+371 67813916 Servisa tālruņa līnija Bezmaksas tālruņa numurs
Kontaktveidlapa
Informatīvais biļetens
Stage Mazumtirdzniecība & vairumtirdzniecība

Mazumtirdzniecība un vairumtirdzniecība

Liels ātrums un elastība, vienlaikus saglabājot optimālu ekonomisko izdevīgumu, ir pamata prasības loģistikas procesiem mazumtirdzniecībā un vairumtirdzniecībā. It īpaši e-komercijas ziedu laikos ir nepieciešams rast inteliģentus risinājumus ikvienam klientam. Turklāt svarīga ir burtiski katra minūte.

Litija-Jonu jaudas ieviešana lielā nomas flotē

 “Maxima Latvija” mērķis bija kļūt par tīru, modernu un inovatīvu uzņēmumu, un novecojušas, netīras tehnikas nomaiņa bija pirmais solis. Li-jonu flote no Jungheinrich izvirzīja "Maxima Latvija" “zaļās rvolūcijas” priekšplānā, vienlaikus samazinot ekspluatācijas izmaksas un palielinot produktivitāti.

Earthquake-proof and efficient

Birner is the largest dealer of vehicle spare parts in Austria. A distribution warehouse was part of a new logistics strategy. It just happens to lie in earthquake zone 4. We provided an impressive, modern concept. Nothing can shake the warehouse any more.

Keller & Kalmbach

Keller & Kalmbach is one of the leading service providers in C-parts management. We constructed and expanded the central warehouse in Hilpoltstein for the Munich-based Company.

Laika ritums ir ātrāks, tāpat kā Jūsu preču aprite.

Mūsu klienti, kas darbojas mazumtirdzniecībā un vairumtirdzniecībā, aizvien pieaugošā tiešsaistes tirdzniecības apjoma apstākļos sagaida divas lietas: ātrākus intraloģistikas procesus arvien īsāku preču piegāžu un atgriešanas laiku nodrošināšanai un papildu pielāgošanās iespēju sezonālo vai kampaņu aktivitāšu pieauguma laikā. Abos gadījumos nepieciešama maksimāla procesu elastība noliktavā un augstāko tehnoloģiju iesaistīšanās komplektēšanā.

Vai Jūs meklējat kompleksu un pielāgojamu risinājumu? Vai vēlaties izveidot vairākkanālu izplatīšanas centru visu veidu ienākošajiem pasūtījumiem? Tādā gadījumā mūsu precīzi pielāgotie loģistikas risinājumi mazumtirdzniecībai un vairumtirdzniecībai ir tieši tas, ko Jūs meklējat.

Modernā intraloģistika 4.0 – ar Jungheinrich visiem pa priekšu.

Modernās loģistikas 4.0 laikos piedāvājam Jums kompleksu risinājumu: mūsu “supersmadzenes", mūsu noliktavas pārvaldības sistēmu Jungheirich WMS. Tā atspoguļo visus procesus no preču ienākšanas noliktavā līdz preču izsniegšanai un kā uz burvju mājiena spēj pārvaldīt, piemēram, (daļēji) automatizētu šauro eju noliktavu ar automatizēti vadītiem transportlīdzekļiem. Tas ietaupa Jūsu laiku un naudu.

Vēl dažas priekšrocības, ko sniedz mūsu speciāli mazumtirdzniecībai un vairumtirdzniecībai izstrādātie loģistikas risinājumi: pasūtījumiem atbilstošu pilno un jaukto palešu sagatavošana, piegāžu iespējamība tajā pat dienā/nākamajā dienā vai profesionāla lielu atgriezto preču apjomu apstrāde. Turklāt mūsu ergonomiskie komplektēšanas risinājumi gādā par optimālu telpas izmantojumu un vēl lielāku drošību Jūsu noliktavā. 

Mūsu piedāvājumu papildina plašs jaudīgu un energoefektīvu palešu ratiņu un iekrāvēju klāsts. Piemēram, inovatīvais augstplauktu krautņotājs EKX 516 ir nejutīgs pret nelīdzenu grīdu un ievieš Jūsu šauro eju noliktavā lielāku drošību un pārkraušanas jaudu. Zaļās loģistikas laikos visi mūsu iekrāvēji, protams, ir aprīkoti ar inovatīvo litija jonu tehnoloģiju – vēl lielākai jaudai un efektivitātei. Un tas viss kalpo vienam mērķim: lai mazumtirdzniecība un vairumtirdzniecība varētu darboties vēl ātrāk un iet tālāk.


Vai Jums ir jautājumi?