+371 67813916 Servisa tālruņa līnija Bezmaksas tālruņa numurs
Kontaktveidlapa
Informatīvais biļetens
Stage ERC 215a

Automatizētais krautņotājs ar balstdakšām

  • 3 100 - 4 000 mm
  • 1 300 - 1 500 kg
  • Automātiska darbība, efektivitāte un droša procesu norise
  • Uzlaboti transportēšanas ceļi
  • Jau esošu braukšanas ceļu izmantošana
  • Īss amortizācijas laiks
  • Kompakts dizains

ERC 215a

ERC 215a ir automatizēti vadīts transportlīdzekļis, kas ir izgatavots uz mūsu sērijveida iekrāvēju bāzes. Tas ir izcilas kombinācijas paraugs, ko veido sevi reālos darba apstākļos pierādījusi navigācijas tehnika un drošības komponenti. Šādi rodas maksimāla uzticamība un drošība. ERC 215a var izmantot kombinētā darba režīmā gan ar manuāli vadāmiem iekrāvējiem, gan gājēju režīmā izmantojamiem iekrāvējiem. Vai tā būtu integrēšana jau esošās darba ēkās, vai arī jaunceltnē – ERC 215a ir vispiemērotākais risinājums, kas uzlabos Jūsu transportēšanas procesu efektivitāti. ERC 215a kompaktā konstrukcija un lielais kravu pacelšanas augstums paplašina ERC 215a izmantošanas spektru.

Jungheinrich AVT navigācijai nav nepieciešams veikt grīdas pārbūves darbus. Navigāciju nodrošina lāzera navigācijas sistēma. Lai nodrošinātu lāzera navigācijas sistēmas darbību, pie piemērotiem objektiem transportēšanas ceļu malās, piemēram, pie plauktiem, statņiem un sienām, tiek piestiprināti reflektori vai izmantoti dabīgie orientieri.

Automatizēti vadīts transportlīdzekļis ir vienkārši iekļaujams esošajā IT un programmatūru vidē. Pateicoties mūsu Jungheinrich loģistikas saskarnei, kurai ir arī piešķirts apbalvojums, to pavisam vienkārši ir iespējams piesaistīt saimnieksistēmai, piemēram, Jungheinrich WMS vai citām esošajām WMS/ERP sistēmām. Automatizēti vadītu transportlīdzekļi ERC 215a izskatā var izmantot arī kā "Stand-Alone” variantu, t.i., patstāvīgu sistēmu bez saimnieksistēmas saskarnes.

Sistēmas modulārā uzbūve ļauj pārraudzīt visus klienta individuālos darba procesus, kā arī elastīgi un ātri reaģēt uz izmaiņām procesu norisē. Tas rada stabilu pamatu AVT izmantošanai atbilstoši Jūsu specifiskajām prasībām.

Litija joni

Litija jonu garantija Jauns
Litija Jonu tehnoloģija

Izmantojot Jungheinrich litija jonu tehnoloģiju, jūs pārspēsiet konkurenci: maksimāla veiktspēja ar līdz pat 20% mazāku enerģijas patēriņu. Trīs reizes ilgāks kalpošanas laiks. Īpaši īss uzlādes laiks. Bez apkopes. Samaziniet sava autoparka TCO ar ievērojami zemākām ekspluatācijas izmaksām.

Mēs esam pārliecināti, ka šis lēmums jums ir piemērots. Tāpēc mēs garantējam, ka jūs varat viegli un ātri pārslēgties uz sākotnējo tehnoloģiju jebkurā laikā pirmo 6 mēnešu laikā, nenorādot iemeslus.

Uzzināt vairāk

Opcijas

Vai Jums ir jautājumi?