Stage Automātiskā sīkpreču noliktava
Ātrākais ceļš uz lielāku pārkraušanas jaudu

Automātiska palešu noliktava

Noteicošie faktori automātiskajā palešu noliktavā, veicot preču ievešanu un izvešanu, ir maksimāls ātrums un precizitāte. Tikai ar Jūsu noliktavai optimāli pielāgotām iekārtām var sasniegt maksimālu pārkraušanas jaudu, vienlaikus maksimāli izmantojot pieejamo platību.

Ražīguma palielināšana automātiskajā palešu noliktavā

Ja Jūs vēlaties sasniegt lielākus preču pārkraušanas apjomus, izšķirošie faktori ir ātrums un efektivitāte. Īpaši noderīgas automātiskās palešu noliktavas izrādās tad, kad, strādājot vairākās maiņās (līdz pat 24 stundām dienā un 7 dienām nedēļā) un/vai ierobežotā telpā, jāuzglabā un jāpārkrauj liels preču skaits. Tad mijiedarbībai starp plauktu sistēmu, programmatūru un visām izmantotajām ierīcēm jābūt ideālai. Tādēļ Jūsu automātiskās palešu noliktavas plānošanu un realizāciju uzticiet tādam pieredzējušam ekspertam kā Jungheinrich.

Telpas izmantojums augstākajā līmenī

Automātiskās palešu noliktavas iespējams realizēt kā iebūvētas noliktavas vai kā atsevišķas silosu tipa noliktavas ar augstumu līdz 45 metriem. Tādējādi tiek panākts maksimāls telpas izmantojums. Palešu novietnes, režģu kastes un individuālas nesošās sistēmas spēj noturēt pat līdz 7,5 t smagas kravas. Pateicoties tam, ka ir pieejami varianti ar vienu, diviem vai vairākiem nodalījumiem vienā līmenī, proti, nodalījumi ir izvietoti dziļumā, šīs noliktavas ir piemērotas gandrīz visu veidu precēm. Pieejamas kā normālas temperatūras noliktavas, kā noliktavas, kas tiek regulētas atkarībā no temperatūras, vai kā aukstuma noliktavas līdz –35 °C grādu temperatūrai.

Labākais risinājums Jūsu prasībām 

Automātiskās palešu noliktavas ir tikpat individuālas kā Jūsu prasības. Atkarībā no dažādiem faktoriem tās iespējams apsaimniekot ar visdažādāko veidu vadības ierīcēm. Lai atrastu Jūsu prasībām optimālāko risinājumu, mēs kopā ar Jums analizējam Jūsu preču un transporta struktūru un procesu norisi un izstrādājam Jūsu vajadzībām atbilstošāko noliktavas koncepciju.

Augstplauktu krautņotāji: automātiskās palešu noliktavas īstie darba rūķi

Mūsu automatizēto augstplauktu krautņotāju bāze ir daudzkārt praksē izmēģinātie sērijveida iekrāvēji, kuri ir papildināti ar atbilstošiem automātiskajiem un drošības komponentiem. Tā rezultātā Jūs darbam noliktavā iegūstat īpaši uzticamus un efektīvus automatizēti vadāmus transportlīdzekļus (AVT) ar pacelšanas augstumu līdz 13 metriem. Automatizēti vadāmie iekrāvēji Jūsu palešu noliktavā ievieš maksimālu pieejamību, efektivitāti un veiktspēju. Un, lai nodrošinātu nepārtrauktu izmantošanu 24 stundas dienā un 7 dienas nedēļā, enerģijas apgāde ir iespējama arī ar strāvvadiem, kas piemontēti pie plaukta. 

Plauktu apkalpošanas celtņi: ātrums automātiskajā palešu noliktavā

Speciāli ātras darbības plauktu apkalpošanas celtņi automātiskajā palešu noliktavā nodrošina ātrumu, veicot preču iekraušanu un izkraušanu, un sasniedz 7 tonnu celtspēju. Turklāt ir pieejamas dažādas kravas satvērējierīces preču novietošanai dažādā dziļumā esošās novietnēs. Lai noliktavas kapacitāti izmantotu pilnībā, iespējams izmantot plauktu apkalpošanas celtņus, kuri spēj pārvarēt līkumus un vienlaikus apkalpo vairākas ejas. Turklāt, pieaugot prasībām attiecībā pret pārkraušanas jaudu, pastāvošajā noliktavas sistēmā var integrēt vēl citus celtņus. 

Vai Jums ir jautājumi?