Serviss

Ražotāja kompetence

Kopā ar augstākās klases kraušanas tehniku Jungheinrich piedāvā arī augstākās klases klientu apkalpošanas servisu: visu, kas saistīts ar iekrāvēju. Izvēloties saviem apstākļiem piemērotāko iekrāvēju, salīdziniet ne tikai tehnisko pusi un ierīces iegādes izmaksas! Salīdziniet arī klientu servisu, kas slēpjas aiz pirmajā brīdī redzamās puses! Iegādājoties iekrāvēju, Jūs iegādājaties arī sadarbību ar Jungheinrich uzticamo kolektīvu ilgu gadu garumā, kas Jums sniedz investīciju drošību, jo īpaši – ilgtermiņā.

Gūstiet labumu no Ražotāja Kompetences – piemēram no mūsu Pilna Servisa Piedāvājumiem, individuāli noteiktiem tehniskās apkopes intervāliem vai iekrāvēju vadītāju apmācībām. Mūsu plašais servisa tīkls ar vairāk nekā 3500 apmācītiem servisa mehāniķiem padara Jungheinrich servisu par Jūsu ideālo partneri pasaulē. Jungheinrich tehniķu zināšanas rūpējas par Jūsu tehnikas, noliktavas un tehnikas vadītāju (operatoru) drošību arī nelielu dīkstāvju laikā.

Pilna servisa apkalpošana

Mēs pielāgosim mūsu pilnā servisa pakalpojumus Jūsu vajadzībām, garantējot pilnīgu investīciju drošību, kas tiek panākta, pateicoties fiksētiem izdevumiem.

Tālāk

Tehniskais atbalsts

Samaziniet savu iekrāvēju dīkstāves laikus: tas ir iespējams, pateicoties mūsu plašajam servisa tīklam un mūsu tehnisko darbinieku kompetencei.

Tālāk

Intervālserviss

Regulāra kopšana un tehniskā apkope palielinās Jūsu iekrāvēju ekspluatācijas laiku. Mūsu serviss piedāvā plānošanas drošību, kas tiek panākta, pateicoties individuāli nosakāmiem apkopes intervāliem.

Tālāk

Bateriju un lādētāju serviss

Pagariniet savu akumulatoru kalpošanas laiku un darbības efektivitāti – izmantojiet mūsu akumulatora servisu un piedāvājumus saistībā ar lādētāju pārbaudi.

Tālāk

Eļļas serviss

Savlaicīgi veicot eļļas nomaiņu un to utilizējot atbilstoši priekšrakstiem, mūsu klientu apkalpošanas centra darbinieki Jums aiztaupīs nevajadzīgus remontdarbus.

Tālāk

Jungheinrich oriģinālas rezerves daļas

Tikai oriģinālo rezerves daļu izmantošana iekrāvējos Jums garantēs tiesības uz garantijas remontu.  Mēs Jums piegādāsim nepieciešamo rezerves daļu ar nakts ekspresa pakalpojumu starpniecību.

Tālāk

Sazināties ar mums

Izsaukumiem:

Tālrunis: 67 813 916
Mob.: 26 66 55 05
Fakss: 67 813 911
E-mail: serviss(at)jungheinrich.lv

Nosūtīt pieprasījumu

Online Services