+371 67813916 Servisa tālruņa līnija Bezmaksas tālruņa numurs
Kontaktveidlapa
Informatīvais biļetens
Lithium-Ionen-Power von Jungheinrich - Verteilerseite

Litija jonu jauda

Pārejiet uz litija jonu iekrāvējiem un izmantojiet litija jonu jaudas sniegtās priekšrocības.

Mūsu Jungheinrich litija jonu dakšu iekrāvēji piedāvā daudzas priekšrocības, salīdzinot ar parastajiem svina-skābes akumulatoriem, — iespēja ātrai starpposmu uzlādei, piemēram, pārtraukumos vai dīkstāves laikā, nodrošina iekrāvēja pieejamību 24/7 un palielina noliktavas ikdienas darbības elastīgumu. Tas garantē ilgu darbības laiku, strādājot vairākās maiņās. Turklāt tiem vispār nav nepieciešama apkope, un tie neizdala gāzes. Tādējādi netiek tērēts laiks vai izdevumi akumulatora uzturēšanai, kopšanai vai papildu infrastruktūrai. Litija jonu akumulatori patērē līdz 20 % mazāk enerģijas nekā parastie svina-skābes akumulatori.

Viss mūsu dakšu iekrāvēju klāsts jau ir “li-ionREADY”, proti, visus krautņotājus var aprīkot ar litija jonu akumulatoru. Mēs izstrādājam arī inovatīvus iekrāvējus ar integrētu litija jonu jaudu, kur vēl efektīvāk tiek saskaņota akumulatora un krautņotāja tehnoloģija.

Nevienam citam intraloģistikas zīmolam pasaulē pašlaik nav vairāk litija jonu dakšu krautņotāju kā Jungheinrich.

Izmantojiet pilnas litija jonu jaudas sniegtās priekšrocības ar mūsu 6 mēnešu apmierinātības garantiju un mūsu līdz 8 gadu garantiju litija jonu akumulatoram.

JUNGHEINRICH LITIJA JONU TEHNOLOĢIJA

Jauda, ko sniedz Jungheinrich litija jonu tehnoloģija, ļauj Jums pavisam vienkārši izrauties tālu priekšā Jūsu konkurentiem.

Efektīvi, ilgmūžīgi, neprasa nekādu apkopi.

Litija jonu tehnoloģijas jomā Jungheinrich ir pionieris. Kā vadošais intraloģistikas sistēmu piegādātājs mēs, pateicoties pašu veiktai izpētei, attīstībai un ražošanai, spējam piedāvāt perfekti saskaņotu, kompleksu sistēmu, kas sastāv no akumulatora, lādētāja, iekrāvēja un konsultācijām.

Pārejiet uz litija jonu palešu ratiņiem un krautņotājiem un izmantojiet mūsu litija jonu tehnoloģijas jaudas ieguvumus.

Pārejiet uz litija jonu iekrāvējiem un izmantojiet mūsu litija jonu tehnoloģijas jaudas ieguvumus.


Pārejiet uz litija jonu! Jūsu procesu optimizācija ļaus Jums ietaupīt ekspluatācijas izmaksas un laiku.

.

Sazināties ar mums

Jūsu kontaktdati

Pārdošanas nodaļā

Tālrunis

+371 67813913

Sazināties


Vai Jums ir jautājumi?