+371 67813916 Servisa tālruņa līnija Bezmaksas tālruņa numurs
Kontaktveidlapa
Informatīvais biļetens
Stage Services 2020

Pakalpojumi

Lai notiek, kas notikdams — Jūs varat paļauties uz mūsu komandu

Jungheinrich intraloģistikas risinājumi pastāvīgi paaugstina kvalitātes un inovāciju standartus, un tas pats attiecas uz mūsu klientu atbalsta saistībām. Mūsu Jungheinrich servisa komandas eksperti ir gatavi jums palīdzēt jebkurā diennakts laikā un jebkuros apstākļos.

Pat neskatoties uz to, ka intraloģistikas procesi kļūst arvien sarežģītāki, ir viena lieta, uz ko Jūs varat vienmēr paļauties — Jungheinrich klientu apkalpošanas, atbalsta un rezerves daļu loģistikas komandu spēku. Mēs aktīvi iesaistāmies, lai pasargātu Jūs no nepatikšanām. Mūsu īpaši pielāgotie pakalpojumi, drošības un apmācības risinājumi, kā arī globālā rezerves daļu piegāde nodrošina pastāvīgu jūsu darbības uzturēšanu visaugstākajā drošības un gatavības līmenī.

Tādēļ mums ir plašs kvalitatīvas kraušanas tehnikas parks, kuru veido 600 dažādu veidu transportlīdzekļi, kurus mēs varam nekavējoties iznomāt. Ja pēkšņi rodas negaidītas apkopes problēmas, vienkārši uzzvaniet, un mūsu speciālisti jums palīdzēs. Vēl vairāk — ja meklējat finansējumu savam Jungheinrich risinājumam, varat paļauties arī ar mums — mūsu finanšu speciālisti atradīs Jums piemērotāko iespēju.

Jūs rūpējaties par savu uzņēmējdarbību — mēs parūpēsimies par pārējo.

Stage Forklift Service

Mēs novēršam dīkstāves.

Iekrāvēju serviss.

Mēs atvieglojam iekrāvēju remontu! Mēs novēršam dārgi izmaksājošas dīkstāves un jebkuras servisa problēmas gadījumā nodrošinām pilnas darbības atsākšanu gan mūsu, gan citu ražotāju rūpnieciskajai kraušanas tehnikai. Mūsu plašais, globālais Jungheinrich servisa tīkls nozīmē to, ka atliek tikai veikt zvanu, un viens no Jungheinrich globālā klientu servisa 5400 kompetentajiem servisa mehāniķiem būs ceļā pie jums, lai nodrošinātu pirmklasīgu krautņotāju apkalpošanu.

Ieguvumi:

 • Jungheinrich lieliski apmācītie klientu apkalpošanas mehāniķi ātrāk novērš kļūdas.
 • Minimālas dīkstāves, pateicoties ātrai rezerves daļu piegādei.
 • Ātrāka atbilžu saņemšana no plašā, globālā Jungheinrich pakalpojumu tīkla.
 • Pastāvīgi augsts kraušanas tehnikas pieejamības līmenis, pateicoties regulārai tehnikas apkalpošanai.
 • Izcila apkalpošana ar ražotāja kompetenci.

Turklāt, ātri reaģējot uz nepieciešamajiem remontiem, mēs darām visu iespējamo, lai kraušanas tehnika vienmēr saglabātu produktivitāti. Mēs veicam regulāru apkopi, lai atbalstītu tehnikas kalpošanas laiku, pieejamību un drošību, kā arī izslēgtu lielu bojājumu iespēju. Tomēr tas vēl nav viss —mēs veicam visas nepieciešamās drošības pārbaudes Jūsu iekrāvējiem un nodrošinām autovadītāju kvalifikāciju ar dažādiem apmācības kursiem. Turklāt atbalstām Jūs, aizsargājot Jūsu ieguldījumus, piemēram, ar mūsu kvalificēto plauktu inspektoru palīdzību. Šādā veidā mēs aizsargājam pret riskiem, ko varētu radīt bojāts noliktavas aprīkojums.

Mūsu plašo Jungheinrich pakalpojumu klāstu varat izmantot atbilstoši savām vajadzībām. Varat arī vienkārši noslēgt ar mums pielāgotu pilnpakalpojumu līgumu, kas ir pielāgots Jūsu vajadzībām, lai jums pastāvīgi būtu skaidrs pārskats par savas kraušanas tehnikas izmaksām un stingra izdevumu kontrole.

Stage Pakalpojumi

Aiztaupiet visas pūles ar mūsu rezerves daļām.

Jungheinrich rezerves daļas.

Mūsu darbinieki 365 dienas gadā dara visu iespējamo, lai ātri un uzticami nodrošinātu Jungheinrich oriģinālās rezerves daļas visā pasaulē. Mūsu rezerves daļu centrs Kaltenkirhenē, netālu no Hamburgas, ir mūsu globālā loģistikas tīkla pukstošā sirds. Optimāli procesi un globāls izplatīšanas tīkls palīdz iekrāvēju jaunajām daļām sasniegt jebkuru vietu iespējami īsākajā laikā. Vairāk nekā 100 000 oriģinālo krautņotāju daļu, kas parasti ir pieejamas krietni vairāk nekā 10 gadus, šeit gaida izmantošanas iespēju Jūsu atrašanās vietā.

