+371 67813916 Servisa tālruņa līnija Bezmaksas tālruņa numurs
Kontaktveidlapa
Informatīvais biļetens
Stage ERC 215a

Automatizētais krautņotājs ar balstdakšām

  • 3 100 - 4 400 mm
  • 1 300 - 1 700 kg
  • Kompakts dizains nelielam darba platumam.
  • Efektīva, droša ikdienas uzdevumu izpilde.
  • Optimizēti transportēšanas ceļi, pateicoties precīzai lāzera navigācijas sistēmai.
  • Visaptverošas drošības sistēmas izmantošanai kopā ar citām tehnoloģijām.
  • Īss amortizācijas laiks, pateicoties procesu optimizācijai.

ERC 215a

Mūsu uzticamie un daudzpusīgie ERCa kā automatizēti vadīti transportlīdzekļi (AVT) veic regulārus transportēšanas uzdevumus. Ar savu kompakto konstrukciju ERCa ir īstā izvēle Jūsu transportēšanas procesu efektivitātes palielināšanai šaurās telpās. 2,8 kW trīsfāzu dzinējs nodrošina nemainīgu jaudu un bet elektriski regulējamais, jaudīgais pacelšanas motors – vienmērīgu, klusu pacelšanu un nolaišanu arī lielā augstumā. Robustā konstrukcija ar tērauda rāmi un slēgtu rāmja struktūru nodrošina paaugstinātu drošību. Mūsu automatizēti vadīto transportlīdzekļu izmantošanu kopā ar citu tehniku nodrošina tādas drošības sistēmas kā sērijveida cilvēku aizsardzības skeneri. Tie atkarībā no ātruma skenē, vai ceļā nav šķēršļu: gan piedziņas virzienā, gan kravas virzienā, gan arī izbraucot līkumus. Navigāciju nodrošina lāzera navigācijas sistēma. Šim nolūkam var izmantot gar ceļu izvietotus reflektorus vai reflektoru un apkārtni raksturojošu atzīmju kombināciju. Uz mūsu sērijveida iekrāvēju bāzes izstrādāto krautņotāju ar balstdakšām bez problēmām var iekļaut jau pastāvošās IT struktūrās vai izmantot kā autonomu sistēmu.

Litija joni

Litija jonu garantija Jauns
Litija Jonu tehnoloģija

Izmantojot Jungheinrich litija jonu tehnoloģiju, jūs pārspēsiet konkurenci: maksimāla veiktspēja ar līdz pat 20% mazāku enerģijas patēriņu. Trīs reizes ilgāks kalpošanas laiks. Īpaši īss uzlādes laiks. Bez apkopes. Samaziniet sava autoparka TCO ar ievērojami zemākām ekspluatācijas izmaksām.

Mēs esam pārliecināti, ka šis lēmums jums ir piemērots. Tāpēc mēs garantējam, ka jūs varat viegli un ātri pārslēgties uz sākotnējo tehnoloģiju jebkurā laikā pirmo 6 mēnešu laikā, nenorādot iemeslus.

Uzzināt vairāk

Opcijas

Modeļu pārskats

Model Celtspēja Celšanas augstums (h3) Braukšanas ātrums Kopējais garums Baterijas spriegums
ERC 213a 1 300 kg 4 400 mm 9 km/h 2 393 mm 24 V
ERC 217a 1 700 kg 4 400 mm 7 km/h 2 393 mm 24 V

Vai Jums ir jautājumi?