+371 67813916 Servisa tālruņa līnija Bezmaksas tālruņa numurs
Kontaktveidlapa
Informatīvais biļetens
Stage Automātiskās noliktavu sistēmas

Automātiskās noliktavu sistēmas

Automātiskajās palešu vai sīkpreču noliktavās plauktu sistēmas, programmatūra un vadības ierīces apvienojas kompaktā noliktavas sistēmā. Šeit svarīga ir maksimāla dinamika un precizitāte, saglabājot optimālu energoefektivitāti. Ja viss ideāli saskan, automatizētais risinājums ātri atmaksājas. 

Lielāka veiktspēja un elastība panākumiem nākotnē

Īsi pasūtīšanas cikli, nelielas partijas, īss piegādes laiks: automātiskās noliktavas atbilst pieaugošajām tirgus prasībām. Jūsu ieguvums: lielāka caurlaides spēja, lielāks ātrums un materiālu plūsmas drošība, kā arī pašsaprotama visdažādāko kravas transportēšanas mehānismu izmantošana.

Efektīva sīkpreču uzglabāšana

Automātiskajā sīkpreču noliktavā (AKL) noteicošie, veiktspēju ietekmējošie faktori ir ātrums, precizitāte un optimāla energoefektivitāte. Ideālu mijiedarbību nodrošina plauktu sistēma, programmatūra, pieslēgtā transportēšanas tehnika un plauktu apkalpošanas celtnis kā sistēmas centrālais elements. 

Individuāli, atbilstoši prasībām un elastīgi

Attiecībā uz sīkpreču uzglabāšanu pastāv dažādas iespējas atkarībā no attiecīgās situācijas. Kopīgi ar Jums mēs atradīsim Jūsu situācijai vispiemērotāko risinājumu – pēc vajadzības pielāgotu Jūsu individuālajiem kritērijiem.

Vai Jums ir jautājumi?