Stage Pakalpojumi

Pakalpojumi

"Dari to!" mēdza sacīt mūsu uzņēmuma dibinātājs Dr. Frīdrihs Jungheinrihs. Šajā frāzē vēl šodien atspoguļojas mūsu uzņēmuma kultūra un mūsu servisa pakalpojumiem izvirzītās prasības: tikai tas, kurš stājas pretim jauniem izaicinājumiem, uzņemas atbildību – par saviem klientiem un sevi pašu. 

Patiesa partnerība un lojalitāte ir tas, uz kā pamata mūsu uzņēmumu veidoja Dr. Frīdrihs Jungheinrihs. Un šīm vērtībām ir spēks un augstākā prioritāte arī šodien. Vai tie būtu klienti, piegādātāji vai darbinieki: Jungheinrich svarīgas ir ilglaicīgas, noturīgas un atklātas attiecības. Tās izkopt palīdz plašais servisa produktu un risinājumu klāsts, kurš Jums piedāvā elastīgas un individuālas izvēles iespējas. 

Pašlaik mūsu servisa līmenis ir sasniedzis 98%, pateicoties kam mēs nosakām jaunus standartus savā nozarē. Mūsu servisu tīklā visā pasaulē darbojas vairāk nekā 4700 kvalificētu klientu servisa tehniķu. Tādējādi mēs pie Jums varam ierasties maksimāli īsā laikā un it visur.

Līdzās iekrāvēju un sistēmu servisam mēs Jums sniedzam atbalstu un konsultācijas, arī analizējot un optimizējot Jūsu prasības attiecībā uz loģistikas procesiem (piemēram, materiālu plūsma, Jūsu tehnikas parka vai Jūsu noliktavas sistēmas pārvaldība). Tikpat svarīga mums ir arī Jūsu darbinieku darba vide un veicamie izdevumi. Esam ieviesuši visaptverošas apmācības, kurās ieguldām visu mūsu pieredzi un risinājumu izstrādes kompetenci. Tās ir gan vadītāju un komplektēšanas speciālistu apmācības, gan apmācības par pareizu akumulatoru lietošanu, kā arī drošības apmācības.

Uz vienu lietu Jūs varat paļauties vienmēr: neatkarīgi no tā, vai Jūs pārstāvat lielu vai mazu uzņēmumu – Jungheinrich Jums vienmēr piegādās tieši to servisa produktu, kas būs nepieciešamas Jūsu panākumu nodrošināšanai. Un tas viss – jebkurā vietā pasaulē vienādi augstā kvalitātē.

Jūsu individuālais ceļš līdz iekrāvējam

Jums iekrāvējs nepieciešams vien uz īsu brīdi? Vai tomēr domājat to izmantot ilgstoši? Vai vēlaties izmantot Jūsu iekrāvēju parku optimāli? Vai varbūt Jūs vēlaties saņemt Jums pielāgotu finansēšanas piedāvājumu? Mums ir risinājums katrā situācijā. Atbilstoši Jūsu vajadzībām.

Mūsu servisa solījums

Jūsu tehnikas parka garantija saglabājas, tikai izmantojot oriģinālās rezerves daļas. Oriģinālo rezerves daļu nogādāsim Jums ar nakts eksprespiegādi.

Klientu serviss ar pievienoto vērtību

Avārijas situācijas un dīkstāves ir kaitinošas un, galvenais, dārgas. Mūsu augstākās klases serviss pārliecina ar pakalpojumu daudzveidību un perfekti pielāgojas Jūsu individuālajām vēlmēm un vajadzībām. Tā Jūs varat būt droši, ka Jūsu tehnika darbojas netraucēti un uzticami.

Pilna elektriskā jauda Jūsu tehnikas parkam

Jūsu noliktavas loģistika ar pilnu jaudu: Jungheinrich piedāvā veikt Jūsu noliktavā esošo elektrisko iekrāvēju servisu. Akumulatoru serviss, rezerves akumulatori un lādētāju serviss – tas palīdz nodrošināt Jūsu procesu nepārtrauktību, turklāt atmaksājas. Visa informācija atrodama šeit. 

Vienalga kur, vienalga kad – vienmēr gatavībā

Jungheinrich apvieno ražotāja kompetenci un vienotu sistēmu piegādātāja pieredzi un zināšanas. No plānošanas un realizācijas līdz mūsu klientu servisa darbinieku nodrošinātam servisam un atbalstam: mēs to paveiksim! 

Par drošu noliktavu bez negadījumiem

No vadītāju apmācībām līdz SAFEwalk: Jungheinrich piedāvā dažādus servisa piedāvājumus drošības palielināšanas noliktavā. Uzmanības centrā ir vadītāju veselība. Visu informāciju par negadījumu novēršanu Jūs atradīsit šeit.

Vai meklējat Jūsu Jungheinrich palešu ratiņu vai dakšu iekrāvēja lietošanas instrukciju? Izmantojiet zemāk redzamo meklēšanas funkciju un atrodiet Jūsu Jungheinrich iekrāvējam vai lādētājam atbilstošo lietošanas instrukciju.

Stefan Brehm
Stefan Brehm
Pēcpārdošanas nodaļas viceprezidents, Jungheinrich Service & Parts AG & Co. KG

Apkalpošana ir kas vairāk, nekā tikai darbs. 

Vai Jums ir jautājumi?