+371 67813916 Servisa tālruņa līnija Bezmaksas tālruņa numurs
Kontaktveidlapa
Informatīvais biļetens
Stage Litija joni
Jungheinrich litija jonu tehnoloģija

Jungheinrich litija jonu tehnoloģija

Litija jonu jauda dod Jums uzvarai nepieciešamo uzrāvienu.

Litija jonu akumulatori radikāli maina elektriskās kraušanas tehnikas tirgu. Turklāt pamatoti – pateicoties ilgstošai darbībai, ātrai uzlādei un bezapkopes tehnoloģijai, šie lieljaudas akumulatori ir ievērojami pārāki par tradicionālajiem svina-skābes akumulatoriem. Mūsu litija jonu akumulatori nodrošina nepārtrauktu darbību un ilgā darbmūža dēļ ir ārkārtīgi izturīgi. Nodrošiniet sev pilnu jaudu, ko sniedz litija joni, un izmantojiet mūsu 6 mēnešu apmierinātības garantijas priekšrocības. Bet tas vēl nav viss – mūsu litija jonu akumulatoriem dodam līdz 8 gadu garantiju, kas tirgū ir vienīgā šāda veida garantija. Piesakieties tagad un izvirzieties priekšā saviem konkurentiem.

100 % apmierinātība. Garantēti.

Esam pārliecināti, ka pārliecināsim arī Jūs. Tādēļ mēs nodrošinām Jums iespēju 6 mēnešu laikā pēc mūsu risinājuma piegādes ātri un vienkārši atgriezties pie iepriekšējās tehnoloģijas, nesniedzot nekādus paskaidrojumus.

Litija jonu garantija Jauns

Bez raizēm. Bez kompromisiem.

Ar Jungheinrich Li-ion Guarantee Plus, mēs apsolām mūsu lieliskās kvalitātes litija jonu akumulatoru ilgtermiņa veiktspēju — līdz pat 8 gadiem, tādēļ jūs varat pilnībā koncentrēties savu galveno uzdevumu risināšanai.Content Litija joni 13

Litija jonu akumulatoru priekšrocības

Liela jauda, ātra uzlāde, vienkārša apkope un īpaši ilgs kalpošanas laiks – uzziniet, kā Jūs varat konkurēt, izmantojot litija jonu akumulatorus.

Uzzināt vairāk

Content Litija joni

Ātra atgriešanās trasē.

Ārkārtīgi īss uzlādes laiks.

Litija jonu akumulatori vienmēr ir uzlādēti un gatavi lietošanai vairāku maiņu garumā. Pietiek vien ar 30 minūšu starpuzlādi, lai 24 V akumulators jau sasniegtu 50 % no savas kapacitātes. Ātrās uzlādes un starpuzlādes iespējas, piemēram, uzlāde pārtraukumu vai dīkstāves laikā, nodrošina Jūsu transportlīdzekļu pieejamību 24 stundas diennaktī un vienlaikus arī Jūsu noliktavu ikdienas procesu elastību.


Content Li-ION (3)

Vienmēr maksimālā jauda.

Un nemainīgi augsta veiktspēja.

Litija jonu akumulatori darbojas labāk nekā svina-skābes akumulatori. Lielāks izlādes dziļums un nemainīga sprieguma raksturlīkne nodrošina, ka mūsu akumulatoriem ir lielāka jauda nekā svina-skābes akumulatoriem arī tad, kad ir zems akumulatora līmenis. Akumulatori atgūst enerģiju bremzēšanas laikā, un labāks kopējais lietderības koeficients ļauj ietaupīt līdz pat 20 procentiem vairāk enerģijas. Turklāt komunikācija starp akumulatoru un lādētāju nodrošina efektīvu un ātru uzlādi.

8

Vienmēr gatavi startam.

Neliekot gaidīt.

Litija jonu akumulatori vienmēr ir gatavi nākamajam darbam. Turklāt tā kā mūsu akumulatoriem nav nepieciešama apkope un tie “neizgaro”, tie var darboties bez pārtraukuma. Līdz ar to Jums nav jātērē laiks un nauda apkopju veikšanai, servisiem vai citām papildu infrastruktūrām. Tāpat, izmantojot šos akumulatorus, Jūs varat pilnībā aizmirst par dīkstāvēm.

