+371 67813916 Servisa tālruņa līnija Bezmaksas tālruņa numurs
Kontaktveidlapa
Informatīvais biļetens
Stage Litija joni

Jungheinrich litija jonu tehnoloģija

Litija jonu tehnoloģija rada krasas pārmaiņas intraloģistikas nozarē, un ir daudz pārliecinošu iemeslu, lai pieņemtu uzņēmuma Jungheinrich litija jonu risinājumus. Kā vadošais litija jonu tehnoloģiju piegādātājs mēs atvieglojam jums iespēju izmantot šīs progresīvās tehnoloģijas priekšrocību. Apvienojot mūsu visaptverošos risinājumus, jaunākās tehnoloģijas, pilnībā integrētus pakalpojumus un vispusīgu produktu klāstu, mēs palīdzam jūsu uzņēmumam kļūt produktīvākam un tādējādi gūt lielākus panākumus — ar Jungheinrich jums nav nepieciešami kompromisi.

Mēs nepieļaujam kompromisus, tāpēc jums arī tas nav jādara.

Vispusīga konsultācija. Bez kompromisiem.

Mēs vēlamies piedāvāt optimālu un pēc pasūtījuma izgatavotu litija jonu risinājumu un, to darot, mēs apsolām, ka nebūs nepieciešami kompromisi, plānojot un ieviešot litija jonu projektu — saņemsiet tikai to, kas jums patiešām ir vajadzīgs. Mūsu speciālisti padomdevēji un enerģētikas eksperti palīdzēs no sākuma līdz galam un sniegs individuālu atbalstu katrā litija jonu projekta posmā — vai tā būtu atsevišķu transportlīdzekļu modernizācija, visa autoparka pārveidošana, vai aprīkojuma noma.

 • Celmlauži elektromobilitātes jomā 65 gadu garumā.
 • Vairāk nekā 10 gadu pieredze litija jonu tehnoloģijā.
 • Uzstādīti vairāk nekā 60 000 litija jonu akumulatori.
 • Visvairāk litija jonu rūpniecisko iekrāvēju ekspluatācijā visā pasaulē.
 • Tikai viens kontaktpartneris.
 • Vienmēr pareizais litija jonu risinājums visām jūsu vajadzībām

Tādēļ nepieņemiet kompromisus un izvēlieties vienotu risinājumu un kompetentu partneri, kurš saprot jūsu darbu.

No Compromises Benefit Motiv 1

Jaunākās tehnoloģijas. Bez kompromisiem.

Pateicoties vairāk nekā 10 gadu pieredzei litija jonu tehnoloģijā, strādājot ar Jungheinrich, jūs varat iegūt vairāk produktivitātes un augstāku kvalitāti no jaunākās tehnoloģijas. Pateicoties tam, ka mēs paši veicam izpēti, izstrādājam un ražojam, varam jums piedāvāt nebijušu, integrētu sistēmu, kurā litiju jonu akumulators, uzlādes ierīce un transportlīdzeklis ir optimāli saskaņoti savā starpā.

 • Ļoti liela jaudas uzticamība, pat ja nav pilna uzlāde.
 • Nav akumulatora uzturēšanas, apkalpošanas vai infrastruktūras izmaksu.
 • Nav nepieciešama speciāla uzlādes vieta ar ventilāciju.
 • Aptuveni 21 % CO2 emisiju samazinājums salīdzinājumā ar svina-skābes akumulatoriem.
 • Trīs reizes ilgāks darbmūžs nekā tradicionālās enerģijas uzkrāšanas sistēmām.
 • Mazākas kopējās izmaksas nekā svina-skābes alternatīvai.
 • Ātra un tūlītēja uzlāde pārtraukumos vai dīkstāves laikā, lai transportlīdzeklis būtu maksimāli pieejams.
 • Iespēja uzlādēt 30 minūtēs līdz 50 %, 80 minūtēs notiek 100 % uzlāde.
 • Ļoti drošs lietošanas, uzlādes un transportēšanas laikā

Vēl viena inovācija ir mūsu jaunais rūpniecisko iekrāvēju klāsts ar integrētu litija jonu akumulatoru, kur transportlīdzekļa konstrukcija un akumulatora tehnoloģija saskaņoti vēl efektīvāk un produktīvāk, proti, kompaktāki izmēri maksimālai veiklībai.

