Procesu optimizācija

Īpaši precīza automātiskā virzība uz mērķa pozīciju un pasūtījumu komplektēšana visīsākajā laikā: ar dažādu sistēmu palīdzību mēs vienkāršosim Jūsu intraloģistikas procesus. Šajā procesā mēs vienmēr sekojam vienam mērķim – panākt, lai darba procesi Jūsu noliktavā noritētu ātrāk, drošāk un ērtāk. Jūs vēlaties saīsināt ceļa posmus līdz mērķa pozīcijai, panākt drošu preču identificēšanu vai nodrošināt inteliģentu pasūtījumu komplektēšanu ar valodas vadību? Lai kāds arī būtu Jūsu uzdevums: Mums ir īstais risinājums Jūsu procesu optimizācijai.

Noliktavu navigācijas sistēma šaurām ejām

Panāciet efektivitātes palielinājumu līdz 25% un novērsiet jebkādus liekus pārbraucienus, kas rodas, meklējot īstās preces vai apmaldoties

Tālāk

Noliktavu navigācijas sistēma platām ejām

Maršrutu vadība un pusautomātiskā pacelšanas augstumu pozicionēšana, nodrošinot visātrāko piekļuvi nepieciešamajām precēm.

Tālāk

RFID preču identifikācija

Lai palešu identificēšana noritētu bez kļūdām un tas notiktu droši, ar pēc iespējas labākiem preču pārkraušanas rādītājiem.

Tālāk

"Pick-by-Voice" / "Pick-by-Light"

Lai Jūsu rokas un acis nebūtu aizņemtas – gan nodrošinot ātru orientēšanos, gan arī ērtu preču atlasi un komplektēšanu.

Tālāk

Sazināties ar mums

Kontakti:

Tālrunis: 67 813 913
Fakss: 67 813 911
info(at)jungheinrich.lv

Atrast kontaktpersonu

Sazināšanās ar uzņēmumu

Vai Jūs vēlaties uzzināt vairāk par Jungheinrich, tā ražotajiem izstrādājumiem un sniegtajiem pakalpojumiem? Tādā gadījumā sazinieties ar mums.

Nosūtīt pieprasījumu