+371 67813916 Servisa tālruņa līnija Bezmaksas tālruņa numurs
Kontaktveidlapa
Informatīvais biļetens
Stage EKS 215a

Automatizēts vertikālais komplektētājs

  • 3 500 - 6 000 mm
  • 1 500 kg
  • Automātiska darbība, efektivitāte un droša procesu norise
  • Uzlaboti transportēšanas ceļi
  • Jau esošu braukšanas ceļu izmantošana
  • Īss amortizācijas laiks
  • Pielāgojamība, ko nodrošina dakšas ar pretsvara mehānismu

EKS 215a

EKS 215a ir automatizēti vadīts transportlīdzeklis, kas ir izgatavots uz mūsu vertikālo komplektētāju bāzes. Tādējādi reālos darba apstākļos sevi pierādījusi mašīnbūves koncepcija tiek apvienota ar inovatīvu automatizāciju, ieskaitot precīzu navigācijas tehnoloģiju un drošības komponentus. Tas nodrošina maksimālu uzticamību un drošumu.EKS 215a var izmantot kombinētā darba režīmā gan ar manuāli vadāmiem iekrāvējiem, gan gājēju režīmā izmantojamiem iekrāvējiem. Vai tā būtu integrēšana jau esošās darba ēkās, vai arī jaunceltnē – EKS 215a ir vispiemērotākais risinājums, kas uzlabos Jūsu transportēšanas procesu efektivitāti. Pateicoties regulējamām dakšām, EKS 215a ir arī ideāli piemērots speciālo kravu paliktņu un slēgtu palešu transportēšanai.Jungheinrich AVT navigāciju nodrošina lāzera navigācijas sistēma. Šim nolūkam nav nepieciešams veikt grīdas pārbūves darbus. Lai nodrošinātu lāzera navigācijas sistēmas darbību, pie piemērotiem objektiem transportēšanas ceļu malās, piemēram, pie plauktiem, statņiem un sienām, tiek piestiprināti reflektori vai izmantoti dabīgie orientieri.AVT ir viegli iekļaujams esošajā IT un programmatūru vidē. Pateicoties mūsu Jungheinrich loģistikas saskarnei, kurai ir arī piešķirts apbalvojums, to pavisam vienkārši ir iespējams piesaistīt saimnieksistēmai, piemēram, Jungheinrich WMS vai citām esošajām WMS/ERP sistēmām. Automatizēti vadīto transportlīdzekli var izmantot arī kā "Stand-Alone" variantu, t.i., kā patstāvīgu sistēmu bez saimnieksistēmas piesaistes.Sistēmas modulārā uzbūve ļauj pārraudzīt visus klienta individuālos darba procesus, kā arī elastīgi un ātri reaģēt uz izmaiņām procesu norisē. Tas rada stabilu pamatu AVT izmantošanai atbilstoši Jūsu specifiskajām prasībām.

Litija joni

Litija jonu garantija Jauns
Litija Jonu tehnoloģija

Izmantojot Jungheinrich litija jonu tehnoloģiju, jūs pārspēsiet konkurenci: maksimāla veiktspēja ar līdz pat 20% mazāku enerģijas patēriņu. Trīs reizes ilgāks kalpošanas laiks. Īpaši īss uzlādes laiks. Bez apkopes. Samaziniet sava autoparka TCO ar ievērojami zemākām ekspluatācijas izmaksām.

Mēs esam pārliecināti, ka šis lēmums jums ir piemērots. Tāpēc mēs garantējam, ka jūs varat viegli un ātri pārslēgties uz sākotnējo tehnoloģiju jebkurā laikā pirmo 6 mēnešu laikā, nenorādot iemeslus.

Uzzināt vairāk

Opcijas

Vai Jums ir jautājumi?