+371 67813916 Servisa tālruņa līnija Bezmaksas tālruņa numurs
Kontaktveidlapa
Informatīvais biļetens
Stage EZS_350a

Automatizētais vilcējs

  • 5000 - 5000 kg
  • Automātisks, efektīvs un ikdienas ekspluatācijā uzticams.
  • Uzlaboti transportēšanas ceļi
  • Jau esošu braukšanas ceļu izmantošana
  • Īss amortizācijas laiks
  • Pilnvērtīga manuālā un automatizētā ekspluatācija

EZS 350a

EZS 350a ir automatizēti vadīts transportlīdzeklis, kas ir izgatavots uz mūsu standarta iekrāvēju bāzes. Tā ir izcilas kombinācijas paraugs, ko veido sevi praksē pierādījusi precīza navigācijas tehnoloģija un daudzveidīga drošības sistēma. Šādi rodas maksimāla uzticamība un drošums. EZS 350a var izmantot kombinētā darba režīmā gan ar manuāli vadāmiem iekrāvējiem, gan gājēju režīmā izmantojamiem iekrāvējiem. Vai tā būtu integrēšana jau esošās darba ēkās, vai arī jaunceltnē – EZS 350a ir vispiemērotākais risinājums, kas uzlabos Jūsu darba procesu efektivitāti.

EZS 350a navigācija balstās uz lāzera navigācijas sistēmu, tāpēc nav nepieciešams veikt grīdas pārbūves darbus. Tā vietā pie piemērotiem objektiem transportēšanas ceļu malās, piemēram, pie plauktiem, statņiem un sienām, tiek piestiprināti reflektori vai izmantoti dabīgie orientieri.Izmantojot EZS 350a, Jūsu darba procesu norise kļūs efektīvāka. Automatizēta standarta transportēšanas procesu izpilde, piemēram, produkcijas transportēšana, atbrīvo darbiniekus no papildu transportēšanas uzdevumu veikšanas un sniedz iespēju koncentrēties uz galvenajiem darba uzdevumiem.

Mūsu automatizēti vadīto transportēšanas sistēmu iespējams vienkāršā veidā iekļaut esošajā IT un programmatūru vidē. Pateicoties mūsu Jungheinrich loģistikas saskarnei, kurai ir arī piešķirts apbalvojums, to pavisam vienkārši ir iespējams piesaistīt saimnieksistēmai, piemēram, Jungheinrich WMS vai citām esošajām WMS/ERP sistēmām. Automatizēti vadīto transportēšanas sistēmu iespējams izmantot arī kā "Stand-Alone” sistēmu, piemēram, kā patstāvīgu sistēmu bez vedējsaskarnes.Sistēmas modulārā uzbūve rada vislabākos priekšnosacījumus visu klienta individuālo darba procesu pārraudzībai, kā arī elastīgai un ātrai reaģēšanai uz izmaiņām procesu norisē. Tas rada stabilu pamatu efektīvai sistēmas izmantošanai atbilstoši Jūsu specifiskajām prasībām.Litija joni

Mit der Jungheinrich Lithium-Ionen-Technologie laufen Sie dem Wettbewerb davon: Maximale Leistungsfähigkeit bei bis zu 20% weniger Energieverbrauch. Dreimal längere Lebensdauer. Extrem kurze Ladezeiten. Wartungsfreiheit. Senken Sie die TCO Ihrer Flotte durch wesentlich geringere Betriebskosten.

Opcijas

Vai Jums ir jautājumi?