+371 67813916 Servisa tālruņa līnija Bezmaksas tālruņa numurs
Kontaktveidlapa
Informatīvais biļetens
Stage Prese+Notikumi

Preses relīzes

Jums ir nepieciešama papildu informācija, lai pabeigtu savu pārskatu par Jungheinrich? Šeit Jūs varat piekļūt mūsu preses relīžu datu bāzei.

18.10.2022

Jau otro reizi pēc kārtas Jungheinrich ir piešķirts EcoVadis Platinum ilgtspējas sertifikāts. Tā intraloģistikas eksperts ierindojas starp 1 % vislabāko pasaules uzņēmumu vides aizsardzības, cilvēktiesību un ilgtspējīgu iepirkumu jomā.

Uzzināt vairāk
04.10.2022

30.09.2022., Freiberga Saksijā, Vācija. JT Energy Systems atklāja 25 MW akumulatoru krātuvi Freibergā, klātesot Saksijas federālās zemes premjerministram Mihaelam Krečmeram (Michael Kretschmer). Megaakumulators ir vislielākais Saksijā un viens no visjaudīgākajiem tāda veida akumulatoriem Vācijā.

Uzzināt vairāk
19.09.2022

Jungheinrich pasaules tirgū laiž divas jaunas izturīgu elektrisko dakšu iekrāvēju sērijas.

Uzzināt vairāk
29.08.2022

"Mēs esam intraloģistikas pionieri!" – Jungheinrich uzsāk globālo zīmola kampaņu par inovācijas tēmām kopā ar zīmola vēstnieku Niko Rosbergu.

Uzzināt vairāk
01.07.2022

ERD 220i elektriskais palešu krautņotājs iegūst IFOY balvu “Gada speciālais transportlīdzeklis 2022”

Uzzināt vairāk

Pirmdien Jungheinrich elektriskie palešu ratiņi ERE 225i ieguva pasaulē zināmo “iF” dizaina balvu kategorijā “Automobiļi un transportlīdzekļi”.

Uzzināt vairāk

Jungheinrich iegūst Jaunzēlandes uzņēmumu Industrial Truck Sales New Zealand Forklifts (ITS Forklifts), tādējādi izveidojot 41. pārdošanas punktu.

Uzzināt vairāk

Kā pilotprojekta daļu Norvēģijā, Jungheinrich ir uzsācis pārveidot savu pēcpārdošanas servisu par CO2-neitrālu pakalpojumu. ​​​​​​​

Uzzināt vairāk

Jungheinrich ir atvēris jaunu programmatūras un aparatūras attīstīšanas un izstrādes centru Horvātijas galvaspilsētā Zagrebā.

Uzzināt vairāk

Jungheinrich paplašina savu izstrādājumu piedāvājumu ar LiftLiner® transportēšanas vilcēju vilcienu sistēmu, kuras piekabes var piekraut un izkraut no abām pusēm.

Uzzināt vairāk

Platīna sertifikāts par korporatīvo atbildību — Jungheinrich ir ierindojas starp “TOP 1 %”  ilgtspējīgākajiem uzņēmumiem visā pasaulē.

Uzzināt vairāk

Ar jauno ražotni, kuras platība ir ap 5000 kvadrātmetru, uzņēmums plāno apmierināt pastāvīgi augošo pieprasījumu pēc atjaunotas lietotas materiālu iekraušanas izkraušanas tehnikas, kā arī izveido tālākas izaugsmes iespējas.

Uzzināt vairāk

JT Energy Systems piešķir litija jonu akumulatoriem jaunu dzīvi un nākotnē ražos CO2 neitrālus akumulatorus. 

Uzzināt vairāk

Jungheinrich būvē pilnībā automatizētu loģistikas centru ar  arculus ražotiem AMR uzņēmumam Prodrive Technologies

Uzzināt vairāk

Ilgtspējības uzņēmējs un 2016. gada Formulas 1 čempions pārstāvēs vadošo intraloģistikas globālo risinājumu piegādātāju kā zīmola vēstnieks.

Uzzināt vairāk
29.07.2019

Loģistikas risinājumu IKEA vajadzībām, kurā ietilpst silo dizaina palešu noliktava ar augstām nišām un 15 ejām, un kopumā 210 000 palešu vietām, nodrošināja Hamburgas intraloģistikas eksperts Jungheinrich.

Uzzināt vairāk
19.07.2019

PAUL VAHLE GmbH & Co. KG Kāmenā ir atvēris vienu no modernākajām automatizētām sīkpreču noliktavām.  Ar šo tiek oficiāli noslēgta noliktavas modernizācija, kas izmaksāja 2,5 miljonus eiro.

Uzzināt vairāk
04.07.2019

Vircburga/Hamburga. Jungheinrich akumulatoru lādēšanas sistēma SLH 300 saņēma godalgu “Best of Industry Award” kategorijā “Pielietojamā tehnoloģija”.

Uzzināt vairāk
27.05.2019

Viens no vadošajiem intraloģistikas risinājumu sniedzējiem Jungheinrich un starptautiskais paceļamo platformu un teleskopisko celtņu nomas speciālists Riwal nākotnē plāno sadarboties starptautiskā līmenī sava aprīkojuma iznomāšanas jomā.

Uzzināt vairāk
08.05.2019

 Jungheinrich ETV 216i, kas ir pasaulē pirmais bīdmasta krautņotājs ar standarta iebūvētu litija jonu akumulatoru, Vīnē piektdienas vakarā saņēma IFOY godalgu.

Uzzināt vairāk
24.04.2019

Jungheinrich ir ieviesis visaptverošu intraloģistikas koncepciju globālajam veselības aprūpes uzņēmumam GrifolsDublinā, Īrijā. Grifols saņem pilnu Jungheinrich viena piegādātājā risinājumu no plānošanas līdz būvniecībai un apkopei.

Uzzināt vairāk
08.04.2019

Jungheinrich ir “Beste Logistik Marke” (Labākais loģistikas zīmols) 2019. gadā. Šī ir trešā reize pēc kārtas, kad Hamburgas intraloģistikas eksperts saņēma prestižo rūpniecības žurnāla “Logistik Heute” un Vācijas loģistikas asociācijas (BLV) balvu.

Uzzināt vairāk
01.04.2019

Jungheinrich ETV 216i bīdmasta krautņotājs ir saņēmis iF Design Award 2019. Tas ir pasaulē pirmais bīdmasta krautņotājs, kura akumulators ir pastāvīgi integrēts krautņotāja konstrukcijā.

Uzzināt vairāk

Vai Jums ir jautājumi?