Content Litija joni 9

Palieciet sacensībās trīsreiz ilgāk.

Pateicoties īpaši ilgam darbmūžam.

Tāpat kā labs sprinteris, litija jonu akumulators uzrāda pārliecinošu sniegumu visos disciplīnas posmos. Šādu sniegumu nodrošina akumulatora ietilpība, kas ir trīsreiz lielāka nekā tradicionālajām enerģijas uzkrāšanas ierīcēm. Pateicoties ievērojamajai izturībai un nemainīgi augstajam efektivitātes līmenim, tas nodrošina augstu ieguldījumu drošību un enerģijas izmaksu ietaupījumu.

Portrait Dr. Brzoska
Dr. Larss Brzoska (Dr. Lars Brzoska)
Valdes priekšsēdētājs

“Šobrīd visā pasaulē nav neviena cita intraloģistikas zīmola, kuram ekspluatācijā būtu vairāk litija jonu iekrāvēju nekā Jungheinrich.” 

Content Litija joni

Maksimāls sniegums, pateicoties augstākā līmeņa komandai.

Ideāli sinhronizēta sistēma.

Ikvienam augstākā līmeņa skrējējam ir nepieciešama komanda, lai sasniegtu vislabākos rezultātus. Tas pats attiecas uz litija jonu akumulatoriem. Pilnu potenciālu ir iespējams sasniegt tikai tad, ja visi elementi ir ideālā mijiedarbībā. Kā vienīgais kompleksu intraloģistikas sistēmu piedāvātājs, Jungheinrich piedāvā visaptverošu tīkla sistēmu, kurā ir iespējama optimāla komunikācija starp akumulatoru, lādētāju un iekrāvēju, tādējādi ievērojami samazinot nepieciešamo enerģiju. Mēs spējam sasniegt šo pilnības pakāpi, jo esam pirmie kraušanas tehnikas ražotāji visā pasaulē, kas paši ražo savus litija jonu akumulatorus, kā arī integrē tos Jūsu iekārtās. Ievērojot komandas gara principus, mēs sniedzam Jums palīdzību ikvienā Jūsu litija jonu projekta realizācijas posmā – neatkarīgi no tā, vai jāaprīko viens iekrāvējs vai arī vesels tehnikas parks. Mūsu specializētie konsultanti palīdz Jums visā procesā, sākot no plānošanas un beidzot ar realizāciju.

Sazinieties ar mums!

Stage Litija joni


Ideāla koordinācija ceļā uz panākumiem.

Jungheinrich kompleksā sistēma.
Jungheinrich Jums ļauj iegūt visu ar litija jonu tehnoloģiju saistīto no viena pakalpojumu sniedzēja:
akumulatori (1)lādētāji (2)transportlīdzekļi (3) un konsultācijas (4).

Content Li-ION 13

Nepērciet, iznomājiet.

Vienkārši pārveidojiet Jūsu iekrāvēju parku un saņemiet mūsu litija jonu akumulatorus un lādētājus kā pilnībā integrētu nomas risinājumu, ko piedāvā mūsu “Li-Ion Performance Rental”. Tādējādi Jūs varat ietaupīt finanšu līdzekļus, kā arī ātri un vienkārši palielināt savu elektrisko iekrāvēju veiktspēju.

Vairāk informācijas par pakalpojumu “Li-Ion Performance Rental” šeit

Elastīgais, universālais lādētājs SLH 300 bez problēmām var uzlādēt gan litija jonu, gan svina-skābes akumulatorus.

Litija jonu tehnoloģiju pionieris.
Sērijveida iekrāvēji darbā kopš 2011. gada.

