+371 67813916 Servisa tālruņa līnija Bezmaksas tālruņa numurs
Kontaktveidlapa
Informatīvais biļetens
Stage Plauktu sistēmas

Plauktu sistēmas

Plaukti – noliktavas galvenais elements

Optimāli izplānota plauktu sistēma ir Jūsu noliktavas balsts. Kā kompleksu sistēmu piegādātājs mēs Jums vienmēr piemeklējam optimālāko risinājumu – no statiskas vai dinamiskas plauktu sistēmas līdz kompleksām, automatizētām noliktavu sistēmām.

Nestspējīgi, savstarpēji saistīti, kompleksi risinājumi Jūsu plauktu sistēmai

Kompetence uz nākotni orientētu plauktu sistēmu izstrādē galvenokārt ir balstīta uz pieredzi. Jau 60 gadus Jungheinrich uzsvaru liek uz saviem produktiem, individuāliem risinājumiem un augstāko kvalitāti. Rezultāts ir plašs produktu klāsts palešu, konteineru, paliktņu, kastu vai garas formas preču uzglabāšanai. Šādi mēs gādājam, lai mūsu klientiem viss atrastos savās vietās un vienmēr būtu pa rokai. Ieguvums: ar plauktu sistēmām mēs varam būtiski palielināt Jūsu noliktavas kapacitāti. Un mums šajā sakarā ir augsti mērķi: kā kompleksu sistēmu piedāvātājs mēs kopā ar Jums vēlamies radīt Jums ideāli piemērotu, optimālu plauktu risinājumu. Tās var būt statiskas vai dinamiskas plauktu sistēmas vai sarežģītākas, kompleksākas, pilnībā automatizētas noliktavu sistēmas. Proti, tieši tas, kas nepieciešams, lai nodrošinātu panākumus Jums un Jūsu klientiem.

Efektīvas, drošas, demontējamas: noliktavas iekārtas, kuras Jūs aizvedīs tālāk

Noliktavas izaugsmei ir nepieciešams stabils pamats, jo tikai pieprasījumam atbilstoša plauktu sistēmas ģeometrija nodrošina visas materiālu plūsmas efektivitātes palielinājumu. To var panākt, piemēram, ar ātrāku pārkraušanu, kas savukārt iespējams, pievienojoties Jungheinrich noliktavas pārvaldības sistēmai.

To īstenot palīdz pilnveidotas augstās tehnoloģijas. Piemēram, tas ir redzams mūsu “Shuttle” tipa kompaktās noliktavu sistēmas ideālajā saspēlē. Šī sistēma sastāv no kompaktām kanālveida noliktavas sistēmām un automatizētas transportēšanas ierīces jeb tā dēvētā Under Pallet Carrier (UPC). Abiem komponentiem ir opionālas drošības sistēmas, lai gādātu par cilvēku un mašīnu maksimālu aizsardzību: UPC ir integrēta cilvēku aizsardzības sistēma (PSS). Turklāt papildus tieši pie plauktiem mēs piedāvājam izmantot stacionāro cilvēku aizsardzības sistēmu. Princips ir vienkāršs: “inteliģenta” gaismas barjera pa posmiem aizsargā plaukta priekšpusi tuvāk grīdai un nodrošina, lai kompaktā noliktavas sistēma briesmu gadījumā tiktu automātiski apturēta.

Vēl viens optimāla noliktavas iekārtojuma piemērs ir mobili bīdāmie palešu plaukti. Šie elektroniski bīdāmie plaukti piešķir papildu pievienoto vērtību. Piesaistot tos WMS, iespējams ietaupīt ne vien laiku, bet arī telpu. Kādēļ? Tādēļ, ka, katrā blokā vienmēr atverot tikai vienu eju, Jūsu rīcībā ir ievērojami lielāka platība plauktiem (līdz pat 90 % vairāk, salīdzinot ar tradicionālajiem plauktiem uz paletēm izvietotām precēm). Turklāt bīdāmo plauktu sistēmas un bīdmasta krautņotāju kombinācija ļauj būtiski palielināt pārkraušanas jaudu. Lai ko Jūs izvēlētos, mūsu plauktu sistēmas kopā ar mūsu iekrāvējiem ir ideāls risinājums tam, lai optimizētu Jūsu noliktavas procesus un Jūsu apgrozījumu.

Viss lielākas efektivitātes sasniegšanai: Jūsu noliktavas iekārtošana kā viena ražotāja komplekss risinājums

Lai Jūsu daļēji vai pilnībā automatizēto plauktu sistēmu pielāgotu Jūsu vajadzībām, mums ir komplekss risinājums, kas ietver arī atbilstošo noliktavas pārvaldības sistēmu – mūsu Jungheinrich WMS. Tā Jūs esat ideāli sagatavoti palešu, konteineru un paliktņu, kā arī kastu un garas formas preču uzglabāšanai. Papildus tam mēs Jums piedāvājam kompleksu sistēmas risinājumu: vienotu noliktavas plānojumu, kas plauktus un iekrāvējus uztver kā "roku rokā" strādājošu loģistikas sistēmu.

Mūsu profesionālie konsultanti kopā ar Jums labprāt piemeklēs Jūsu mērķa sasniegšanai visefektīvāko plauktu sistēmu. Sākot ar Jūsu esošās sistēmas analīzi un optimizāciju, kā arī optimālu "jaunās sistēmas" projektēšanu, un beidzot ar realizāciju un veiksmīgu pieņemšanu ekspluatācijā – mēs ieguldīsim visas savas zināšanas un pieredzi, lai apmierinātu Jūsu individuālās prasības. Jo tikai Jūsu uzņēmuma saimnieciskajos procesos perfekti integrētas loģistikas sistēmas sniegs izšķirošas priekšrocības salīdzinājumā ar konkurentiem. Kā ģenerāluzņēmējs un sistēmu piegādātājs mēs nodrošinām, ka visas sistēmas ir savstarpēji saistītas un atrodas optimālā mijiedarbībā. Šim nolūkam mēs liekam lietā mūsu pieredzi un kompetenci, kas iegūtas plānojot, projektējot, realizējot un nododot ekspluatācijā vairākus tūkstošus noliktavu visā pasaulē.

Vai Jums ir jautājumi?