+371 67813916 Servisa tālruņa līnija Bezmaksas tālruņa numurs
Kontaktveidlapa
Informatīvais biļetens
Stage Ķīmija un farmācija

Ķīmiskā rūpniecība un farmācija

Iespējami liels ātrums un maksimāla drošība – tās ir svarīgākās prasības intraloģistikas procesiem ķīmijas un farmācijas nozarē. Lai to īstenotu, mēs Jums sagatavojam optimālus risinājumus. Gan bīstamo vielu noliktavas ar sprādzienaizsardzības sistēmām, gan automatizācija risinājumus, kuri ir optimāli pielāgoti Jūsu specifiskajām prasībām.

Double deck pallet high bay warehouse for Sauer

A pleasing starting point for investment in the intralogistics system was the positive part played by the operator and corresponding expansion of the required Equipment.

Switzerland's tallest high-bay warehouse

The new high bay warehouse reaches 44 metres into the sky over Domat/Ems. This means the chemical company operates the highest building of its type in Switzerland. Our team is the service partner and erected the site in record time.

Dynamic management operating around the clock

We realised a distribution centre for the renowned detergent producer Henkel in Russia during the depths of winter. The solution is based on our Warehouse Management System, it shortens delivery routes, and saves on CO2 in the process.

Drošība pāri visam

Loģistika ķīmijas un farmācijas nozarē ir izaicinājumiem bagāta. Tajā neapstrīdamas robežas novelk stingrie likumdošanas noteikumi, un augstākā prioritāte ir drošība un higiēna darbā ar jutīgiem, bieži vien bīstamiem produktiem. Tas attiecas gan uz transportu, uzglabāšanu un pareizu rīcību ar bīstamam vielām, gan arī uz darba un apkārtējās vides drošību. 

Tikmēr klienti, kas pārstāv ķīmijas loģistiku, sagaida arvien ātrākas produktu piegādes, vienlaikus ievērojot visus ar likumu noteiktos drošības standartus. Ķīmijā un farmācijā vairāk kā jebkurā citā loģistikas nozarē nedrīkst pieļaut kļūdas. Jungheinrich šādiem izaicinājumiem ir teicami sagatavots. Piedāvājam Jums visaptverošus risinājumus Jūsu preču plūsmas optimizācijai, efektivitātes uzlabošanai un atbilstībai augstākajām kvalitātes un standartu prasībām. 

No prakses praksē: cilvēku un apkārtējās vides aizsardzība

Labs ķīmijas loģistikas piemērs no mūsu prakses izmantošanai Jūsu praksē ir mūsu iekrāvēji ar sprādzienaizsardzību. Ķīmijas un farmācijas nozarei piedāvājam speciāli pielāgotus produktus un sistēmas, kas elektrisko un dīzeļdegvielas iekrāvēju drošu darbību garantē arī degošu gāzu, tvaiku, pulveru un putekļu vidē. Tā Jūs ne vien pasargājat Jūsu uzņēmuma mašīnas un apkārtējo vidi, bet, izmantojot Jungheinrich aizsardzības sistēmu, atbilstat arī Eiropas ATEX direktīvas 2014/24/ES (ATEX = Atmosphères Explosibles) prasībām. 

Parasti transportlīdzekļus ķīmijas un farmācijas nozarei aprīkojam ar papildu drošības risinājumiem, kā, piemēram, ar kravas aizsargu, ar sistēmu aizsardzībai pret sadursmēm un ar īpašiem stabilitāti uzlabojošiem elementiem. Vēl lielāku drošību Jūsu noliktavā no preču saņemšanas līdz preču izsniegšanai garantē mūsu (daļēji) automatizētie loģistikas risinājumi ar automatizēti vadītiem transportlīdzekļiem (AVT), kurus inteliģentā un atbilstošā veidā kontrolē mūsu noliktavas pārvaldības sistēma Jungheinrich WMS. Tas cilvēcisku kļūdu iespējamību samazina līdz minimumam. 

Turklāt Jūsu ekonomisko izdevīgumu palielina tehnikas nepārtraukta pieejamība. Tādējādi Jūs kā ķīmijas un farmācijas nozares klients saņemat uz nākotni vērstu multikanālu risinājumu. Kombinācijā ar mūsu efektīvajām noliktavu sistēmām Jūs panākat optimizētu, augstu komplektēšanas ražīgumu, kam pateicoties, Jūsu loģistika spēj tikt galā ar arvien pieaugošo produktu daudzveidību. Starp citu, strādājot ar bīstamām vielām vai higiēniski īpaši jutīgiem produktiem, WMS tiem pēc vajadzības piešķir speciālu vietu noliktavā, kas nodrošina, ka automātiski tiek ievēroti likumdošanas noteikumi par šādu produktu apriti un uzglabāšanu. 

Vai Jums ir jautājumi?