+371 67813916 Servisa tālruņa līnija Bezmaksas tālruņa numurs
Kontaktveidlapa
Informatīvais biļetens
Stage Automātiskā sīkpreču noliktava

Automātiska palešu noliktava

Īsi pasūtīšanas cikli, nelielas partijas, īss piegādes laiks: automātiskās noliktavas atbilst pieaugošajām tirgus prasībām. Jūsu ieguvums: lielāka caurlaides spēja, lielāks ātrums un materiālu plūsmas drošība, kā arī pašsaprotama visdažādāko kravas transportēšanas mehānismu izmantošana.

Ražīguma palielināšana automātiskajā palešu noliktavā

Ja Jūs vēlaties sasniegt lielākus preču pārkraušanas apjomus, izšķirošie faktori ir ātrums un efektivitāte. Īpaši noderīgas automātiskās palešu noliktavas izrādās tad, kad, strādājot vairākās maiņās (līdz pat 24 stundām dienā un 7 dienām nedēļā) un/vai ierobežotā telpā, jāuzglabā un jāpārkrauj liels preču skaits. Tad mijiedarbībai starp plauktu sistēmu, programmatūru un visām izmantotajām ierīcēm jābūt ideālai. Tādēļ Jūsu automātiskās palešu noliktavas plānošanu un realizāciju uzticiet tādam pieredzējušam ekspertam kā Jungheinrich.

Telpas izmantojums augstākajā līmenī

Automātiskās palešu noliktavas iespējams realizēt kā iebūvētas noliktavas vai kā atsevišķas silosu tipa noliktavas ar augstumu līdz 45 metriem. Tādējādi tiek panākts maksimāls telpas izmantojums. Palešu novietnes, režģu kastes un individuālas nesošās sistēmas spēj noturēt pat līdz 7,5 t smagas kravas. Pateicoties tam, ka ir pieejami varianti ar vienu, diviem vai vairākiem nodalījumiem vienā līmenī, proti, nodalījumi ir izvietoti dziļumā, šīs noliktavas ir piemērotas gandrīz visu veidu precēm. Pieejamas kā normālas temperatūras noliktavas, kā noliktavas, kas tiek regulētas atkarībā no temperatūras, vai kā aukstuma noliktavas līdz –35 °C grādu temperatūrai.

Precīza Jūsu intraloģistikas procesu automatizācija 

Automatizācijas risinājumi, kuri Jūsu saimnieciskās darbības ietvaros darbojas precīzi un absolūti uzticami, ir ne vien atslēga uz klientu apmierinātību, bet arī finansiāli izdevīgi: pateicoties pielāgošanās iespējām, Jūsu investīcijas ir drošībā. Tādējādi Jūs esat gatavi nākotnes izaicinājumiem. Un, ja izmaksu un ieguvumu attiecība no automatizācijas ir pareiza, Jūs arī ātrāk varat gūt Return-On-Invest (ROI) jeb peļņu no ieguldījuma. Kopīgi apspriedīsim, kurš automatizācijas risinājums ir Jums piemērotākais un kurš atbilst Jūsu vidējā termiņa un ilgtermiņa mērķiem.

Augstplauktu krautņotāji: automātiskās palešu noliktavas īstie darba rūķi

Mūsu automatizēto augstplauktu krautņotāju bāze ir daudzkārt praksē izmēģinātie sērijveida iekrāvēji, kuri ir papildināti ar atbilstošiem automātiskajiem un drošības komponentiem. Tā rezultātā Jūs darbam noliktavā iegūstat īpaši uzticamus un efektīvus automatizēti vadāmus transportlīdzekļus (AVT) ar pacelšanas augstumu līdz 13 metriem. Automatizēti vadāmie iekrāvēji Jūsu palešu noliktavā ievieš maksimālu pieejamību, efektivitāti un veiktspēju. Un, lai nodrošinātu nepārtrauktu izmantošanu 24 stundas dienā un 7 dienas nedēļā, enerģijas apgāde ir iespējama arī ar strāvvadiem, kas piemontēti pie plaukta. 

Plauktu apkalpošanas celtņi: ātrums automātiskajā palešu noliktavā

Speciāli ātrgaitas plauktu apkalpošanas celtņi automātiskajā palešu noliktavā nodrošina ātrumu, veicot preču iekraušanu un izkraušanu, un sasniedz 7 tonnu celtspēju. Turklāt ir pieejamas dažādas kravas satvērējierīces preču novietošanai dažādā dziļumā esošās novietnēs. Lai noliktavas kapacitāti izmantotu pilnībā, iespējams izmantot plauktu apkalpošanas celtņus, kuri spēj pārvarēt līkumus un vienlaikus apkalpo vairākas ejas. Turklāt, pieaugot prasībām attiecībā pret pārkraušanas jaudu, pastāvošajā noliktavas sistēmā var integrēt vēl citus celtņus. 

Vai Jums ir jautājumi?