+371 67813916 Servisa tālruņa līnija Bezmaksas tālruņa numurs
Kontaktveidlapa
Informatīvais biļetens
Stage Veselība un drošība

Jungheinrich drošības risinājumi

Jungheinrich visaptverošā aizsardzība.
Tur, kur cieši plecu pie pleca strādā cilvēki un mašīnas, drošībai ir īpaša nozīme. Turklāt ne vien atsevišķās zonās, bet gan visā noliktavā. Tādēļ mēs piedāvājam dažādus risinājumus, produktus un pakalpojumus, kuri būtiski palielina Jūsu intraloģistikas procesu drošību. Jo lielāka drošība vienlaikus nozīmē arī lielāku ražīgumu un zemākas izmaksas.

Content Drošība 2a Droša aizsardzība visās noliktavas sfērās.

Jungheinrich visaptverošā aizsardzības sistēma nosedz piecas apdraudētās noliktavas sfēras: mūsu drošības risinājumi pasargā Jūsu darbiniekus, preces un noliktavas iekārtas, kā arī Jūsu mašīnas un datus no negadījumiem un ļaunprātīgas izmantošanas. Mēs Jums palīdzam laikus pamanīt briesmas, pirms kas ir gadījies, un gādājam, lai noliktavas drošība Jums turpmāk nesagādātu nekādas raizes.


Kompetentas konsultācijas drošības jautājumos

Noliktavas procesu pieaugošā sarežģītības pakāpe un dinamika rada paaugstinātu briesmu risku noliktavas darbībā. Ar Jungheinrich SAFEwalk Jūs varat panākt visaptverošu drošības paaugstināšanos Jūsu noliktavā, tā samazinot izmaksas un saudzējot Jūsu uzņēmuma resursus.

Droši uz priekšu

Cilvēku aizsardzība ir mūsu prioritāte. Mēs piedāvājam dažādas iekrāvēju opcijas, kuras Jūsu darbiniekus optimāli pasargā no sadursmēm ar iekrāvējiem un no citiem negadījumiem. Turklāt mūsu ergonomiskajā iekrāvēju dizainā atspoguļojas rūpes par Jūsu darbinieku ilgstošu atslogošanu un veselību.

Jūsu preces un to saglabātība ir Jūsu uzņēmuma veiksmīgas darbības būtisks pamatnosacījums. Mūsu plašais palīgsistēmu klāsts palīdz optimāli nosargāt Jūsu preces un veicināt Jūsu produktivitāti un piegāžu drošību. Tādējādi jūs ietaupāt laiku un naudu. 

Bojāts noliktavas aprīkojums apdraud darbiniekus, transportlīdzekļus un glabātās preces. Lai uzlabotu noliktavas aizsardzību un novērstu dārgus bojājumus, mūsu speciālisti nodrošina jebkuru aprēķināmo risku novēršanu. Izmantojot mūsu produktus un pakalpojumus, vienmēr varat justies droši.

Regulāra apkope un remonts nav vienīgie aspekti Jūsu iekrāvēju ilgstošas pieejamības nodrošināšanai. Svarīgs aspekts Jūsu iekrāvēju aizsardzībai ir arī negadījumu un ļaunprātīgi nodarītu bojājumu novēršana.

Jūsu vērtīgo uzņēmuma datu un informācijas aizsardzībai pret ļaunprātīgu izmantošanu un nozaudēšanu mēs piedāvājam mūsu sertificētos drošības risinājumus. Mūsu augsti kvalificētie IT speciālisti nodrošina, lai produkti būtu precīzi pielāgoti Jūsu uzņēmuma prasībām.

Vai Jums ir jautājumi?