+371 67813916 Servisa tālruņa līnija Bezmaksas tālruņa numurs
Kontaktveidlapa
Informatīvais biļetens
Stage Transportēšana

Efektīva un droša transportēšana.

Izmaksu ekonomija un energoefektivitāte plus procesu drošība: tādas ir transportam izvirzītās prasības industrijas 4.0 laikmetā. lai to realizētu, nepieciešami individuāli risinājumi inteliģenti kontrolētas, optimālas preču kustības nodrošināšanai. No vairāk nekā 600 variantu iekrāvējiem, vilcējiem un piekabju sastāviem līdz automatizēti vadītiem transportlīdzekļiem.

Vairāk nekā 600 transportlīdzekļu variantu: iekrāvēji ikvienam uzdevumam.

Tas, kurš iekrāvējs ir Jūsu situācijā visērtākais un efektīvākais, ir atkarīgs no dažādiem faktoriem. Īsu, vidēju vai garu distanču pieveikšanai ir nepieciešami atšķirīgi risinājumi. Šaurās noliktavās ir nepieciešama īpaši manevrētspējīga, kompakta tehnika. Dažās noliktavās lietderīgi var būt izmantot universālus iekrāvējus, kā, piemēram Jungheinrich EFG elektriskos iekrāvējus vai mūsu ETV bīdmasta krautņotājus kombinētai transportēšanai, iekraušanai un izkraušanai. Nākamais izšķirošais jautājums ir: kas šos transportlīdzekļus vai iekrāvējus vadīs? Biežas lietotāju vai vadītāju maiņas apstākļos ir nepieciešami individuāli vadības elementi, lai varētu strādāt efektīvi un produktīvi. Visiem šiem atšķirīgajiem izmantošanas gadījumiem un atšķirīgajām prasībām Jungheinrich piedāvā optimālus, Jums ideāli konfigurētus transportlīdzekļus. Kā arī nozarei specifiskus speciālās tehnikas risinājumus. Mūsu profesionālie konsultanti, vadoties pēc Jūsu noliktavas apstākļiem un Jūsu preču un materiālu plūsmas, var precīzi noteikt, kādam jābūt Jūsu ideālajam tehnikas parkam, un vai Jums izdevīgāka nevarētu būt noma, sniedzot elastīgas pielāgošanās iespējas.

Efektīva, precīza kustība: automatizēta transportēšana.

Industrijas 4.0 laikmetā tādi automatizēti un tīklā savienoti intraloģistikas risinājumi kā automatizēti vadīti transportlīdzekļi (AVT) spēlē arvien nozīmīgāku lomu. Jungheinrich kā līderis intraloģistikas tehnoloģiju jomā piedāvā jau gatavus risinājumus transporta un uzņēmuma iekšējās preču plūsmas optimizācijai. Preču transporta un kustības ziņā AVT izceļas ar daudzām priekšrocībām: galvenokārt ar efektivitāti, uzticamību un procesu drošību. 

Vēl viens pluss: AVT var izmantot arī vienlaikus ar manuāli vadāmiem iekrāvējiem vai cilvēku veicamiem uzdevumiem, turklāt kaut visu diennakti. Risinājums, kurš ir elastīgs, modulāri pielāgojams un saderīgs ar citām sistēmām. Transporta automatizācija pozitīvi ietekmē Jūsu loģistikas bilanci. Jo optimāli izmantota, tā ietaupa laiku, enerģiju un izmaksas un veicina Jūsu konkurētspēju.

Vai Jums ir jautājumi?