+371 67813916 Servisa tālruņa līnija Bezmaksas tālruņa numurs
Kontaktveidlapa
Informatīvais biļetens
Stage Autobūve

Autobūve

Elektromobilitāte un autonomā braukšana. Individualizēta autobūve viedās rūpnīcās un daudzfunkcionālas piegādes ķēdes: autobūves nozare šobrīd piedzīvo fundamentālu pavērsienu. Lai startētu sacīkstēs ar finišu nākotnē, ir nepieciešams ātrums un augsta līmeņa intraloģistikas kompetence.

Droša materiālu plūsma: piekabju sastāvi

Preču transportēšanai noliktavas vai ražotnes ietvaros parasti tiek izmantoti elektriskie iekrāvēji un palešu ratiņi. Tomēr, ja vienlaikus jāpārvadā dažādi kravu nesēji un dažādas kravas, spēlē iesaistās mūsu piekabju sastāvs. To veido vilcējs un parasti vairākas piekabes. Tās pēc vajadzības iespējams piekraut un izkraut dažādās vietās jeb t. s. preču nodošanas punktos. Tehnikas komplektācija un maršrutu plānošana vienmēr ir atkarīgas no Jūsu individuālajiem uzdevumiem. Precīzi izplānota materiālu sagāde un utilizācija īpaši izšķirošas ir beznoliktavu ražošanas procesos. Salīdzinot ar atsevišķiem transportlīdzekļiem, Jungheinrich piekabju sastāvu sistēma ir liela priekšrocība, jo rada mazākas izmaksas un ienes mieru iekšējā satiksmē.

Autobūve piedod gāzi: risinājumi industrijas 4.0 laikmetā

Globalizācijas laikmetā, kad industrija 4.0 nosaka standartus, autorūpniecība ir pakļauta pastāvīgām pārmaiņām. Jāspēj pārvaldīt daudznacionālas piegāžu ķēdes, jāprot ātri, droši, lēti un videi draudzīgā veidā piegādāt detaļas viedajām rūpnīcām. Tādēļ autoindustrijai un autobūvei saistībā ar sagādi un piegādi ir nepieciešami gudri, progresīvi loģistikas risinājumi.

Tas autorūpniecības nozarē izvirza ļoti augstas prasības loģistikas procesiem, kuriem jābūt spējīgiem elastīgi pielāgoties arī pieprasījuma izmaiņām. Detaļas un sūtījumus arvien biežāk marķē, piemēram, ar RFID etiķetēm (Radio Frequency Identification), tādējādi radot iespēju ar IoT (Internet of Things) palīdzību veikt to pastāvīgu izsekošanu. Vai arī Jūs vēlaties optimizēt informācijas plūsmu starp autobūves nozares ražotājiem, piegādātājiem un loģistikas pakalpojumu sniedzējiem, izmantojot inteliģentās tehnoloģijas? Jungheinrich ar saviem augsto tehnoloģiju risinājumiem ir Jūsu kā autoindustrijas pārstāvja uzticams partneris. 

Modernā loģistika 4.0: komunikācija starp WMS un transportlīdzekļiem

Mūsu noliktavas pārvaldības sistēma Jungheinrich WMS kā diriģents vada un apvieno visus procesus mūsu autobūves nozares klientu noliktavās. Tā mēs daļēji vai pilnībā varam automatizēt procesus augsto plauktu un šauro eju noliktavās un vienlaikus izvairīties no kļūdām saistībā ar preču ievešanu un izvešanu. Vai Jūs meklējat kompleksu, precīzi pielāgotu augstāko tehnoloģiju risinājumu autobūves nozarei? To Jūs varat atrast pie mums: Jungheinrich loģistikas saskarne nodrošina tiešu komunikāciju ar noliktavas transportlīdzekļiem. Tādā veidā šauro eju tehnika automātiski atpazīst mērķi, līdz kuram tai jānokļūst. 

Mūsu iekrāvēji, kā, piemēram, inovatīvais kombinētais iekrāvējs EKX, ir aprīkoti ar transponderu tehnoloģiju ar RFID lasītājiem. Tādējādi iespējams automātiski nolasīt ar čipiem aprīkotās daļas. Daudznacionālu piegādes ķēžu ietvaros, kādas ir raksturīgas autobūves sektoram, tas būtiski ietaupa laiku un naudu. Protams, ka mūsu transportlīdzekļi jau daudzus gadus ir pieejami arī kā elektriskie modeļi. Šajā ziņā loģistika bieži vien pat kalpo par paraugu autobūves nozarei. Ar mūsu augsto tehnoloģiju loģistikas risinājumiem mēs Jums palīdzam stāties pretī autoindustrijas pārmaiņu vējiem, piedāvājot kā elektriskas mašīnas, tā autonomus transportlīdzekļus. 

Vai Jums ir jautājumi?