+371 67813916 Servisa tālruņa līnija Bezmaksas tālruņa numurs
Kontaktveidlapa
Informatīvais biļetens
Stage Pārtikas produkti un dzērieni

Pārtikas produkti un dzērieni

Pārtikas un dzērienu rūpniecībā loģistikas procesos izšķiroša nozīme ir ātrumam, elastībai un higiēnai. Lai Jūs pārtikas produktus, dzērienus un barību varētu laikā saražot un efektīvi izplatīt, mēs piedāvājam jebkurām vajadzībām un jebkura lieluma uzņēmumam atbilstošus intraloģistikas risinājumus: no manuāli vadāmiem palešu ratiņiem līdz automatizētai sistēmai.

Noliktavas ietilpības paplašināšanā

Latvijā lielākais pārtikas ražotājs Orkla Group vēlējās palielināt savas noliktavas ietilpību un nomāt dinamisku autoparku atbilstoši visām savas darbības prasībām. Jungheinrich īpaši izraudzītie transportlīdzekļi un jaunā Shuttle tipa kanālu plaukti lieliski atbilda uzņēmuma Orkla vajadzībām.

Complete solution for the Arla Foods warehouse

Arla Foods is one of the largest dairy co-operatives in the world. A compact storage system in this Danish warehouse in Holstebro, ensures that all available space is used efficiently.

AVO, the spice specialist

Taste and technology are the secrets to the success of AVO, the spice specialist. The company has invested in our automated guided vehicle system with the objective of being able to guarantee increasing flexibility, efficiency and superior Service.

Greater efficiency due to compact storage systems

There was no more space available for the 25 million kilograms of breadcrumbs produced every year by Dutch company ECS Paneermeel. We were able to provide the necessary storage space and also improve efficiency with a multi-depth storage system.

Ecologically conceived warehouse

Environmental protection is important to the Swiss company - from selecting natural ingredients to production to logistics. The central warehouse is built using clay. Processes are as environmentally friendly as possible.

Uz kompetenci balstīti risinājumi prasīgiem klientiem

Pārtikas rūpniecība ar pārtikas produktu, dzērienu un barības ražošanas nozarēm ir viens no lielākajiem loģistikas tirgus segmentiem. Un tajā ir augstas prasības. Veiktspējīgā pārtikas produktu loģistikā, kādu mēs to esam radījuši, būdami ar pieredzi bagātākie un inovatīvākie loģistikas un intraloģistikas risinājumu piedāvātāji, izveidojot pārtikas piegādes ķēdes, svarīga ir netraucēta informācijas apmaiņa un piegāžu norise, inovatīvas tehnoloģijas un augstākā līmeņa pakalpojumu kvalitāte. 

Kādi jautājumi ir Jūsu dienas kārtībā? Jūs vēlaties optimāli izmantoto digitalizācijas potenciālus? Vai Jums noliktavā ir svarīga vienota tīkla pieejamība, caurspīdīgums un maksimāla procesu efektivitāte? Jūs vēlaties zināt, kā lietu internets var ietekmēt biznesa modeļus? Atbildes uz šiem jautājumiem jau tagad sniedz automatizācija un maksimāls ātrums. Šim nolūkam mēs Jums varam piedāvāt individuāli konfigurējamus, efektīvus un elastīgus uzglabāšanas un komplektēšanas risinājumus. Turklāt jebkāda lieluma uzņēmumiem un, ja nepieciešams, arī apvienojumā ar mūsu noliktavas pārvaldības sistēmu Jungheinrich WMS, kas nodrošina pilnībā automātisku un inteliģentu procesu vadību. Lai ko Jūs izvēlētos, Jūs pretī saņemsit 100 procentus higiēnas, tīrības un drošības. Visu no viena ražotāja. 

One-Stop-Shop: kompleksi risinājumi, ko piedāvā līderis tehnoloģiju jomā.

Speciāli risinājumi automātiskajām sīkpreču noliktavām (AKL) nodrošina ātru un tiešu piekļuvi pārtikas precēm, kamēr automātiski elektriskie iekrāvēji palešu noliktavā ļauj panākt ne vien būtisku laika ekonomiju, bet arī optimālu telpas izmantojumu. Tas pats attiecas arī uz saldētavās uzglabājamiem pārtikas produktiem, kas ātri bojājas, – šeit Jungheinrich plauktu sistēmas gādā par to, lai Jūs varētu izmantot katru noliktavas kvadrātmetru. It īpaši pārtikas produktu e-komercijā izmantotās augsto plauktu sistēmas ir ideāli piemērotas lielu preču apjomu ātrai pārkraušanai, pie kam procesi var noritēt pilnīgi automātiski, izmantojot platformu. Produktu klāstu pilnveido plašais jaudīgo palešu ratiņu un iekrāvēju sortiments. Tie pēc Jūsu izvēles var darboties pilnīgi autonomi vai arī būt savienoti tīklā ar visu loģistikas infrastruktūru un centrālo pārvaldības sistēmu. 

Trumpis ir elastība: jebkurām prasībām atbilstoša pārtikas produktu loģistika.

Automatizācija Jūsu loģistikas bilancē ienes pozitīvus rādītājus. Jo tā ietaupa laiku, enerģiju un līdz ar to arī naudu. Un tā palielina Jūsu elastību, pārvarot sezonāla rakstura piedāvājuma un pieprasījuma svārstības. Arī dakšu iekrāvēju, transportēšanas un noliktavas tehnikas noma padara Jūsu biznesa modeli dinamiskāku un lielā mērā konkurētspējīgu.

Vai Jums ir jautājumi?