+371 67813916 Servisa tālruņa līnija Bezmaksas tālruņa numurs
Kontaktveidlapa
Informatīvais biļetens
Stage Pielietojums

Pielietojums

Vai tā būtu raita iekraušana un izkraušana, efektīva transportēšana, droša preču ievietošana noliktavā, izvešana no noliktavas vai krājumu pārvietošana, vai arī ātra un precīza komplektēšana – Jungheinrich piedāvā Jūsu vajadzībām atbilstošo risinājumu visiem izmantošanas gadījumiem un loģistikas uzdevumiem, un tas viss no viena piegādātāja. Šai nolūkā Jūsu rīcībā ir dažādu veidu iekrāvēji un opcijas. Jo ikviena noliktava ir atšķirīga, un ar individuālu pielāgošanu bieži vien var panākt ievērojami lielāku efektivitāti un produktivitāti. Īpaši iedarbīgs instruments Jūsu procesu optimizācijai ir arī daļēja vai pilnīga automatizācija, ko mēs kā inteliģentās intraloģistikas sistēmu piegādātājs pārzinām labāk kā jebkurš cits.

Celšana un kraušana profesionāļiem

Iekraušana un izkraušana, celšana un kraušana: te sākas īstais darbs. Jungheinrich Jums piedāvā jaudīgus un energoefektīvus iekrāvējus un palešu ratiņus ikvienam uzdevumam. Ar neskaitāmām papildu opcijām un variantiem Jūsu specifiskajiem darba apstākļiem.

Efektīva preču kustība

Ekonomiski izdevīgi, energoefektīvi un droši: tādiem mūsdienās jābūt transporta procesiem. Jungheinrich šim nolūkam piedāvā atbilstošus risinājumus. No manuāli vadāmiem transportlīdzekļiem, vilcējiem un piekabju sastāviem līdz autonomiem, automatizēti vadītiem transportlīdzekļiem.

Optimāls telpas izmantojums

Visoptimālākais platības izmantojums, visātrākā preču un pasūtījumu komplektēšana – krautņošana ir loģistikas procesa pamats. Jungheinrich piedāvā plašu iekrāvēju un sistēmu klāstu efektīvai preču krautņošanai – kā manuāli, tā automātiski.

Izcili komplektēšanas rādītāji

Veicot komplektēšanu, mijiedarbībai starp cilvēku un mašīnu jābūt ideālai. Jungheinrich šo efektīvo sadarbību atbalsta, piedāvājot plašu produktu klāstu.

Vai Jums ir jautājumi?