+371 67813916 Servisa tālruņa līnija Bezmaksas tālruņa numurs
Kontaktveidlapa
Informatīvais biļetens
Stage Galvenie pakalpojumi

Tehnika

Galu galā nozīme ir tikai Jūsu loģistikas veiktspējai. Lai Jūs varētu pilnībā koncentrēties uz Jūsu saimniecisko darbību, mēs, piedāvājot tādus mūsu servisa pakalpojumus kā apkopi un remontu, rūpējamies par Jūsu iekrāvēju parku un Jūsu noliktavas iekārtām.

Vai Jums piemērotāks šķiet pilnais serviss absolūtai bezrūpībai vai varbūt priekšroku dodat īpaši Jums pielāgotiem apkopes un remonta pakalpojumiem Jūsu tehnikas parkam un Jūsu noliktavai? Izvēle pieder Jums. Jums ar padomu un praktiskiem ieteikumiem palīdzēs vairāk nekā 4800 klientu servisa tehniķu visā pasaulē. Mērķis vienmēr ir viens: novērst dārgas avārijas situācijas un dīkstāves. Turklāt to visu piedāvā viens piegādātājs.

Tāpat pie mūsu galvenajiem piedāvājumiem pieder inteliģenta akumulatoru un lādētāju enerģijas pārvaldības sistēma un riepu un drošības serviss. Tiem pievienojas būtiskākie intraloģistikas uzdevumi, kā, piemēram, hidraulikas serviss, vadītāju un drošības apmācības vai kvalificēts plauktu apsekošanas serviss: tas viss, lai nodrošinātu Jums panākumus un Jūsu loģistikas procesu absolūtu uzticamību.

100 % darba gatavības – 0 % riska

Mūsu pilna servisa piedāvājumu mēs pielāgojam Jūsu vajadzībām un piedāvājam Jums absolūtu investīciju drošību ar konkrēti aprēķināmām izmaksām.

Reakcijas vietā rīcība

Regulāra kopšana un apkope garantē Jūsu iekrāvēju maksimālu darba gatavību. Mūsu serviss piedāvā drošu plānošanu, nosakot individuālus apkopes intervālus.

Droši un plānojami

Hidrauliskās eļļas savlaicīga un profesionāla nomaiņa un tās videi draudzīga utilizācija nodrošina Jūsu iekrāvēju ilgstošu uzticamību un ilgmūžību. To Jūsu vietā labprāt veiks mūsu eksperti.

Kontrole likumdošanas noteiktajā kārtībā

Mēs Jums palīdzēsim izkļūt caur likumu pantu džungļiem un, protams, parūpēsimies par Jūsu iekrāvēju noteikumiem atbilstošu izmantošanu.

Neviens nepārzina Jungheinrich iekrāvēju un riepu savstarpējo saspēli labāk par mums.

Mēs esam pret dīkstāvēm

Samaziniet Jūsu tehnikas dīkstāves: to īstenot palīdz mūsu blīvais servisu tīkls un mūsu kompetentie tehniķi.

Vai Jums ir jautājumi?