+371 67813916 Servisa tālruņa līnija Bezmaksas tālruņa numurs
Kontaktveidlapa
Informatīvais biļetens
Stage Oriģinālās rezerves daļas

Oriģinālās rezerves daļas

Oriģināls sniedz drošību

Tikai oriģinālās rezerves daļas ir apliecinājums ražotāja kompetencei

Jungheinrich serviss visā pasaulē izmanto tikai oriģinālās rezerves daļas. Jo tikai oriģinālā rezerves daļa, saglabājot visu iekrāvēja komponentu optimālu mijiedarbību, spēj nodrošināt maksimālu uzticamību un vērtības saglabāšanu.

Oriģināls saglabā tiesības uz garantiju

Jungheinrich garantē sertificētu kvalitāti

Tikai Jungheinrich oriģinālās rezerves daļas atbilst augstajām iekrāvējiem un materiāliem izvirzītajām kvalitātes prasībām. Citu ražojumu izmantošanas sekas var būt nelaimes gadījumi un izmaksu ziņā dārgas dīkstāves.

Oriģināls pienāks šonakt

Jungheinrich visā pasaulē nodrošina rezerves daļu pieejamību 98% apmērā.

Vai Jūsu iekrāvējs nedarbojas un Jums nekavējoties nepieciešama rezerves daļa? Pateicoties nakts eksprespiegādei, Jungheinrich rezerves daļas uzreiz tiek nogādātas līdz klientu servisa tehniķa darba automašīnai un jau nākamajā rītā tās ir pie Jūsu uzņēmuma durvīm.Izmantojot oriģinālu, vienmēr uz droša ceļa

Tikai ar Jungheinrich oriģinālajiem rullīšiem un riteņiem Jūsu iekrāvējs var parādīt savu optimālo sniegumu. Uzticieties ražotāja pieredzei. Piedāvājam Jums plašu rullīšu un riteņu klāstu, piemērotu ikvienam iekrāvējam.

Oriģinālās rezerves daļas

Jaunas drošības prasības, izmainīti noliktavu un loģistikas procesi vai likumdošanas noteikumi bieži ir iemesls tam, ka mainās arī prasības attiecībā pret iekrāvējiem un noliktavas perifērijas ierīcēm. Lai atkal spētu apmierināt pieprasījumu, bieži vien palīdz pat visvienkāršākie piederumi. 

Pilna elektriskā jauda Jūsu tehnikas parkam

Jūsu noliktavas loģistika ar pilnu jaudu: Jungheinrich piedāvā veikt Jūsu noliktavā esošo elektrisko iekrāvēju servisu. Akumulatoru serviss, rezerves akumulatori un lādētāju serviss – tas palīdz nodrošināt Jūsu procesu nepārtrauktību, turklāt atmaksājas. Visa informācija atrodama šeit. 

Vai vēlaties uzzināt vairāk par Jungheinrich oriģinālajām rezerves daļām?

Sazinieties ar mums!

Vai Jums ir jautājumi?