Intraloģistikas nozarē notiekošajās elektromobilitātes sacensībās Jungheinrich ir pārliecinoši vadībā, pārzinot litija jonu tehnoloģiju tik labi kā neviens cits. Kopš darbības uzsākšanas 2011. gadā – EJE 112i bija pirmais sērijveida litija jonu iekrāvējs – mēs no Jungheinrich Enerģijas un piedziņas sistēmu (EDS) nodaļas esam neatlaidīgi turpinājuši attīstīt tehnoloģiju un nepārtraukti paplašinājuši mūsu ar litija jonu akumulatoriem darbināmās kraušanas tehnikas klāstu. Šobrīd gandrīz viss mūsu kraušanas tehnikas sortiments ir aprīkots ar litija jonu akumulatoriem.

Vienmēr droši līdz mērķim.

Jungheinrich litija jonu akumulatori ir pavisam nekaitīgi.

Jungheinrich litija jonu akumulatori ļauj Jums droši virzīties uz priekšu. Mūsu akumulatori tiek ražoti, izmantojot drošākos pieejamos šūnu ķīmijas risinājumus, litija dzelzs fosfātu, kā arī tie nav toksiski un nerada gāzu emisijas. Mūsu izstrādātā akumulatoru pārvaldības sistēma izmanto modernās funkcijas, lai uzraudzītu katru elementu, un apdraudējuma gadījumā saudzīgi izslēdzas. Mūsu klientu apkalpošanas dienests transportēšanas un utilizācijas jautājumu risināšanu pārņem savā ziņā, tādējādi nodrošinot maksimālu drošību cilvēkiem un mašīnai.

Content Litija joni 17


Teaser ETV 216i Litija joni Jauns

Jauns, izturīgs profesionālis lielākai pārkraušanas jaudai.

ETV 216i – pasaulē pirmais litija jonu bīdmasta krautņotājs.
ETV 216i ir jaunākā inovācija mūsu litija jonu tehnoloģijas jomā: tas ir pasaulē pirmais bīdmasta krautņotājs ar pilnībā integrētu litija jonu akumulatoru. Ar pilnu jaudu un nemainīgu sniegumu izturīgais profesionālis ļauj sasniegt ievērojami lielāku efektivitāti un pārkraušanas jaudu. Pateicoties savam revolucionārajam dizainam, tas teicamus rādītājus Jūsu noliktavā nodrošina arī ergonomikas un drošības ziņā.

Uzziniet vairāk par ETV216i

Content Litija joni 18

Sportiskais komandas gars.

EFG ar litija jonu tehnoloģiju.
Gandrīz viss Jungheinrich kraušanas tehnikas sortiments ir aprīkots ar litija jonu akumulatoriem. Arī mūsu pretsvara iekrāvēji EFG. Līdzās sevi pierādījušajiem svina-skābes akumulatoriem tie tagad pieejami arī ar 80 V (500 Ah) jaudīgajiem litija jonu akumulatoriem. Pateicoties ātrai uzlādei, ilgam darbmūžam un tam, ka nav jāveic apkope, EFG ar litija jonu tehnoloģiju sasniedz lielāku pārkraušanas jaudu un energoefektivitāti, salīdzinot ar konkurentiem.

Uzziniet vairāk par EFG

Content Litija joni Teaser EKS

Maksimāls komplektēšanas ražīgums.

EKS ar litija jonu akumulatoru (48 V).

Jungheinrich sacīkšu trasē izlaiž arvien vairāk sērijveida iekrāvēju ar litija jonu tehnoloģiju. Tagad ražīgu, drošu un energoefektīvu komplektēšanu nodrošina arī 3. sērijas vertikālais komplektētājs EKS ar inovatīvo 48 V litija jonu akumulatoru. To palīdz nodrošināt ātra uzlāde, īpaši ilgs darbmūžs un fakts, ka nav jāveic apkope.

Uzziniet vairāk par EKSKā es varu palielināt savas noliktavas darba efektivitāti?

Izmantojot jaudu, ko sniedz litija joni.


Sazināties ar mums

Jūsu kontaktdati

Pārdošanas nodaļā

Tālrunis

+371 67813913

Sazināties
Skaidrai nostājai, konsekventai rīcībai ir nākotne
Stāsti

Mūsu nozari uz priekšu virza tādi aspekti kā efektivitāte, litija jonu tehnoloģija un drošība. Mums pret šiem aspektiem ir skaidra nostāja.

Uzzināt vairāk

Vai Jums ir jautājumi?