26.04.2018

Kancleres turneja — Angela Merkele apmeklē Jungheinrich stendu izstādē Hannover Messe/CeMAT

• Kanclere tieši izbauda pilnīgi automatizētu noliktavu risinājumus • Intraloģistika ir noteicošais iniciatīvas Rūpniecība 4.0 sektors • Jungheinrich ir lielākais dalībnieks izstādē Hannover Messe/CeMAT 2018

Angela Merkele apmeklē Jungheinrich izstādē Hannover Messe/CeMAT

Hannovere. Vācijas kanclere Angela Merkele šodien apmeklēja Hamburgā bāzētā intraloģistikas eksperta Jungheinrich stendu kā daļu no tradicionālās kancleres turnejas, kas iezīmē Hannover Messe/CeMAT sākumu. Viņu pavadīja Meksikas prezidents Enrike Penja-Njeto (Enrique Pena Nieto), kā arī Vācijas federālās valdības locekļi. Izpilddirektors Hanss Georgs Freijs (Hans-Georg Frey) un Tirgvedības un realizācijas padomes loceklis Dr. Larss Brzoska (Lars Brzoska) informēja kancleri par jaunākajām tendencēm intraloģistikas nozarē. Kanclere Merkele, nospiežot pogu, iedarbināja autonomo autoiekrāvēju, kas pēc viņas komandas pilnīgi automātiski transportēja 1,5 tonnu smago paleti ar kravu uz galamērķi.

“Transportēšanas uzdevumu automatizācija ir viena no tehnoloģijām, kas būs atslēga ceturtās industriālās revolūcijas panākumiem. Automatizācijai, piemēram, automatizēti vadāmiem transportlīdzekļiem, būs galvenā loma, kā Vācijas ekonomika saskaras ar nākotnes izaicinājumiem un ne tikai prasmju trūkuma dēļ. Jungheinrich šajā jomā ir līderis. Mēs priecājamies parādīt kanclerei Merkelei, kā, pielietojot izsmalcinātus, automatizētus noliktavu risinājumus, var ātri un droši transportēt preces,” teica Jungheinrich izpilddirektors Hanss Georgs Freijs. Jungheinrich ir lielākais izstādes Hannover Messe/CeMAT dalībnieks šajā gadā. Hamburgas ģimenes uzņēmums, kas 2018. gadā atzīmēja 65. gadadienu, prezentē Intralogistics 4.0 izstrādājumus un risinājumus starptautiskajiem dalībniekiem, izmantojot devīzi “Jūsu pievienošanās panākumiem”. Vairāk nekā 5500 m2 platībā EXPO izstādes 33. un 34. paviljonā Jungheinrich demonstrē pilnu plānošanas, projekta vadības un realizācijas produktu portfeli saistībā ar daļēji un pilnīgi automatizētām noliktavām. Portfeļa galvenie aspekti ietver automatizēto augsto plauktu krautņotāju EKX 516a un Jungheinrich litija jonu pieredzi praksē.

Sazināties ar mums

Kontakti:

Tālrunis: 67 813 913
Fakss: 67 813 911
info(at)jungheinrich.lv

Atrast kontaktpersonu

Sazināšanās ar uzņēmumu

Vai Jūs vēlaties uzzināt vairāk par Jungheinrich, tā ražotajiem izstrādājumiem un sniegtajiem pakalpojumiem? Tādā gadījumā sazinieties ar mums.

Nosūtīt pieprasījumu