+371 67813916 Servisa tālruņa līnija Bezmaksas tālruņa numurs
Kontaktveidlapa
Informatīvais biļetens
Stage Loģistika

Loģistika

Globālās loģistikas laikmetā ekonomiski izdevīga pakalpojumu sniegšana ir kļuvusi par standartu. Piedāvājot visaptverošu produktu klāstu Jūsu preču un piegādes ķēžu optimizācijai, mēs arī izstrādājam precīzi pielāgotus automatizācijas risinājumus.

KRAUTŅOŠANA AUGSTĀKĀ LĪMENĪ.

Do It Ltd. nodrošina mazumtirdzniecības ķēdēm pilnu pakalpojumu klāstu, kuri saistīti ar loģistiku. Uzņēmums tika dibināts, lai sniegtu produktu importa un izplatīšanas pakalpojumus uzņēmumam JYSK Linnen Furniture. Ar Jungheinrich palīdzību tika īstenota efektīva mēbeļu glabāšana un apstrāde.

Optimized picking performance

Modern entire intralogistics solution at GLX Global Logistic Service eliminates bottlenecks and significantly increases storage capacity.

Strong fleet for efficient material flows

The 20-hectare logistics centre owned by pfenning logistics GmbH of Heddesheim relies on our fork lift trucks. The impressive fleet of 88 fork lift trucks is extremely efficient thanks to energy recovery.

Service provider Rudolph Logistik

Rudolph Logistik implements comprehensive logistics solutions in various industries. Processes were optimised due to the use of our automated guided vehicle systems.

Safe processes, simple integration

The Bielefeld-based logistics company Wahl & Co chose our expertise when constructing a new high bay warehouse. We pride ourselves on the high quality of our forklift trucks and the ease of integration into an existing IT System.

One warehouse, 600 tons of steel racks

Migros Verteilbetrieb Neuendorf AG operates a state-of-the-art non-food warehouse for order picking and replenishment. It supplies the entire Migros Group. Our pallet racks and fork lift trucks are the core of this warehouse.

Viss nekļūdīgiem un uz nākotni vērstiem procesiem

Arvien īsāki piegādes laiki, liels cenu spiediens, arvien kompleksākas prasības preču izplatīšanai – loģistikair lielu izaicinājumu priekšā. Lai globalizācijas laikmetā spētu izturēt konkurenci, nozarē ik gadu jāmeklē jauni ekonomijas potenciāli. Kopā ar mums Jūs par savu nākotni varat būt droši.

Mēs Jums palīdzēsim organizēt ekonomiski izdevīgas, laiku taupošas un elastīgas darba norises. Prātā vienmēr paturot ideju par iespējami raitiem un nekļūdīgiem loģistikas procesiem, kuru uzmanības centrā allaž ir arī Jūsu darbinieku drošība. Mūsu veiktspējīgā IT infrastruktūra garantē Jums efektivitāti un caurspīdīgumu, piemēram, nodrošinot nepārtrauktu sūtījumu izsekošanu.

Vai Jums jātiek galā ar dažādiem kravu nesējiem un pieaugošu produktu daudzveidību? Jums un visiem loģistikas nozares partneriem piedāvājam precīzi pielāgotus risinājumus un, pateicoties mūsu blīvajam servisu tīklam, vienmēr esam Jūsu rīcībā.

No automatizācijas līdz enerģijas ekonomijai

Loģistika ir daudzveidīga, un tai vienmēr nepieciešami nozarei specifiski risinājumi. Tādēļ īstenojamo tehnoloģiju un procesu piedāvājumu klāsts ir teju neizsmeļams. Piemēram, dažiem klientiem optimālu telpas izmantojumu un ātru komplektēšanu nodrošina mūsu augstplauktu vai šauro eju noliktavas. Tikmēr citiem loģistikas klientiem ceļu uz panākumiem bruģē mūsu automātiskās sīkpreču noliktavas. Kombinācijā ar mūsu noliktavas pārvaldības sistēmu (WMS) un progresīvajiem IT risinājumiem iespējams (daļēji) automatizēt daudzus procesus. 

Tā Jūs savu loģistiku varat uzturēt nepārtraukti aktīvu ar minimāliem personāla ieguldījumiem – ekonomiskāk un drošāk kā jebkad un vienmēr ar maksimālu efektivitāti. Taču arī mūsu jaudīgie, nepieciešamības gadījumā pilnībā elektrificētie iekrāvēji un mūsu automatizēti vadītie transportlīdzekļi (AVT) palīdz Jums optimizēt Jūsu procesus. To visu mēs darām, lai Jūsu procesi būtu gatavi industrijas 4.0 izaicinājumiem: ekonomiski, droši un maksimāli efektīvi.

Vai Jums ir jautājumi?