+371 67813916 Servisa tālruņa līnija Bezmaksas tālruņa numurs
Kontaktveidlapa
Informatīvais biļetens
Stage Industrija

Ražosana

Izvēloties Jungheinrich, Jūs kā metālapstrādes, smagās rūpniecības vai mašīnbūves pārstāvis esat teicami sagatavots industrijas 4.0 izaicinājumiem. Jūsu izvēlei pieejami gan manuāli vadāmi transportlīdzekļi un piekabju sastāvi procesu drošībai materiālu sagādē, gan automatizēti vadīti transportlīdzekļi un visaptverošs digitālais tīkls.

warehouseNAVIGATION for clear structure

Modern production facility for Eppendorf Zentrifugen in Leipzig ensures greater efficiency in the warehouse and eliminates unnecessary search trips.

Driverless fork lift moves material on its own

ThyssenKrupp has automated internal transport of rail parts for stair lifts with an automated guided vehicle system from Jungheinrich. Optimum flexibility and minimum space requirements were the key factors which led to this choice.

Together we can achieve anything

Electronics is booming: With a new semi-automatic narrow-aisle warehouse and the Jungheinrich WMS Series 2, the market-leading cable manufacturer PSZ electronic from the Upper Palatinate is continuing its dynamic growth.

Holistic warehouse planning for Internorm

Tailor-made racking system enables an extension of about 4,000 pallet spaces for high-quality plastic products at Internorm in Damme.

Digitalisation of the manual warehouse at Gasser

The warehouse processes at Gasser GmbH, an Austrian service provider within the metal-processing sector, run like clockwork – thanks to our WMS.

Industrija 4.0: vienots tīkls ietaupa Jūsu laiku un naudu

Industrijas 4.0 vīzijai ir raksturīga paradigmu maiņa gan industriālajā ražošanā, gan elastīgas struktūras ar autonomām, automātiski vadītām tehnikas vienībām. Tajā būtisku lomu spēlē automatizēti un vienotā tīklā savienoti intraloģistikas risinājumi, kā, piemēram, automatizēti vadīti transportlīdzekļi (AVT), un inteliģenta programmatūra, kā, piemēram, Jungheinrich Warehouse Management System (WMS).

Visos līmeņos visaptverošā tīklā savienotai sistēmai nekas nevar paslīdēt garām. Tas ir skaidrs jau šodien, turklāt tas attiecas uz visām nozarēm. Savienošana vienotā tīklā ir vienādā mērā interesanta gan maziem un vidējiem, gan lieliem uzņēmumiem, kas procesus bieži vēlas automatizēt arī pakāpeniski. Vai esat gatavi industrijai 4.0? Vai vēlaties spert pareizos soļus tās virzienā? Izvēloties mūs un mūsu bagāto pieredzi, Jūs esat uz pareizā ceļa. Klientiem no dažādām rūpniecības nozarēm piedāvājam precīzi pielāgotus, kompleksus risinājumus – neatkarīgi no tā, vai Jūs pārstāvat metālapstrādi, smago rūpniecību vai mašīnbūvi.

Optimizācija un automatizācija: Jūsu ceļš uz industriju 4.0 

Arvien vairāk rūpniecības nozaru uzņēmumu vēlas maksimāli izmantot optimizācijas potenciālu, ko sniedz materiālu plūsmas automatizācija uz automatizēti vadītu transportlīdzekļu bāzes. It īpaši veicot ikdienas darbus, automatizēti vadītu transportlīdzekļu izmantošana ietaupa laiku un naudu un samazina transportēšanas laikā radītos bojājumus. Turklāt pie ieguvumiem var pieskaitīt arī efektīvus un drošus transportēšanas procesus un īso sistēmu ieviešanas laiku. 

Nekādu raižu: Jums nebūs jārēķinās ar nedēļām ilgām problēmām saistībā ar Jūsu noliktavas reorganizāciju, jo (daļēji) automatizētā sistēma darbosies jau pēc ļoti īsa laika. Un Jūs drīz vien pamanīsit, ka investīcijas mūsu inteliģentajos industrijas 4.0 risinājumos atmaksājas vairākkārtīgi: pateicoties automatizēti vadīto transportlīdzekļu sekmīgajai komunikācijai, navigācijai un drošības tehnikai, Jūs saglabājat nepārtrauktu elastību, arī tad, ja paralēli izmantojat manuāli vadāmus transportlīdzekļus.

Turklāt ar vairākkārt apbalvoto loģistikas saskarni mums ir izdevies radīt saskarsmes punktu starp noliktavas tehniku un mūsu noliktavas pārvaldības sistēmu Jungheinrich WMS. Loģistikas saskarne no WMS automatizēti vadītajam transportlīdzeklim nosūta darba uzdevumus un pēc to pabeigšanas paziņo par to WMS. Tā Jūs savus noliktavas procesus varat pilnveidot gan metālapstrādē, gan smagajā rūpniecībā, gan mašīnbūvē.

Vai Jums ir jautājumi?