Lithium-Ionen-Hubwagen von Jungheinrich Stage Picture

Li-jonu palešu ratiņi/ krautņotāji

Pārejiet uz litija jonu palešu ratiņiem un krautņotājiem un izmantojiet mūsu litija jonu tehnoloģijas jaudas ieguvumus.

Mūsu litija jonu palešu krautņotāji aktīvi atbalsta ikdienas darbības un noliktavā veicamos uzdevumus, piemēram, preču glabāšanu un transportēšanu nelielos, vidējos un lielos attālumos zema līmeņa pielietojumiem. Mūsu litija jonu krautņotāji ir piemēroti palešu krautnēšanai un pārvietošanai, kā arī atsevišķu pasūtījumu komplektēšanai jebkurā pacelšanas augstumā un transportēšanas attālumā.

Papildus elektriskajai piedziņai varat paļauties arī uz litija jonu akumulatoru priekšrocībām! Izmantojiet akumulatoru ātrās un pastiprinātās uzlādes nodrošināto ilgā darbības laika sniegtos ieguvumus, strādājot vairākās maiņās. Tādējādi tiek nodrošināta krautņotāju pieejamība 24/7. Turklāt varat samazināt enerģijas patēriņu (līdz 20 procentiem). Pilnīgi bezapkopes litija jonu akumulatori novērš apkopes darba nepieciešamību un izmaksas.

Ietaupiet laiku un naudu, iepazīstoties ar mūsu litija jonu palešu ratiņiem un litija jonu kratņotājiem:

Litija jonu palešu ratiņi:

Litija jonu krautņotāji:

Jauda, ko sniedz Jungheinrich litija jonu tehnoloģija, ļauj Jums pavisam vienkārši izrauties tālu priekšā Jūsu konkurentiem.


Pārejiet uz palešu ratiņiem un krautņotājiem ar litija jonu tehnoloģiju! Procesu optimizēšana palīdzēs ietaupīt laiku un ekspluatācijas izmaksas.

Sazināties ar mums

Jūsu kontaktdati

Pārdošanas nodaļā

Tālrunis

+371 67813913

Sazināties

Vai Jums ir jautājumi?