+371 67813916 Servisa tālruņa līnija Bezmaksas tālruņa numurs
Kontaktveidlapa
Informatīvais biļetens
Stage Komplektēšana

Komplektēšana ar vislabākajiem rādītājiem.

Veicot komplektēšanu, cilvēka un mašīnas mijiedarbībai jābūt ideālai. Jungheinrich šo sadarbību atbalsta, piedāvājot plašu produktu klāstu. Jo optimāla un nekļūdīga komplektēšana ir Jūsu konkurētspējas balsts.

Horizontāli vai vertikāli – komplektēšana augstākajā līmenī ar Jungheinrich.

Globalizācija, individualizācija un e-komercijas uzplaukums ir iemesls tam, ka piegādei arvien ātrāk jāsagatavo arvien vairāk preču vai materiālu vienību. Tādēļ komplektēšana ir daudzu uzņēmumu biznesa panākumu izšķirošais faktors, par būtiskām prasībām izvirzot lielu komplektēšanas ātrumu un zemu kļūdu iespējamību.

Liekot lietā savu vairāk nekā 60 gadu ilgo pieredzi, Jungheinrich piedāvā plašu, prasībām pielāgotu komplektēšanas risinājumu klāstu. Jungheinrich ECE, kas ir Nr. 1 starp horizontālajiem komplektētājiem, pārliecina pat standarta aprīkojumā: ar Red-Dot-Award apbalvoto daudzfunkcionālo stūri jetPILOT un optimālu braukšanas komfortu. Šaurās ejās par efektīvu komplektēšanu lielā aukstumā gādā mūsu daudzkārt apbalvotie, inteliģentie augstplauktu krautņotāji EKX. Automatizētai un efektīvākai komplektēšanai vertikālā virzienā talkā nāk mūsu automatizētie plauktu apkalpošanas celtņi augstplauktu noliktavām vai sīkpreču noliktavām.

Ja komplektējot sastopas cilvēks un mašīna, bez digitāla atbalsta vairs nav iespējams gandrīz nekas. Tieši tādēļ Jungheinrich kā līderis intraloģistikas tehnoloģiju jomā piedāvā inteliģentus un vienlaikus vienkāršus risinājumus. Inovatīvas vadības iespējas, kādas piedāvā Jungheinrich easyPILOT Follow, komplektēšanas laikā sniedz intuitīvu atbalstu. Tādējādi darbinieks var pilnībā koncentrēties uz veicamo uzdevumu, jo transportlīdzeklis viņam seko teju automātiski, precīzi ievērojot attālumu līdz plauktam.

Jungheinrich noliktavas pārvaldības sistēma kā noliktavas digitālās smadzenes atbild par visiem komplektēšanas procesiem un pastāvīgi saglabā kontroli. Ja Jūsu darbinieki ir tieši iesaistīti komplektēšanā, mēs Jums piedāvājam atbilstošus plaukstas termināļus ar svītrkodu skeneri, ar kuriem iespējama nepārtraukta komunikācija, izmantojot datu pārraidi. Tādējādi cilvēks un mašīna komplektēšanā kļūst par vienu veselumu.

Vai Jums ir jautājumi?