+371 67813916 Servisa tālruņa līnija Bezmaksas tālruņa numurs
Kontaktveidlapa
Informatīvais biļetens
Stage Uzglabāšana

Krautņošana – optimāla platības izmantošana.

Visoptimālākais platības izmantojums, visātrākā preču un pasūtījumu komplektēšana – krautņošana ir loģistikas procesa pamats. Jungheinrich piedāvā plašu iekrāvēju, plauktu un sistēmu klāstu efektīvai preču krautņošanai – kā manuāli, tā automātiski.

Optimāla uzglabāšana – tas skan tik vienkārši, bet vienlaikus tomēr ir sarežģīti.

E-komercijas un globālo loģistikas procesu laikos arvien lielāka produktu daudzveidība noliktavā jāievieto un no noliktavas jāizved arvien īsākā laikā. Tādēļ laika, izmaksu un telpas ziņā optimizēta uzglabāšana kļūst par arvien svarīgāku faktoru uzņēmumu panākumu veicināšanai. 

Jungheinrich ar savu vairāk nekā 60 gadu pieredzi piedāvā Jums nokomplektētu klāstu ar iekrāvējiem, plauktiem un noliktavu sistēmām preču ievietošanai noliktavā. No vienkāršiem elektriskajiem iekrāvējiem ar dīseles vadību līdz īpaši elastīgiem bīdmasta krautņotājiem optimālai noliktavas platības izmantošanai, kā arī EKX augstplauktu krautņotājus, kas ir mūsu Nr. 1 šauro eju noliktavās. Tāpat kā manuālas līdz daļēji vai pilnībā automatizētas noliktavu sistēmas un programmatūras komponentus Jūsu preču plūsmas kontrolei un vadībai no preču ienākšanas noliktavā līdz to izvešanai no noliktavas.

Plauktu sistēmas: atslēga uz optimālu preču pārkraušanas jaudu

Mūsu noliktavu sistēmas pārliecina ar vajadzībām pielāgotu konstrukciju un optimālu platības izmantojumu. Kā palešu noliktavas, sīkpreču noliktavas vai šauro eju noliktavas. Manuāli vai automātiski. Noliktavu sistēmas mums ir kas vairāk nekā tikai tērauda un dzelzs konstrukcijas. Plaukti ir Jūsu noliktavas mugurkauls un atslēga uz optimālu pārkraušanas jaudu. Tādēļ mēs Jums piedāvājam kompleksu noliktavu plānošanu, ar kuru saprotamas plauktu sistēmas, iekrāvēji un automātiskie komponenti, kas savstarpēji sader kā “cimds ar roku". Jungheinrich klāstā Jūs atradīsit visu nepieciešamo palešu, konteineru, paliktņu, kastu un garas formas preču uzglabāšanai, proti, plauktu un noliktavu sistēmas, platformu konstrukcijas un pašnesošās noliktavas jeb silosus. Un tas viss kalpo tikai vienam mērķim – lai Jūs būtu gatavi nākotnes izaicinājumiem un jebkurā laikā varētu nodrošināt optimālu noliktavas darbību.

Vai Jums ir jautājumi?