+371 67813916 Servisa tālruņa līnija Bezmaksas tālruņa numurs
Kontaktveidlapa
Informatīvais biļetens
Stage ERE 225a

Automatizēti zemie palešu ratiņi

  • 122 mm
  • 2 500 kg
  • Automātiska darbība, efektivitāte un droša procesu norise
  • Uzlaboti transportēšanas ceļi
  • Jau esošu braukšanas ceļu izmantošana
  • Īss amortizācijas laiks
  • Izcili celtspējas rādītāji
  • Pielāgošana konkrētam projektam, ko nodrošina pēc izvēles uzstādāms aprīkojums

ERE 225a

ERE 225a ir automatizēti vadīts transportlīdzeklis (AVT), kas ir izgatavots uz mūsu standarta iekrāvēju bāzes. Tas ir izcilas kombinācijas paraugs, ko veido sevi reālos darba apstākļos pierādījusi navigācijas tehnika un drošības komponenti. Šādi rodas maksimāla uzticamība un drošums.ERE 225a var izmantot kombinētā darba režīmā gan ar manuāli vadāmiem iekrāvējiem, gan gājēju režīmā izmantojamiem iekrāvējiem. Vai tā būtu integrēšana jau esošās darba ēkās, vai arī jaunceltnē – ERE 225a ir vispiemērotākais risinājums, kas uzlabos Jūsu transportēšanas procesu efektivitāti. Pateicoties lielajai celtspējai savienojumā ar maināmu dakšu garumu, ERE 225a var izmantot arī vienlaicīgai vairāku palešu transportēšanai grīdas līmenī.Mūsu AVT navigācijai nav nepieciešams veikt grīdas pārbūves darbus. To nodrošina Jungheinrich izstrādātā sistēma "warehouseNAVIGATION". Lai nodrošinātu lāzera navigācijas sistēmas darbību, pie piemērotiem objektiem transportēšanas ceļu malās, piemēram, pie plauktiem, statņiem un sienām, tiek piestiprināti reflektori vai izmantoti dabīgie orientieri.

AVT ir vienkārši iekļaujams esošajā IT un programmatūru vidē. Pateicoties mūsu Jungheinrich loģistikas saskarnei, kurai ir arī piešķirts apbalvojums, to pavisam vienkārši ir iespējams piesaistīt saimnieksistēmai, piemēram, Jungheinrich WMS vai citām esošajām WMS/ERP sistēmām. Automatizēti vadītu transportlīdzekli ERC 225a izskatā var izmantot arī kā "Stand-Alone” variantu, t.i., patstāvīgu sistēmu bez saimnieksistēmas saskarnes.Sistēmas modulārā uzbūve ļauj pārraudzīt visus klienta individuālos darba procesus, kā arī elastīgi un ātri reaģēt uz izmaiņām procesu norisē. Tas rada stabilu pamatu AVT izmantošanai atbilstoši Jūsu specifiskajām prasībām.

Litija joni

Litija Jonu tehnoloģija

Izmantojot Jungheinrich litija jonu tehnoloģiju, jūs pārspēsiet konkurenci: maksimāla veiktspēja ar līdz pat 20% mazāku enerģijas patēriņu.

Mēs esam pārliecināti, ka šis lēmums jums ir piemērots. Tāpēc mēs garantējam, ka jūs varat viegli un ātri pārslēgties uz sākotnējo tehnoloģiju jebkurā laikā pirmo 6 mēnešu laikā, nenorādot iemeslus.

Uzzināt vairāk

Opcijas

Saistītie produkti

Vai Jums ir jautājumi?