+371 67813916 Servisa tālruņa līnija Bezmaksas tālruņa numurs
Kontaktveidlapa
Informatīvais biļetens
Stage Par mums

Par mums

Hamburgā bāzētais uzņēmums “Jungheinrich AG” ir pasaules vadošais risinājumu piedāvātājs visos ar intraloģistiku saistītajos jautājumos un jomās. Jau vairāk nekā 60 gadus uzmanības centrā vienmēr ir mūsu klientu jautājumi un vēlmes.

1953. gada 7. augustā Dr. Frīdrihs Jungheinrihs (Friedrich Jungheinrich) ar mazu darbnīcu un 30 strādniekiem Hamburgas pilsētas daļā Barmbekā ielika pamatakmeni globāli veiksmīgam uzņēmumam. Šodien Jūsu labā strādā vairāk nekā 16 000 Jungheinrich darbinieku 39 valstīs – no tiem vairāk nekā 5500 Vācijā vien, – izstrādājot un ieviešot dzīvē vislabākos intraloģistikas risinājumus atbilstoši Jūsu darbības situācijai, nodrošinot to pastāvīgu optimizāciju un uzturēšanu. Lai klienti gūtu maksimālu labumu.

Šai nolūkā mēs Jums piedāvājam visu mūsu plašo izstrādājumu klāstu: sākot ar tradicionālajiem iekrāvējiem un beidzot ar pilnībā automatizētām loģistikas sistēmām ar inteliģentiem programmatūru risinājumiem, kas savstarpēji sasaista kopā mašīnas, sistēmas un procesus. Šo piedāvājumu papildina inovatīvi un elastīgi kombinējami servisa un finansēšanas pakalpojumi. Maksimālai preču pārkraušanas jaudai un efektīvai materiālu plūsmas organizēšanai.

Ar mūsu stiprā tiešās pārdošanas tīkla palīdzību, ko veido 23 filiāles un centri, kā arī vairāk nekā 200 tirdzniecības pārstāvji, kuri izstrādā Jums precīzi pielāgotus risinājumus, mēs nodrošinām Jums tieši to, kas Jums nepieciešams. Kad un kur vien tas vajadzīgs. Visu no viena ražotāja. Visu visaugstākajā kvalitātē – izgatavotu Vācijā. Jūs esat laipni gaidīti ikvienā no šīm filiālēm, lai izmēģinātu Jūsu Jungheinrich iekrāvēju. Uzreiz ir pieejami neskaitāmi iekrāvēju modeļi.

Taču Jungheinrich kvalitāte ir pamanāma arī pēc iegādes: ne vairāk kā 15 kilometru attālumā no Jūsu darba vietas Jūsu rīcībā kopumā ir 1100 klientu servisa tehniķu.

Īpaši moderns rezerves daļu centrs Kaltenkirhenē uz ziemeļiem no Hamburgas nodrošina ar rezerves daļām 24 stundas diennaktī 365 dienas gadā.

Jūs meklējat uzticamu partneri, kurš radoši, ar spēju pielāgoties un ar fokusu uz risinājumu palīdzētu organizēt materiālu un preču plūsmu Jūsu uzņēmumā? Partneri, kurš līdzās konsultācijām par procesu norisi piegādā arī atbilstošo kraušanas un noliktavu tehniku un turklāt spēj izstrādāt un realizēt kompleksus sistēmu risinājumus? Tas viss ir atrodams pie mums - uzticami un kompetenti no viena ražotāja: kompleksums, ilgtspējība un tiešās pārdošanas sniegtās priekšrocības ir mūsu uzņēmuma balsti.

Mums ir tālredzīgs domāšanas veids, turklāt mēs pieņemam jebkuru izaicinājumu un kopā ar Jums atradīsim Jūsu uzņēmumam vispiemērotāko risinājumu. Paļaujieties uz mūsu zinātību un mūsu vairāk nekā 60 gadu laikā uzkrāto pieredzi, kas ļauj mums kā ražojošam pakalpojumu sniedzējam un kompleksu risinājumu piedāvātājam darboties intraloģistikas nozarē. Uz šīs bāzes mēs Jūsu uzņēmumam sniegsim reālajai situācijai atbilstošus ieteikumus, kuri Jums parādīs īsto virzienu, iedvesmosim Jūs, dosim jaunu stimulu turpmākajai darbībai un dosimies ar Jums kopā uz priekšu.

Jaunākās publikācijas un pasākumi

Šeit Jūs atradīsiet jaunāko informāciju par Jungheinrich, kā arī šeit Jūs varat lejupielādēt rakstus un publikācijas un sazināties ar mūsu preses dienestu.

Skaidrai nostājai, konsekventai rīcībai ir nākotne

Pasauli un mūsu nozari uz priekšu virza efektivitāte, litija jonu tehnoloģija, drošība, digitalizācija un automatizācija. Mums pret to ir skaidra nostāja: šajā procesā piedalīties var tikai tas, kurš piedāvā risinājumus. Uzziniet, kā rīkojas un ko par šīm kompetences jomām domā Jungheinrich.

Sekmes vienā no pasaules aizraujošākajām nozarēm

“Jungheinrich AG” pieder pie pasaulē veiksmīgākajiem intraloģistikas uzņēmumiem. Kā nozares vadošais darba devējs Jungheinrich piedāvā izcilas perspektīvas dažādās profesijās. 

Jungheinrich Jums tuvākajā apkārtnē

Mēs Jūs labprāt konsultēsim personīgi un arī aci pret aci. Izmantojot mūsu filiāļu meklēšanas iespēju, Jūs varat atrast Jums tuvāko filiāli un Jūsu jautājuma risināšanai atbilstošāko kontaktpersonu. Gaidām tikšanos ar Jums!

Kā intraloģistikas nozares līderis, mūsu kompānija pilnībā uzņemas atbildību par savām rīcībām ekonomikas, ekoloģijas un sociālajā vidē. Mūsu sapratnē ilgtspējības jēdziens ietver sevī atbildību ikdienā.

Jungheinrich akcijas jau ilgus gadus ir pievilcīgs investīcijas instruments. Galu galā Jungheinrich ir stabilitātes paraugs, jo mēs esam orientēti uz spēcīgu zīmolu, inovatīviem produktiem un daudzveidīgu pakalpojumu klāstu.

Vai Jums ir jautājumi?