+371 67813916 Servisa tālruņa līnija Bezmaksas tālruņa numurs
Kontaktveidlapa
Informatīvais biļetens
Stage Rental 1

Noma

Jums iekrāvējs nepieciešams vien uz īsu brīdi? Vai tomēr domājat to izmantot ilgstoši? Vai vēlaties izmantot Jūsu iekrāvēju parku optimāli? Vai varbūt Jūs vēlaties saņemt Jums pielāgotu finansēšanas piedāvājumu? Mums ir risinājums katrai situācijai. Atbilstoši Jūsu vajadzībām.

Mēs esam tik elastīgi, cik Jūs vēlaties

Tādēļ piedāvājam Jums plašu iegādes un izmantošanas alternatīvu klāstu. Tas samazina Jūsu izmaksas un pasargā no liekiem apgrūtinājumiem. Turklāt ir gluži vienalga, vai Jūs iekrāvēju vēlēsieties izmantot jau rīt vai arī pēc trīs mēnešiem. Vai tas būtu jauns, vai arī lietots iekrāvējs. Izvēle pieder Jums: nomāt vai iegādāties jaunu.

Rent it. Move it. Done.

Ikreiz, kad spiež apstākļi, mūsu iznomājamie iekrāvēji ir pareizā izvēle. Vienalga, vai uz vienu dienu vai vienu gadu – ja Jūs īsā laikā vēlaties atrast iekrāvēju vai palešu ratiņus, Jungheinrich būs Jūsu uzticamais partneris. Pie mums Jūs saņemsiet īsto iekrāvēju īstajā laikā un īstajā vietā.

Saglabājiet elastību

Jums nav svarīgi tas, lai iekrāvējs būtu Jūsu īpašumā, bet gan, lai tas pildītu savu intraloģistisko uzdevumu? Tādā gadījumā mūsu nomas modeļu klāsts ir ideāls risinājums priekš Jums.

Maksimāla drošība. Minimālas izmaksas.

Vai Jūs apsaimniekojat veselu iekrāvēju parku? Tad Jums jāspēj pielāgoties jebkuriem apstākļiem. Mēs Jums sniedzam telpā un laikā neierobežotu elastību, lielāku drošību un caurspīdīgumu, vienlaikus samazinot izmaksas: ar Jungheinrich Rental Fleet Management (RFM).

Nepērciet, iznomājiet.

Vienkārši pārveidojiet Jūsu iekrāvēju parku un saņemiet mūsu litija jonu akumulatorus un lādētājus kā pilnībā integrētu nomas risinājumu, ko piedāvā mūsu “Li-Ion Performance Rental”. Tā Jūs varat ietaupīt finanšu līdzekļus, kā arī ātri un vienkārši palielināt savu elektrisko iekrāvēju veiktspēju.

Vai Jums ir jautājumi?