+371 67813916 Servisa tālruņa līnija Bezmaksas tālruņa numurs
Kontaktveidlapa
Informatīvais biļetens
Stage Jūsu risinājumi

Mūsu risinājumi Jums

Jungheinrich ir vadošais risinājumu piedāvātājs visās intraloģistikas sfērās. Ar plašu iekrāvēju, loģistikas sistēmu un pakalpojumu klāstu mēs nodrošinām, lai ikviens klients saņemtu viņa situācijai optimālāko risinājumu – neatkarīgi no uzņēmuma darbības sfēras un lieluma. Turklāt mūsu stiprā puse ir spēja piemēroties individuāliem apstākļiem noliktavās un īpašām nozares prasībām. Jo pareizais risinājums vienmēr ir individuāls risinājums.

Jūsu prasībām pielāgoti risinājumi

Neatkarīgi no tā, vai pārstāvat mazumtirdzniecību vai vairumtirdzniecību, loģistiku, rūpniecību vai autobūvi, pārtikas un dzērienu rūpniecību vai farmāciju – Jungheinrich ir pamatīgas zināšanas gandrīz visās nozarēs un pareizie risinājumi no viena piegādātāja.

Plašs sortiments visiem loģistikas uzdevumiem

Raita iekraušana un izkraušana, efektīva transportēšana, droša preču ievietošana noliktavā, izvešana vai pārvietošana vai ātra un precīza komplektēšana – Jungheinrich piedāvā Jūsu vajadzībām atbilstošo risinājumu visiem izmantošanas gadījumiem un loģistikas uzdevumiem – visu no viena piegādātāja.

VEIKSMĪGA AUTOMATIZĀCIJA

Ar pareizo partneri automatizācija norit veiksmīgi. Kā automatizācijas jomā kompetents partneris mēs izplānojam un realizējam Jūsu vajadzībām atbilstošu loģistikas sistēmu, ar kuru Jūs savas noliktavas rentabilitāti varat palielināt gluži automātiski.

NO COMPROMISES.

Litija jonu tehnoloģija rada krasas pārmaiņas intraloģistikas nozarē, un ir daudz pārliecinošu iemeslu, lai pieņemtu uzņēmuma Jungheinrich litija jonu risinājumus. Kā vadošais litija jonu tehnoloģiju piegādātājs mēs atvieglojam jums iespēju izmantot šīs progresīvās tehnoloģijas priekšrocību. 

Veiksmīgi klienti runā paši par sevi

Kā vadošais intraloģistikas risinājumu piedāvātājs mēs mūsu klientiem piedāvājam viņu vajadzībām atbilstošus produktus, risinājumus un pakalpojumus. Neatkarīgi no uzņēmuma lieluma un nozares, kurā tas darbojas. Piemēri parāda, cik svarīgi mums ir mūsu klientu panākumi un apmierinātība. 

Vai Jums ir jautājumi?