+371 67813916 Servisa tālruņa līnija Bezmaksas tālruņa numurs
Kontaktveidlapa
Informatīvais biļetens
Stage EKS 215a

Automatizēts vertikālais komplektētājs

  • 3 500 - 6 000 mm
  • 1 500 kg
  • Precīza palešu pārvietošana ar lāzera navigācijas sistēmas palīdzību
  • Efektīva, droša ikdienas uzdevumu izpilde
  • Iekļaušana ERP sistēmā, izmantojot loģistikas saskarni, lai optimizētu procesus
  • Pielāgojamība, ko nodrošina dakšas ar pretsvara mehānismu
  • Īss amortizācijas laiks, pateicoties procesu optimizācijai

EKS 215a

Mūsu elastīgi pielāgojamie un precīzie EKS 215a ir automatizēti vadīti transportlīdzekļi (AVT) uz mūsu pārbaudīto elektrisko vertikālo komplektētāju bāzes, kuri kombinācijā ar automatizācijas un navigācijas komponentiem un progresīvu programmatūru efektīvi uzlabo procesus Jūsu noliktavā.48 V trīsfāzu tehnoloģija ilgstošai darbībai bez akumulatora uzlādes, aktīvā enerģijas pārvaldība, reģeneratīvā bremzēšana, TÜV sertificētā vadības sistēma CAN-Bus, kā arī citi pilnveidoti drošības komponenti garantē maksimālu jaudu un augstākā līmeņa drošību. Augstu elastību nodrošina dakšas ar pretsvara mehānismu, pateicoties kam EKSa ir arī ideāli piemērots speciālo kravu paliktņu un slēgtu palešu transportēšanai. AVT navigāciju nodrošina lāzera navigācijas sistēma ar reflektoriem gar pārvietošanās ceļu. AVT var izmantot kombinētā darba režīmā gan ar manuāli vadāmiem iekrāvējiem, gan gājēju režīmā izmantojamiem iekrāvējiem. EKS 215a ir pareizā izvēle, gan integrējot jau esošās darba ēkās, gan arī jaunceltnē.

Litija joni

Litija jonu garantija Jauns
Litija Jonu tehnoloģija

Izmantojot Jungheinrich litija jonu tehnoloģiju, jūs pārspēsiet konkurenci: maksimāla veiktspēja ar līdz pat 20% mazāku enerģijas patēriņu. Trīs reizes ilgāks kalpošanas laiks. Īpaši īss uzlādes laiks. Bez apkopes. Samaziniet sava autoparka TCO ar ievērojami zemākām ekspluatācijas izmaksām.

Mēs esam pārliecināti, ka šis lēmums jums ir piemērots. Tāpēc mēs garantējam, ka jūs varat viegli un ātri pārslēgties uz sākotnējo tehnoloģiju jebkurā laikā pirmo 6 mēnešu laikā, nenorādot iemeslus.

Uzzināt vairāk

Opcijas

Vai Jums ir jautājumi?