+371 67813916 Servisa tālruņa līnija Bezmaksas tālruņa numurs
Kontaktveidlapa
Informatīvais biļetens
Stage Sīkpreču plauktu apkalpošanas celtņi
Plauktu apkalpošanas celtnis

Sīkpreču plauktu apkalpošanas celtnis

Jungheinrich sīkpreču plauktu apkalpošanas celtnis STC 2B1A
 

STC 2B1A

  • Īpaši dinamisks plauktu apkalpošanas celtnis 
  • Maksimāla energoefektivitāte
  • Elastīgas pielāgošanas iespējas 
  • Maksimāls telpas izmantojums
  • Samazinātas ekspluatācijas izmaksas

Plauktu apkalpošanas celtnis (RBG) automātiskajām sīkpreču noliktavām STC 2B1A, pateicoties tā izcilajiem veiktspējas rādītājiem, gādā par maksimālu efektivitāti Jūsu noliktavā. Ar iebūvēto enerģijas uzkrājēju un inovatīvo konstrukciju tiek panākta īpaši kompakta sīkpreču uzglabāšana konteineros, uz paliktņiem vai kastēs.
Salīdzinot ar tirgū tradicionāli pieejamiem sīkpreču plauktu apkalpošanas celtņiem, Jungheinrich plauktu apkalpošanas celtnis sniedz būtiskas priekšrocības. STC 2B1A pārliecina gan ar izcilo kustības dinamiku, gan samazināto attālumu, kādā tas var piebraukt pie plaukta. Tā konsekventi vieglā konstrukcija un speciāli kustības un kravas īpašībām pielāgotu enerģijas uzkrājēju (SuperCaps) izmantošana palīdz panākt maksimālu energoefektivitāti un minimālu patēriņu.
SuperCaps kā piedziņas konfigurācijas sastāvdaļa nodrošina īpaši inteliģentu un ekonomisku enerģijas pārvaldību: enerģija, kas rodas bremzēšanas laikā, tiek uzkrāta iekrāvēja SuperCaps akumulatoros un vēlāk tiek izmantota piedziņas sistēmas paātrināšanas procesos. Tas nodrošina būtisku pieslēguma un apgādes jaudas samazinājumu un ievērojamu ekspluatācijas izmaksu pazeminājumu.
Būtiski palielinās arī noliktavas ietilpība, jo, pateicoties inovatīvai sliežu koncepcijai un masta kājā integrētajai “Omega” piedziņai, STC 2B1A sasniedz savā klasē mazāko attālumu, kādā tas var piebraukt pie plaukta. Turklāt jauna veida modulārā masta konstrukcija sniedz daudzpusīgas plauktu apkalpošanas celtņa pielāgošanas iespējas.

Opcijas

Content Sīkpreču plauktu apkalpošanas celtņi (3)
Content Sīkpreču plauktu apkalpošanas celtņi (2)

Content Sīkpreču plauktu apkalpošanas celtņi (1)
Content Sīkpreču plauktu apkalpošanas celtņi

Vai Jums ir jautājumi?