+371 67813916 Servisa tālruņa līnija Bezmaksas tālruņa numurs
Kontaktveidlapa
Informatīvais biļetens
Stage ERE 225a

Automatizēti zemie palešu ratiņi

  • 122 mm
  • 2 500 kg
  • Izcili celtspējas rādītāji
  • Uzlaboti transportēšanas ceļi
  • Jau esošo pārvietošanās ceļu izmantošana
  • Īss amortizācijas laiks, pateicoties procesu optimizācijai
  • Precīza palešu pārvietošana ar lāzera navigācijas sistēmas palīdzību

ERE 225a

Mūsu progresīvie un efektīvie ERE 225a ir automatizēti vadīti transportlīdzekļi (AVT) uz mūsu sērijveida iekrāvēju bāzes, lai ilglaicīgi optimizētu Jūsu noliktavas procesus. Automatizācija ir piemērota tad, ja jāveic nemainīgi, regulāri transportēšanas uzdevumi. Automatizētie zemie palešu ratiņi pārliecina ar progresīviem navigācijas komponentiem, pilnveidotām drošības opcijām un jaudīgu trīsfāzu piedziņas tehnoloģiju. Izturīgā konstrukcija, maināmais dakšu garums un celtspēja līdz 2500 kg nodrošina efektīvu darbu, veicot garas distances un transportējot vairākas paletes. AVT vada lāzera navigācijas sistēma ar reflektoriem gar pārvietošanās ceļu, kas ļauj veikt īpaši precīzu pozicionēšanu. Gan izmantojot vienlaikus ar manuāli vadāmu tehniku, gan iebūvējot jau esošā ražotnes struktūrā vai pielietojot kā autonomu risinājumu – modulārā sistēmas uzbūve ļauj veikt ērtu pielāgošanu mainīgajām prasībām noliktavā.

Litija joni

Litija jonu garantija Jauns
Litija Jonu tehnoloģija

Izmantojot Jungheinrich litija jonu tehnoloģiju, jūs pārspēsiet konkurenci: maksimāla veiktspēja ar līdz pat 20% mazāku enerģijas patēriņu. Trīs reizes ilgāks kalpošanas laiks. Īpaši īss uzlādes laiks. Bez apkopes. Samaziniet sava autoparka TCO ar ievērojami zemākām ekspluatācijas izmaksām.

Mēs esam pārliecināti, ka šis lēmums jums ir piemērots. Tāpēc mēs garantējam, ka jūs varat viegli un ātri pārslēgties uz sākotnējo tehnoloģiju jebkurā laikā pirmo 6 mēnešu laikā, nenorādot iemeslus.

Uzzināt vairāk

Opcijas

Saistītie produkti

Vai Jums ir jautājumi?