegtajiem pakalpojumiem? Tādā gadījumā sazinieties ar mums.

Nosūtīt pieprasījumu