No Compromises Benefit Motiv 2

Gatavi risinājumi. Bez kompromisiem.

Produktivitāte ir būtiska, un tajā ietverta autoparka komplektācija, un tādēļ mēs vēlamies jūsu pāreju uz litija jonu tehnoloģiju padarīt tik vienkāršu un caurredzamu, cik vien iespējams — bez sarežģītas saziņas ar trešās puses piegādātājiem — viss ir no viena piegādātāja. Bez kompromisiem.

Neatkarīgi no tā, vai vēlaties modernizēt atsevišķus transportlīdzekļus, pārveidot savu autoparku, vai jums nepieciešama pilnīgi jauna uzlādes infrastruktūra, vai arī vienkārši vēlaties transportlīdzekļus tikai īrēt — kā vienīgais litija jonu pilna servisa sniedzējs mēs nepārtraukti palīdzam atrast labāko risinājumu tieši jums. Mēs atbalstām litija jonu projektu no plānošanas līdz ieviešanas posmam un ar mūsu uzlādes ierīču un akumulatoru servisu, kā arī sniedzot pēcpārdošanas pakalpojumus, mēs vienmēr palīdzam ilgtermiņā.

Lai kādā veidā jūs vēlētos ieviest litija jonu tehnoloģiju, Jungheinrich ir vienmēr droša izvēle.

No Compromises Benefit Motiv 3

Labākais sniegums. Bez kompromisiem.

Uzticamība ir laba, bet garantija ir vēl labāka, jo īpaši, ja runa ir par investīcijām jūsu uzņēmumā. Jūs negribat kompromisus, jūs vēlaties iespēju uzticēties tehnoloģijai un partnerim par 100 % — to varat ar Jungheinrich. Sadarbojoties ar mums, jūs saņemat ne tikai sarežģītu, augstas kvalitātes un ilgtspējīgu tehnoloģiju, bet arī pārliecību un sirdsmieru.

Mēs apsolām ilgtermiņa sniegumu ar garantiju “Jungheinrich Li-ion Guarantee Plus” līdz pat 8 gadiem mūsu augstas kvalitātes litija jonu akumulatoriem, lai jūs varētu par to nesatraukties un koncentrēties uz svarīgāko — jūsu darbu.

.

No Compromises Benefit Motiv 4


Litija jonu garantija Jauns
Litija Jonu tehnoloģija

Izmantojot Jungheinrich litija jonu tehnoloģiju, jūs pārspēsiet konkurenci: maksimāla veiktspēja ar līdz pat 20% mazāku enerģijas patēriņu.

Bez kompromisiem apmierināti klienti.

Mēs vēlamies jūs pārliecināt ar saviem darbiem, nevis vārdiem. Priecāsimies par mūsu klientu viedokli šeit.

Picture Zitat Referenz Noerpel
Sebastian Allert
Loģistikas projektu komandas operatīvais vadītājs, C.E. Noerpel Logistik GmbH & Co KG

„Pateicoties Jungheinrich litija jonu tehnoloģijai, mēs panākam lielāku elastību un daudz paredzamāku mūsu autoparka pieejamību.“

Vai jums arī patīk bezkompromisu pieeja?

Dariet, kā daudzi mūsu apmierinātie klienti, un izvēlieties Jungheinrich litija jonu risinājumus. Saņemiet no mums konsultāciju un pielāgojiet savu uzņēmumu nākotnei jau tagad ar litija jonu bezkompromisa risinājumiem.


Jaunākā litija jonu tehnoloģija mums nozīmē arī to, ka mēs jums piedāvājam atbilstošo litija jonu rūpniecisko iekrāvēju jebkuram darbam.

Mūsu litija jonu akumulatori kombinācijā ar mūsu uzlādes sistēmām nodrošina ārkārtīgi ilgu darbmūžu un maksimālu veiktspēju bez jaudas zudumiem. 


Pārejiet uz Jungheinrich litija jonu tehnoloģiju tūlīt un gūstiet labumu no maksimālās efektivitātes un rentabilitātes bez kompromisiem.

Sazināties ar mums

Jūsu kontaktdati

Pārdošanas nodaļā

Tālrunis

+371 67813913

Sazināties

Vai Jums ir jautājumi?