+371 67813916 Servisa tālruņa līnija Bezmaksas tālruņa numurs
Kontaktveidlapa
Informatīvais biļetens
Stage Jungheinrich WMS 2. sērija (1)

Warehouse Management System 2.sērija

  • Nokļūstiet ar Jūsu noliktavu digitālajā nākotnē un pārejiet no analogās sistēmas uz digitālo: to piedāvā Jungheinrich WMS 2. sērija - vienkāršs risinājums profesionālai noliktavas pārvaldlībai.
  • Praksē pārbaudīti, standartizēti procesi un funkcijas
  • Ātra un vienkārša integrēšana
  • Efektīva procesu optimizācija
  • Ērta paplašināšana

Jungheinrich WMS 2. sērija

No analogās uz digitālo – ar Jungheinrich WMS 2. sēriju.


Atklājiet programmatūras paketi, kurā ir iekļauts ļoti daudz kas tieši Jums, un izbaudiet optimizētu preču plūsmu, augstu darba ražīgumu, zemu kļūdu koeficientu, kā arī pastāvīgu preču piegādes gatavību un procesu pārredzamību Jūsu noliktavā. Šis vienkāršais risinājums profesionālai noliktavas pārvaldībai Jums piedāvā praksē pārbaudītus un standartizētus procesus un funkcijas, ar kuriem Jūs mazas vai vidējas noliktavas varēsit pārvaldīt vēl vienkāršāk, efektīvāk un ekonomiskāk kā jebkad līdz šim. Turklāt Jungheinrich WMS 2. sērija ir saderīga ar jaunākajām sistēmām, un to jebkurā laikā var paplašināt vai atjaunināt.
Vienkārša. Efektīva. Ekonomiska.

Jau ar Jungheinrich WMS 2. sērijas bāzes moduli Jums tiek piedāvāti praksē pārbaudīti un standartizēti procesi un funkcijas, ar kuriem Jūs noliktavas varēsit pārvaldīt vēl vienkāršāk, efektīvāk un ekonomiskāk kā jebkad līdz šim. Pateicoties Jūsu noliktavas uzbūves atveidei sistēmā, Jums jebkurā brīdī ir pieejama informācija par Jūsu noliktavas preču krājumiem un pasūtījumiem: tādējādi Jūs visus procesus varat vadīt vēl efektīvāk - sākot ar preču pieņemšanu, iekraušanu un izkraušanu un beidzot ar pasūtījumu komplektēšanu un preču izsniegšanu.
Vienkārši paplašināma atbilstoši vajadzībām.

Izmantojot daudzos papildmoduļus, Jungheinrich WMS 2. sēriju iespējams pielāgot Jūsu vajadzībām. Tas sevī ietver gan klientu pārvaldību, automātisku pavadzīmju sagatavošanu un kvalitātes pārbaudi, gan atbalstu preču atgriešanas gadījumos. Un, augot Jūsu uzņēmumam, kopā ar to aug arī Jungheinrich WMS 2. sērija, kļūstot par pilnvērtīgu, individuāli Jums pielāgotu noliktavas pārvaldības sistēmu, proti, par Jungheinrich WMS.
Vienkārši ilgtspējīga.

Jungheinrich WMS 2. sērija ir droši izmantojama arī nākotnē, jo tā ir veidota tā, lai būtu saderīga ar jaunākajām sistēmām. Tātad, Jūs programmatūru jebkurā laikā bez problēmām varat atjaunināt, pielāgojot jaunākām, attīstītākām versijām. Tādējādi Jūs jau šodien gūstat labumu no nākotnē sagaidāmajām attīstības tendencēm.
Vienkārši un ātri integrējama.

Jungheinrich WMS 2. sērija ir vienkārši un ātri integrējama. Izmantojot saskarni, kas savieno ar daudzām izplatītākajām saimnieksistēmām, programmatūras paketi var integrēt Jūsu esošajā IT sistēmā, lai Jūs bez liekas kavēšanās varētu sākt izmantot digitālo noliktavas pārvaldību.
Vienkārši ekonomiska.

Veicot vienreizēju samaksu, Jungheinrich WMS 2. sērija ir pieejama par ļoti izdevīgu iepazīšanās cenu. Bez tam mūsu unikālais licencēšanas modelis ļaus Jums par ikmēneša maksu izmantot standartizēto noliktavas pārvaldības sistēmu pilnā apmērā – un tas viss, nenosakot minimālo līguma darbības laiku, maksājot tikai vienreizēju ierīkošanas maksu un pēc tam ikmēneša lietošanas maksu.
Nokļūstiet digitālajā nākotnē - atklājiet vienkāršu risinājumu profesionālai noliktavas pārvaldībai: Jungheinrich WMS 2. sērijaOpcijas

Vai Jums ir jautājumi?