+371 67813916 Servisa tālruņa līnija Bezmaksas tālruņa numurs
Kontaktveidlapa
Informatīvais biļetens
Stage Jungheinrich WMS

Warehouse Management System

  • Uzlabojiet preču plūsmu un vadiet darba procesus savā noliktavā vienkāršāk un rentablāk nekā jebkad iepriekš – ar Jungheinrich noliktavas pārvaldības sistēmu (WMS) – inteliģento un pielāgoties spējīgo programmatūras risinājumu Jūsu intraloģistikai!
  • Individuāla WMS ar lielu funkciju apjomu
  • Modulāra uzbūve
  • Unikāla drošība nākotnē

Jungheinrich WMS

Jungheinrich WMS – individuāls un visaptverošs WMS risinājums.

Inteliģentā, konkrētai nozarei nepiesaistītā Jungheinrich noliktavas pārvaldības sistēma (WMS) administrē, nepārtraukti vada un optimizē Jūsu noliktavas darbu, nodrošinot ilglaicīgi efektīvu un vienkāršu procesu norisi. Tas ir mūsu plašu funkciju klāstu aptverošais, Jūsu uzņēmuma vajadzībām perfekti pielāgotais WMS risinājums - lai programmatūra varētu tikt pielāgota izmantošanai Jūsu uzņēmuma vidē un nevis otrādi.Turklāt jau vairāk nekā 20 gadu garumā mūsu programmatūru un loģistikas nozares eksperti, balstoties uz jaunākajām attīstības tendencēm intraloģistikas nozarē, pastāvīgi strādā pie Jungheinrich WMS pilnveidošanas. Tādējādi mēs spējam nodrošināt to, ka Jūs arī nākotnē būsiet gatavs sastapties ar jauniem intraloģistikas izaicinājumiem. Ar mūsu izstrādāto inteliģento funkciju palīdzību mēs pastāvīgi atbalstīsim Jūsu uzņēmumā notiekošos procesus, veicot dažādus uzlabojumus.Uzticama. Pielāgoties spējīga. Ilgtspējīga.

Saskaņā ar pašlaik pieejamajiem tirgus izpētes rezultātiem noliktavas pārvaldības sistēmas vidējais kalpošanas laiks pārsniedz 15 gadus. Ir labi zināt, ka, iegādājoties Jungheinrich WMS, Jūs veicat drošu (un ilgtspējīgu) ieguldījumu. Jūsu Jungheinrich WMS nekad nenovecos – jo Jungheinrich nodrošina visā nozarē unikālu sistēmas ilgtermiņa savietojamību ar nākotnē sagaidāmajām versijām, kas savukārt nodrošina iespēju veikt turpmāko jaunumu un atjauninājumu instalēšanu Jūsu Jungheinrich WMS. Jūs jebkurā brīdī varēsiet pāriet uz jaunāku versiju un jau šodien gūt labumu no nākotnē sagaidāmajām attīstības tendencēm.Un pats labākais tajā visā: augot Jūsu uzņēmumam, līdzi augs arī Jūsu programmatūra. Pateicoties Jungheinrich WMS modulārajai uzbūvei un daudzdimensionālajam konfigurācijas modelim, tiek nodrošināta vienkārša pielāgojamība nākotnē sagaidāmajām izmaiņām; turklāt Jungheinrich WMS ir pielāgojama vairāku klientu preču apstrādei un tajā ir pieejamas vairākas darba valodas.Vienkārša piesaiste.

Sistēma ir vienkārši integrējama. Jungheinrich WMS ar standarta saskarņu palīdzību nodrošina datu apmaiņu un saziņu ar visām biežāk izmantotajām saimnieksistēmām un ERP sistēmām.Jungheinrich WMS Jums piedāvā visu, kas nepieciešams vienkāršākai un rentablākai Jūsu noliktavas pārvaldībai – un vēl daudz ko vairāk.

Opcijas

Vai Jums ir jautājumi?