+371 67813916 Servisa tālruņa līnija Bezmaksas tālruņa numurs
Kontaktveidlapa
Informatīvais biļetens
Stage Sistēmas 2

Loģistikas sistēmas – Jūsu biznesam precīzi pielāgoti risinājumi

Laikos, kad automatizācijas un digitalizācijas rezultātā aug prasības pret kompleksiem intraloģistikas procesiem, īstā atbilde tam ir inteliģentas loģistikas sistēmas ar precīzi pielāgotiem risinājumiem. Tā Jūs savu ražošanas un darba visi sagatavojat nākotnes izaicinājumiem.

Inteliģenta intraloģistika

Atbilstošs risinājums ir ikvienam loģistikas izaicinājumam. Kā sistēmu piegādātājs mēs kopā ar Jums izstrādājums Jums vispiemērotāko loģistikas sistēmu. Un vēl vairāk: kā Jūsu ilglaicīgs partneris mēs to ieviešam, precīzi ņemot vērā Jūsu stratēģiskos un finansiālos apsvērumus.

Droši un efektīvi transportēšanas procesi

Automātisko iekrāvēju risinājumi un pilnībā automātiskie transportēšanas risinājumi ir mūsu automatizēti vadīto transportlīdzekļu (AVT) centrālais elements. Pateicoties inteliģentajiem automatizācijas komponentiem, mēs varam automatizēt un Jūsu prasībām pielāgot pārbaudītus standarta iekrāvējus.

Automatizētie komponenti

Efektīvāka, drošāka un kompaktāka preču un materiālu transportēšana ir iespējama: ar mūsu transportēšanas tehniku Jūsu procesi sasniegs augstu līmeni. Un tas ir iespējams pat lielākajā šaurībā, lielā ātrumā transportējot paletes un konteinerus.

Automatizējiet Jūsu loģistikas panākumus

Vai Jūsu materiālu plūsma atbilst pieaugošajām digitalizācijas laikmeta prasībām? Automātiskās noliktavas jeb Automated Storage and Retrieval Systems, saīsināti ASRS, spēj realizēt arvien īsākus pasūtīšanas ciklus, arvien mazākas partijas un īsākus piegādes laikus.

Plauktu sistēmas

Plaukti ir kas vairāk nekā tikai tērauda un dzelzs konstrukcijas. Tie ir atslēga uz optimālu preču pārkraušanas jaudu. Ar priekšnoteikumu, ka plauktu sistēma ir veidota atbilstoši vajadzībām. Kā kompleksu sistēmu piedāvātājs noliktavu iekārtošanas jomā mēs Jums sniedzam mūsu pieredzi un zināšanas.

Gudra komplektēšana palielina efektivitāti

Padariet pasūtījumu un preču komplektēšanu par Jūsu galveno disciplīnu. Mēs varam piedāvāt pasūtījumu komplektēšanas sistēmas, kuras Jūsu noliktavas loģistiku digitalizācijas laikmetā sagatavos arvien jaunām un specifiskām klientu prasībām.

Tīklā apvienota inteliģence

Inteliģentai savienošanai tīklā mēs piedāvājam Jungheinrich WMS, kā arī mūsu pašu starpprogrammatūru, Jungheinrich loģistikas saskarni, optimālai datu apmaiņai. Visi komponenti ir elastīgi pielāgojami un vienmēr atjaunojami. Tā industrija 4.0 un Internet of Things (IoT) ienāk arī Jūsu noliktavā.

Vai Jums ir jautājumi?