+371 67813916 Servisa tālruņa līnija Bezmaksas tālruņa numurs
Kontaktveidlapa
Informatīvais biļetens
Stage Celšana un krautņošana

Iekraušana un izkraušana – darbs profesionāļiem.

Iekraušana un izkraušana, celšana un kraušana: te sākas īstais darbs. Ja iekraušanas un izkraušanas process nenorit efektīvi, var sākt “buksēt” visa procesu ķēde.
Tādēļ Jungheinrich Jums piedāvā jaudīgus un energoefektīvus iekrāvējus un palešu ratiņus ikvienam uzdevumam. Ar neskaitāmām papildu opcijām un variantiem Jūsu specifiskajiem darba apstākļiem.

Jau kopš 1953. gada uzticami celšanai un kraušanai.

Ir maz tādu preču, kuras kaut reizi nebūtu celtas vai pārvestas ar Jungheinrich. Jungheinrich produktu klāstā ir vairāk nekā 600 dažādu palešu ratiņu un iekrāvēju modeļu. Ja Jums tomēr ir īpašas vēlmes, mēs pēc pasūtījuma izgatavojam precīzi pielāgotu kraušanas un transportēšanas tehniku. Turklāt mūsu jaudīgajos iekrāvējos ir izmantota tieši tāda piedziņas tehnika, kāda Jums nepieciešama. Pieejami elektriskie iekrāvēji ar jaudīgo litija jonu tehnoloģiju vai arī dīzeļdegvielas vai gāzes iekrāvēji. Līdz pat 5 tonnu smagām kravām.

Mūsu tehnikas klāstā ir vēl viena izcilnieku grupa: mūsu bīdmasta krautņotāji transportējamās kravas var pārvietot pat līdz divpadsmit metru augstumam. Toties ekspluatācijas izmaksas krītas, proti, ilgtermiņā Jūs varat rēķināties ar 20 procentu ietaupījumu. Mūsu augstplauktu krautņotāji ir arī speciālisti attiecībā uz kombinētu izmantošanu šaurās ejās ar piespiedu vadību un brīvi izbraucamās platajās ejās. Un ar mūsu komplektēšanas tehniku Jūs gluži vienkārši varat palielināt Jūsu komplektēšanas apjomus.

Protams, ka mūsu iekrāvēji pieejami arī kā automatizēti vadīti transportlīdzekļi (AVT), kuri pavisam automātiski palielina Jūsu preču plūsmu. Pēc izvēles tie ir pieejami aprīkojumā ar augstajām tehnoloģijām, kā, piemēram, RFID skeneriem, un tie automātiski komunicē ar mūsu noliktavas pārvaldības sistēmu (WMS). 

Augstās tehnoloģijas Jūsu drošībai

Drošībai, veicot kraušanu un celšanu ar mūsu transportlīdzekļiem, ir liela nozīme. Tas attiecas gan uz automatizēti vadītiem transportlīdzekļiem, kuri preces var pacelt un sakraut bez vadītāja iesaistīšanās, gan uz tradicionālajiem iekrāvējiem. Neskaitāmas drošības sistēmas un palīgsistēmas palīdz vadītājam laikus atpazīt kritiskas situācijas un samazināt negadījumu risku un nepareizas lietošanas rezultātā radītus zaudējumus. 

Tām pievienojas dažādas funkcijas, kā, piemēram, atpakaļgaitas kamera ar personu atpazīšanas funkciju un digitāli risinājumi. Moto “Drošība vispirms!” attiecas arī uz speciālām palīgsistēmām, kas gādā par kravu aizsardzību un stabilitāti. Īpašās nozarēs, kā, piemēram, ķīmijas un farmācijas nozarē, mūsu speciālā celšanas un kraušanas tehnika pēc klientu izvēles tiek aprīkota arī ar sprādzienaizsardzības sistēmām. Tā Jūsu kraušanas un celšanas procesi vienmēr ir droši, un Jūs jebkurā gadījumā sasniedzat lielu veiktspēju un izmaksu efektivitāti.

Vai Jums ir jautājumi?