+371 67813916 Servisa tālruņa līnija Bezmaksas tālruņa numurs
Kontaktveidlapa
Informatīvais biļetens
Lithium-Ionen-Produkte

Litija jonu produkti jūsu panākumiem.

Vai meklējat enerģijas risinājumu, kas pārliecina ne tikai efektivitātes ziņā, bet arī attiecībā uz ilgtspējību un drošumu? Tad laiks izmantot Jungheinrich litija jonu tehnoloģijas daudzos ieguvumus jūsu uzņēmējdarbībai. Pamatojoties uz daudzu gadu pētījumiem un attīstību, mēs piedāvājam saskaņotas visaptverošas sistēmas, kas sastāv no iekrāvēja, litija jonu akumulatora, uzlādes ierīces un saprātīgas un uzticamas eksperta konsultācijas jūsu litija jonu projektam. Vai tas būtu jauns pirkums, visa autoparka modernizācija vai pārveidošana, mēs nodrošinām visaptverošu atbalstu mūsu litija jona risinājumu lietošanas laikā.

Litija jonu akumulatori — jaudīgi un izturīgi.

Jungheinrich litija jonu akumulatori ir iespaidīgi, jo tiem ir ilgs darbmūžs, liela veiktspēja, ātrs uzlādes laiks, kā arī nav nepieciešama apkope, tādējādi ietaupot laiku un līdzekļus. 65 gadu kompetence elektromobilitātes jomā, kā arī 10 gadu ekspertzināšanas litija jonu tehnoloģijas nozarē dod mums iespēju pašiem izstrādāt un ražot ilgizturīgus un ilgtspējīgus akumulatorus, kas ne tikai piedāvā maksimālu pielāgojamību, bet arī saudzē jūsu resursus.  

Litija jonu uzlādes tehnoloģija — vienmēr gatavs darbam.

Saņemiet maksimālu ražīgumu no saviem litija jonu iekrāvējiem ar piemēroto augstfrekvences Jungheinrich uzlādes tehnoloģiju. Optimāla visu komponentu mijiedarbība un nevainojama komunikācija starp akumulatoru un uzlādes ierīci panāk litija jonu akumulatoru iespaidīgu veiktspēju un pagarinātu darbmūžu. Gūstiet labumu no mūsu litija jonu uzlādes ierīcēm — ļoti ekonomiskā uzlādes procesa un lieliskās efektivitātes.

Efektīvi, ilgmūžīgi, neprasa nekādu apkopi.

Litija jonu tehnoloģijas jomā Jungheinrich ir pionieris. Kā vadošais intraloģistikas sistēmu piegādātājs mēs, pateicoties pašu veiktai izpētei, attīstībai un ražošanai, spējam piedāvāt perfekti saskaņotu, kompleksu sistēmu, kas sastāv no akumulatora, lādētāja, iekrāvēja un konsultācijām.

Iespējami efektīvs

Tas, kurš izvēlas pareizo lādēšanas tehnoloģiju, ir tikai un vienīgi ieguvējs. Modernas lādēšanas ierīces uzņēmumā Jungheinrich jau sen ir standarts, un tās tiek pastāvīgi attīstītas ar mērķi optimāli izpildīt Jūsu energoefektivitātes prasības. 

Pārejiet uz Jungheinrich litija jonu tehnoloģiju!

Mēs atradīsim jūsu vajadzībām atbilstošu litija jonu produktu.

Sazināties ar mums

Jūsu kontaktdati konsultācijai par

Litija jonu tehnoloģiju

Tālrunis

+371 67813913

Sazināties

Vai Jums ir jautājumi?