+371 67813916 Servisa tālruņa līnija Bezmaksas tālruņa numurs
Kontaktveidlapa
Informatīvais biļetens
Stage Automatizēti vadīti transportlīdzekļi

Automatizētie iekrāvēji

Automatizēti vadītie transportlīdzekļi (AVT), kurus vada inteliģenta programmatūra, ir automatizētās noliktavas centrālais elements. Pateicoties speciāliem automatizācijas komponentiem, mēs mūsu pārbaudītos standarta iekrāvējus varam automatizēt un pielāgot individuāli jūsu noliktavas prasībām.

Uzsāciet automatizāciju tūlīt

Autonomie mobilie roboti (AMR) brīvi pārvietojas pa definētu zonu, izvairās no šķēršļiem un, komplektējot pasūtījumus, kravas nesēju atrod, orientējoties pēc tā atrašanās vietas un stāvokļa. Tātad, kāpēc gan nepalielināt savas noliktavas dzīvotspēju ar mūsu daudzpusīgo arculee AMR

Pilnībā automātiski, precīzi un droši

Content Automatizēti vadīti transportlīdzekļi (2)

Produkta video

Īss ieguvumu pārskats

Video par drošību

Bez vadītāja un tomēr droši

Visaptveroši drošības sensori pasargā cilvēkus, kravu un iekārtas. Automatizēti vadītie transportlīdzekļi (AVT) brauc tikai pa Jūsu norādītajiem ceļiem. Tomēr var gadīties situācijas, kad kāds darbinieks netīšām šo ceļu šķērso. Šādā gadījumā par tūlītēju bremzēšanu gādā visaptverošā, CE sertificētā drošības sistēma. Sistēmas būtiska sastāvdaļa ir cilvēku aizsardzības sensori, kuri, aprīkoti ar brīdināšanas un aizsardzības zonu, pastāvīgi uzrauga AVT tiešos pārvietošanās ceļus. Ja kāda persona ienāk brīdināšanas zonā, iekrāvējs nekavējoties samazina ātrumu. Ja persona apstājas, iekrāvējs tiek nobremzēts, kamēr apstājas. Vienlaikus vadības pultij tiek pārsūtīts signāls, kurš norāda, ka mašīna ir bloķēta.

Ātri, bet tomēr droši

Visos AVT kā standarta aprīkojums piedziņas virzienā ir iebūvēti cilvēku aizsardzības skeneri. Drošības zonas garums tiek pielāgots atkarībā no braukšanas ātruma. Tas nozīmē: jo ātrāk brauc mašīnas, jo tālredzīgāk tās skenē savu apkārti un jo vairāk palielinās to brīdināšanas un aizsardzības zona.


Content Automatizēti vadīti transportlīdzekļi Image 2 Drošība jebkurā braukšanas virzienā

Automatizēti vadītie transportlīdzekļi spēj fiksēt arī objektus, kuri atrodas pārvietošanās ceļa malās. Ar iekrāvēja sānos uzstādītajiem lāzera skeneriem, šos objektus iespējams pamanīt jau laikus. Turklāt tie papildus kalpo kā aizsardzība, izbraucot līkumus. Sensori brauciena laikā fiksē objektus, kuri līkumā varētu skart iekrāvēja kontūru. Ja tā notiek, tie gādā par to, lai iekrāvējs apstātos pirms saskaršanās ar objektu.


Content Automatizēti vadīti transportlīdzekļi Papildu drošība / on top

Par papildu drošību gādā sensora staru barjera. Sensora staru barjeras uzdevums ir uztvert objektus, kas atrodas zem un virs cilvēku aizsardzības sensora darbības līmeņa un novērst sadursmi ar šiem objektiem. Tā, piemēram, iespējams pamanīt paletes un kravas, kuras ir par daudz izvirzītas ārā no plauktiem. Sensora staru barjera to nodrošina ne vien, braucot taisni, bet tā vērīgi "skatās” arī līkumos.

Veiksmīga automatizācija intraloģistikā

Content Automatizēti vadīti transportlīdzekļi 11

Pārbūves Jūsu noliktavā nav aktuālas

Automatizēti vadītu transporta sistēmu (AVT) ieviešana no klientiem parasti prasa apjomīgus sagatavošanās darbus un bieži saistās ar kaitinošiem kavēkļiem uzņēmuma darbībā. Lai no tā izvairītos, mūsu automatizētā kraušanas tehnika pirms piegādes tiek sagatavota speciāli tās pielietojumam, un tiek veiktas pamatīgas aparatūras un programmatūras pārbaudes. Tādējādi līdz minimumam iespējams samazināt pielāgošanas darbus pārmaiņu posma saspringtākajos brīžos un saīsināt iespējamo dīkstāves laiku Jūsu noliktavā vai ražotnē. Izmantojot izcilo loģistikas saskarni, AVT turpat klienta uzņēmumā bez liekām pūlēm iespējams piesaistīt klienta saimnieksistēmai. Runa ir par mūsu uzņēmumā izstrādātu saskarnes programmatūru, tā saukto “plug-in” jeb spraudni, kas veiksmīgi tiek izmantots jau vairāk nekā 100 klientu sistēmās. Pateicoties šai standartizētajai augstas kvalitātes aparatūrai un programmatūrai, mēs Jūsu AVT nodošanu ekspluatācijā varam realizēt efektīvi un, saudzējot resursus.

Content Automatizēti vadīti transportlīdzekļi (1)
Content Automatizēti vadīti transportlīdzekļi 1

Funkcionalitātes un dizaina apvienojums

Vai Jūs vēlaties optimizēt Jūsu sagādes un ražošanas procesus bez papildu izdevumiem vai izmaksām? Ar mūsu AVT tas nesagādā nekādas problēmas. Tie Jūsu ikdienas uzdevumus izpilda pilnībā automātiski.

Mūsu AVT darbībā

Ar lāzervadītu ceļa vadību Jūs nepārtraukti varat optimizēt Jūsu transportēšanas ceļus un atslogot Jūsu darbiniekus, vienlaikus palielinot efektivitāti un uzticamību. Pateicoties vienkāršai integrēšanai jau esošajās infrastruktūrās, AVT modeļi ir daudzpusīgi izmantojami. Pārliecinieties paši un piedzīvojiet mūsu AVT darbībā.

Viss no viena pakalpojumu sniedzēja

Vienalga, vai tā būtu plānošanas fāze vai kopīgā projekta realizācija – Jungheinrich Jūs vienmēr atradīsit kontaktpersonu, kas palīdzēs atrisināt jebkuru jautājumu. Par automatizēti vadīto transportlīdzekļu ieviešanu Jūsu uzņēmumā rūpējas speciālisti.


Sazināties ar mums

Jūsu kontaktdati

Pārdošanas nodaļā

Tālrunis

+371 67813913

Sazināties

Vai Jums ir jautājumi?