Eiropā piedāvājam arī piegādi vienas nakts laikā. Jungheinrich rezerves daļas tiek piegādātas tieši mūsu servisa inženieriem objektā nakts laikā, tātad sasniegs Jūs nākamajā rītā. Jūs sapratīsiet, ka mūsu loģistikas koncepcija atmaksājas — pateicoties rezerves daļu 98,5 % pieejamībai, mēs piedāvājam maksimālas iespējas Jūsu krautņotājiem un minimālus atbilžu laikus.

Ieguvumi:

 • 98,5 % pieejamība iekrāvēju daļām.
 • Visīsākie reakcijas laiki, izmantojot eksprespiegādi pa nakti Eiropā.
 • Oriģinālās rezerves daļas nozīmē to, ka kiekrāvēji, automatizētās sistēmas un noliktavas aprīkojums saglabā savu vērtību.
 • Vairāk nekā 100 000 oriģinālo rezerves daļu ir parasti pieejamas krietni ilgāk nekā 10 gadus.
 • Oriģinālās rezerves daļas nozīmē Jūsu tiesību uz garantijas prasībām saglabāšanu.

Ja izvēlaties Jungheinrich oriģinālās rezerves daļas, tad Jūsu ieguvumi ir ne tikai nevainojama loģistika, bet arī maksimāla kvalitāte un drošība, jo vienīgi sertificēta oriģinālā rezerves daļa ar ražotāja kompetenci jums nodrošina maksimālu uzticamību un garantē vērtības saglabāšanu iekrāvējam vai loģistikas sistēmai. 

Stage Loģistikas sistēmas

Mēs darām, ko spējam, 24 stundas diennaktī.

Serviss un atbalsts automatizētām sistēmām un noliktavas aprīkojumam.

Jebkurā vietā un laikā — mūsu Jungheinrich serviss un atbalsts automatizētām sistēmām un noliktavas aprīkojumam ir pieejams visu diennakti jebkurā pasaules vietā. Mēs ieguldām maksimālas pūles, lai Jūsu sistēma darbotos konsekventi augstā līmenī.

Piedāvājam mūsu individuālās Jungheinrich servisa un atbalsta paketes pēc nepieciešamības, lai jums garantētu maksimālu izmaksu kontroli un caurredamību. Ar dažādām servisa paketēm, piemēram, elastīgajiem pakalpojumiem, intervālu pārbaudēm, premium pakalpojumiem un materiālu pārvaldību, kā arī individuāliem atbalsta līmeņiem mēs nodrošinām netraucētu darbību un ilgāku kalpošanas laiku Jūsu sistēmām .

Ieguvumi:

 • Augsta procesa uzticamība, nodrošinot sistēmas pieejamību.
 • Maksimāla izmaksu drošība un caurredzamība, pateicoties Jungheinrich individuālajiem servisa un atbalsta piedāvājumiem.
 • Ievērojams laika ietaupījums, pateicoties ciešai sadarbībai ar atbalstu un servisu.
 • Ilgāka sistēmas kalpošana, pateicoties regulāram iekrāvēja servisam ar pārbaudi un apkopi.
 • Uzlabots sniegums, lai jums būtu vairāk laika pamatbiznesam.

Mēs aktīvi iesaistāmies kļūmes notikumā un atjaunojam Jūsu automatizēto sistēmu un noliktavas aprīkojuma pienācīgu darbību. Mēs to varam, jo mūsu visu jomu speciālisti ierodas darbā pie jums kā komanda::

problēmu ar attālo piekļuvi novērsīs mūsu programmatūras eksperti no centrālā atbalsta dienesta vai viens no mūsu īpaši apmācītajiem klientu apkalpošanas inženieriem ieradīsies Jūsu objektā pēc īsa brīža, pateicoties mūsu vispusīgajam pakalpojumu tīklam.

Mūsu centrālais atbalsta dienests piedāvā arī palīdzību ar WMS un kontroles sistēmām, automātiski vadītiem transportlīdzekļiem, radio datiem un IT sistēmām. Mēs vienmēr nodrošināsim Jūsu sistēmas pieejamību pēc Jūsu vēlēšanās 365 dienas gadā, 24 stundas diennaktī.

Esam kopā ar jums katrā ceļa solī.

Jungheinrich serviss piedāvā dažādu pakalpojumu klāstu no viena avota. Varat acumirklī uzzināt visu par mūsu pakalpojumiem šeit.

Labprāt ieteiksim vislabāko risinājumu Jūsu vajadzībām.

Sazināties tūlīt!

Sazināties ar mums

Jūsu kontaktdati

Servisa nodaļā

Tālrunis

+371 67813916

Sazināties

Stefan Brehm
Stefan Brehm
Pēcpārdošanas nodaļas viceprezidents, Jungheinrich Service & Parts AG & Co. KG

Apkalpošana ir kas vairāk, nekā tikai darbs. 

Vai Jums ir jautājumi?