+371 67813916 Servisa tālruņa līnija Bezmaksas tālruņa numurs
Kontaktveidlapa
Informatīvais biļetens
Stage Nozare

Nozares kompetence

Neatkarīgi no tā, vai pārstāvat mazumtirdzniecību vai vairumtirdzniecību, loģistiku, rūpniecību vai autobūvi, pārtikas un dzērienu rūpniecību vai farmāciju – Jungheinrich ir pamatīgas zināšanas un pieredze visās nozarēs un pareizie risinājumi no viena piegādātāja. Turklāt mums ir svarīgi, lai šie risinājumi atbilstu ne vien Jūsu nozarei, bet arī Jūsu specifiskajām vajadzībām. Mūsu profesionālie konsultanti ir ļoti kompetentas kontaktpersonas, kas pārzina intraloģistikas īpatnības Jūsu nozarē. Tā mēs nodrošināt optimālu mijiedarbību starp cilvēkiem, transportlīdzekļiem, sistēmas komponentiem un programmatūru neatkarīgi no tā, vai procesi norit manuāli, daļēji vai pilnībā automātiski. Tāpat nešķirojam, vai esat liels, mazs vai vidējs uzņēmums.


Jauni impulsi Jūsu loģistikas procesiem

E-komercijas laikos loģistikas procesiem mazumtirdzniecībā un vairumtirdzniecībā jābūt īpaši ātriem un elastīgiem, vienlaikus saglabājot augstu ekonomisko izdevīgumu. Lai atbilstu intraloģistikas 4.0 prasībām, mēs Jums piedāvājam precīzi pielāgotus risinājumus.

Gatavība darbam Jūsu piegādes ķēdē

Pārtikas rūpniecībā noteicošie faktori ir automatizācija, ātrums un elastība. Lai Jūs pārtikas produktus, dzērienus un barību varētu laikā saražot un efektīvi izplatīt, mēs esam radījuši pielāgotus intraloģistikas risinājumus: efektīvus, higiēniskus, drošus.

Procesu optimizācija

Globālās loģistikas laikmetā ekonomiski izdevīga pakalpojumu sniegšana ir kļuvusi par standartu. Piedāvājot visaptverošu produktu klāstu Jūsu preču un piegādes ķēžu optimizācijai, mēs arī izstrādājam precīzi pielāgotus automatizācijas risinājumus.

Pa automatizācijas ceļu uz panākumiem

Kas raksturo mūsdienu ražošanu? Savienojot visus komponentus visaptverošā tīklā, ražotāji smagās rūpniecības, metālapstrādes un mašīnbūves nozarēs ir sagatavoti nākotnes izaicinājumiem. Piedāvājam Jums atbilstošus intraloģistikas risinājumus.


Autobūve gatava nākotnei

Elektromobilitāte un autonomā braukšana. Individualizēta autobūve viedās rūpnīcās un daudzfunkcionālas piegādes ķēdes: autobūves nozare šobrīd piedzīvo fundamentālu pavērsienu. Jungheinrich jau šodien piedāvā pārdomātus intraloģistikas risinājumus autobūves nozarei industrijas 4.0 apstākļos.

No sprādzienaizsardzības līdz automatizācijai

Iespējami liels ātrums un maksimāla drošība – tās ir svarīgākās prasības intraloģistikas procesiem ķīmijas un farmācijas nozarē. Ja nav pieļaujamas kļūdas, pēc īstā, inovatīvā risinājuma griezieties pie mums.

Vai Jums ir jautājumi?