+371 67813916 Servisa tālruņa līnija Bezmaksas tālruņa numurs
Kontaktveidlapa
Informatīvais biļetens
Stage Miniload

Sīkpreču plauktu apkalpošanas celtņi

Īsi aprites cikli, tieša piekļuve ikvienai precei, kā arī augsta pārkraušanas jauda un optimāls telpas izmantojums: mūsu automātiskās sīkpreču noliktavas ir risinājums sīkpreču uzglabāšanai apstākļos, kad ir liels preču skaits un vienlaikus ir izvirzītas augstas prasības preču apgrozījumam. 

Efektīva sīkpreču uzglabāšana ar sistēmu

Ar Jungheinrich automātisko sīkpreču noliktavu (AKL) un mūsu plauktu apkalpošanas celtni kā sistēmas centrālo elementu Jūs varat sasniegt optimālus veiktspējas rādītājus: īsu piekļuves laiku, augstu caurlaides spēju, optimālu telpas izmantojumu. Ņemot to vērā, Jūsu AKL tiek individuāli pielāgota Jūsu prasībām. Tādējādi sistemātiski tiek radīta papildu vieta kompaktai un ļoti dinamiskai sīkpreču uzglabāšanai konteineros, kastēs vai uz paliktņiem. Tas tiek realizēts ar vienu vai vairākiem dziļumā izvietotiem nodalījumiem, piemēram, kā rezerves daļu, komplektēšanas un pagaidu noliktava vai kā sadales noliktava.

Ātrākais ceļš uz maksimālu ražīgumu

Jungheinrich automātiskajā sīkpreču noliktavā pilnībā tiek izmantotas līdz pat 25 m augstas telpas. Preces pēc Jūsu izvēles tiek izvietotas uz leņķveida balstiem vai sastatņu plauktiem. Ātru iekraušanu un izkraušanu nodrošina mūsu plauktu apkalpošanas celtņi, kuru kustības ātrums sasniedz 6 m/s, bet paātrinājums – 5,3 m/s². Strādājot vairākās maiņās (24 stundas dienā un 7 dienas nedēļā), savas neierobežotās darba spējas demonstrē inteliģentā lieljaudas tehnika. Pilnībā automātiski un absolūti droši.

Inteliģentais ceļš uz energoefektivitāti: SuperCaps

SuperCaps ir mūsu sīkpreču plauktu apkalpošanas celtņu piedziņas konfigurācijas elementi. Tie palīdz īstenot īpaši inteliģentu un ekonomisku enerģijas pārvaldību: enerģija, kas rodas bremzēšanas laikā, tiek uzkrāta SuperCaps akumulatoros un vēlāk tiek izmantota piedziņas sistēmas paātrināšanas procesos. Tas nodrošina būtisku pieslēguma un apgādes jaudas samazinājumu un līdz ar to arī ievērojamu ekspluatācijas izmaksu pazeminājumu. 

Inovatīva konstrukcija ar daudzām priekšrocībām

Mūsu sīkpreču plauktu apkalpošanas celtņu jaunākā paaudze pārliecina arī ar tās progresīvo konstrukciju: Konsekventi vieglā konstrukcija ietaupa enerģiju un jaunā veida moduļu tipa masta dizains sniedz iespēju veikt plauktu apkalpošanas celtņa elastīgu pielāgošanu. Inovatīvā sliežu koncepcija ar masta kājā integrēto “Omega” piedziņu sniedz iespēju piebraukt maksimāli tuvu pie plaukta, sasniedzot mazāko piekļuves attālumu savā klasē, un tādējādi nodrošina vēl optimālāku telpas izmantojumu.

Vai Jums ir jautājumi?