+371 67813916 Servisa tālruņa līnija Bezmaksas tālruņa numurs
Kontaktveidlapa
Informatīvais biļetens
Stage Automatizēti augstplauktu krautņotāji

Automātiskie augstplauktu krautņotāji

Mūsu automātiskie augstplauktu krautņotāji ir visefektīvākie automatizētajās šauru eju noliktavās, kas ietver arī plauktus, programmatūru un padeves sistēmas, piemēram, konveijera tehnoloģiju. Tā kā viss ir nevainojami integrēts, mūsu automātiskie augstplauktu krautņotāji spēj veikt savu darbu efektīvi un uzticami.


Automatizēta noliktava ar jauno kontūru vadību novērš nepieciešamību pēc konveijera tehnoloģijas.

Jungheinrich izveidoja pilnu intraloģistikas paketi ar inovatīviem risinājumiem uzņēmumam ESM Ertl Systemlogistik Mindenā. Galvenā priekšrocība — jaunā kontūru vadība nodrošina palešu manuālu pārvietošanu automatizētā noliktavā, kur vispār nav konveijera tehnoloģijas, tādējādi ietaupot daudz laika, naudas un telpas.

Content automated high rack stacker 1 Liela veiktspēja noliktavās — 24 stundas diennaktī

Ja izvēlaties vienu vai vairākus Automatizēti vadāmus transportlīdzekļus, kuru pamatā ir augstplauktu krautņotājs, jūsu noliktava gūs maksimālas pieejamības, efektivitātes un veiktspējas priekšrocības. Daudzfrekvenču vadstieples un transponderi grīdā nodrošina efektīvu orientēšanos ejās. Lai darbotos 24 stundas diennaktī 7 dienas nedēļā, automātiskajam augstplauktu krautņotājam var piegādāt elektroenerģiju, izmantojot plauktos izvietotās vadsliedes. 


Content automated high rack stacker 1 (1) Veidoti uz augsto tehnoloģiju standarta krautņotāju bāzes

Mūsu automātisko augstplauktu krautņotāju pamatā ir mūsu sērijveida krautņotāji. Šie standarta transportlīdzekļi ir vairākkārt pārbaudīti un izmēģināti praksē, kā arī papildināti ar atbilstošiem automātiskiem komponentiem. Šī jaunā konfigurācija veido īpaši uzticamus un efektīvus Automatizētas vadības transportlīdzekļus (AGV), kas paredzēti noliktavas darbiem ar lielu pacelšanas augstumu. 


Content automated high rack stacker 3 Pakāpeniski automatizējami

Jūs varat arī pakāpeniski automatizēt esošos, manuāli vadāmos transportlīdzekļus, tādējādi sagatavojot savu šauro eju noliktavu nākotnei. Daļēja automatizācija apvienojumā ar mūsu godalgoto warehouseNAVIGATION sistēmu var palīdzēt jums palielināt caurlaidspēju pat par 25 procentiem, atvieglojot jūsu autovadītāju darbu un nodrošinot ļoti precīzu piebraukšanu un pozicionēšanu pie uzglabāšanas vietām. Pilnībā automatizētā režīmā automātiskie augstplauktu krautņotāji pārvietojas pa noliktavas ejām kā pilnībā autonomi AGV, ar vislielāko uzticamību veicot tiem paredzētos transportēšanas un novietošanas uzdevumus. 


Automātiskie augstplauktu krautņotāji. Perfekta mijiedarbība

Infografikā parādīts, kas ir būtiski nepieciešams automatizētā palešu noliktavā, lai tā varētu nodrošināt maksimālu veiktspēju 24/7.

Uzzināt vairāk


Ar pareizo partneri automatizācija norit veiksmīgi.


Content high rack stacker case studys

Risinājumi pielāgoti katram sektoram.

Vai runa ir par jaunām iekārtām, esošo iekārtu modernizāciju vai attīstīšanu, mūsu daudzu gadu pieredzē intraloģistikas jomā esam konsultējuši daudzus mazos, vidējos un lielos uzņēmumus visā pasaulē par to, kā varētu automatizēt to procesus, vienlaikus darbojoties kā galvenais darbuzņēmējs visā projektu īstenošanas laikā.

Vai jūs vēlētos iespaidīgi paaugstināt savas noliktavas efektivitāti?

Sazināties ar mums

Jūsu kontaktdati

Loģistikas sistēmu pārdošana

Tālrunis

+371 67813913

Sazināties

Vai Jums ir jautājumi?